Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

    Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
    Само апартаменти ли ще има?
    Да, защото са много по евтини от стаите по другите комплекси и хотели .
    За частните квартири не знам какво е положението.

    Коментар


    • #17
      До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

      Ники ... не мога да разбера какво ви топли колко струвало там легло някакво .... колкото толкова.
      По-интерсно в случая е ... какви са цените в кръчмата ....

      P.S.
      Сутринта на старта Полиция с дрегер, и ИАМА да првят проверка на жилетките и пиротехниката (Задължително кофи с черпаци !!!)
      Е за това Джоржо ме бъзика за капитанското.... да ама сега ще ви питам как ще карате по вода без капитанско !!! .....
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #18
        До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

        [quote=CarTest™;369774]Ники ... не мога да разбера какво ви топли колко струвало там легло някакво .... колкото толкова.
        По-интерсно в случая е ... какви са цените в кръчмата ....

        Ми,като идвам сам,как да дам 50 евро за апартамент?!
        Пък,за кръчмата,като си вземеш 1000лв,ще ти останат много.....

        Коментар


        • #19
          До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

          [quote=nikito776;369793]
          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          Ники ... не мога да разбера какво ви топли колко струвало там легло някакво .... колкото толкова.
          По-интерсно в случая е ... какви са цените в кръчмата ....

          Ми,като идвам сам,как да дам 50 евро за апартамент?!
          Пък,за кръчмата,като си вземеш 1000лв,ще ти останат много.....
          Е какъв е проблема да си вземете палатките, гора мнооогоооо
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #20
            До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

            Не искам да съм лош пророк, но досега се наблюдаваше нарастващ интерес към Игрите. Сега ще стане обратното... с тези цени... Участниците ще бъдат по-малко, а зрителите... те вероятно ще са много, но не от нашите среди... Братя Диневи, като искат да са спонсори, и да осигурят атракция за гостите си, да бяха предложили, поне за участниците, по-ниски цени за нощувка...
            Ние от региона, можем да си нощуваме у дома и да хапваме пътувайки към Влас или обратно, но колко са тия, които ще дойдат от няколко стотин километра, ще платят по 200 лева за две нощувки и почти толкова за храна, ако искат да се хранят като бели хора... Алтернативата е да спят на палатки, в гората, въпреки, че дивото къмпиране е забранено в района, да се къпят и мият в морето... и да се чувстват хора "втора ръка"...
            Дано не съм прав!
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • #21
              До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
              Не искам да съм лош пророк, но досега се наблюдаваше нарастващ интерес към Игрите. Сега ще стане обратното... с тези цени... Участниците ще бъдат по-малко, а зрителите... те вероятно ще са много, но не от нашите среди... Братя Диневи, като искат да са спонсори, и да осигурят атракция за гостите си, да бяха предложили, поне за участниците, по-ниски цени за нощувка...
              Ние от региона, можем да си нощуваме у дома и да хапваме пътувайки към Влас или обратно, но колко са тия, които ще дойдат от няколко стотин километра, ще платят по 200 лева за две нощувки и почти толкова за храна, ако искат да се хранят като бели хора... Алтернативата е да спят на палатки, в гората, въпреки, че дивото къмпиране е забранено в района, да се къпят и мият в морето... и да се чувстват хора "втора ръка"...
              Дано не съм прав!
              Нищо не мога да разбера или не можеш да смяташ или Диневи са ти криви нещо, цената е уникално ниска за този период от годината 100лв за луксозен апартамент делено на 4 човека = 25лв Който може да намери по евтино да предлага, ще съм му много благодарен а ако не може да замълчи. Ние организираме Offroad игра не сме тур оператори.

              Ако е евтино ревете че е гадно, сега като е хубаво почнахте да ревете че е скъпо

              Коментар


              • #22
                До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Нищо не мога да разбера или не можеш да смяташ или Диневи са ти криви нещо, цената е уникално ниска за този период от годината 100лв за луксозен апартамент делено на 4 човека = 25лв Който може да намери по евтино да предлага, ще съм му много благодарен а ако не може да замълчи. Ние организираме Offroad игра не сме тур оператори.

                Ако е евтино ревете че е гадно, сега като е хубаво почнахте да ревете че е скъпо
                +100 Миналата година на "Адвенчър България 2007" с помоща на спонсори и лични контакти направих цена за 7 нощувки със седем закуски и вечери за двама 350 лева и ме упрекнаха пак... За това тази година "Адвенчър България 2008" няма да се ангажирам с настаняване, а ще организирам биваци с палатки и каравани, който иска хотел, ще си го търси...

                Коментар


                • #23
                  До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                  Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                  Нищо не мога да разбера или не можеш да смяташ или Диневи са ти криви нещо, цената е уникално ниска за този период от годината 100лв за луксозен апартамент делено на 4 човека = 25лв Който може да намери по евтино да предлага, ще съм му много благодарен а ако не може да замълчи. Ние организираме Offroad игра не сме тур оператори.

                  Ако е евтино ревете че е гадно, сега като е хубаво почнахте да ревете че е скъпо

                  И аз съм съгласен с Явор. Достатъно е това, че Явор организира самото състезание. Това е огромен труд, които трябва да му оценим. А пък спането, наистина всеки може да се оправи сам. Но според мен в сезона нв Влас да се намери легло на 25 лева е трудно.
                  Хайде със здраве и весели празници. И аз се записвам за мероприятието.
                  Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                  NULLA TENACI INVIA EST VIA

                  Коментар


                  • #24
                    До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                    Нищо не мога да разбера или не можеш да смяташ или Диневи са ти криви нещо, цената е уникално ниска за този период от годината 100лв за луксозен апартамент делено на 4 човека = 25лв Който може да намери по евтино да предлага, ще съм му много благодарен а ако не може да замълчи. Ние организираме Offroad игра не сме тур оператори.

                    Ако е евтино ревете че е гадно, сега като е хубаво почнахте да ревете че е скъпо
                    Опитах се да изкажа мнение, но явно наистина не можеш, или не искаш да ме разбереш...
                    25 лева на човек, по сметки така излиза, но... за една нощувка, а не две. Или предполагаш, че някой от София примерно, ще пътува през ноща? Апартамент с един санитарен възел би бил прекрасен за семейство с две по-големички деца, или предлагаш да се комбинираме по четирима, или по двойки?
                    Разковничето е в "сезона"! По тази логика, може следващото да е на Златни пясъци през август, или в Боровец, през зимата...
                    Нямам нищо против Диневи, дори не ги познавам... просто изказах опасенията си относно броя на участниците и зрителите...
                    Относно реването, лесно е да се говори в множествено, неопределено число. Аз да съм се оплакал? Ти поне знаеш, че винаг се оправям сам.
                    Всъщност всякакви спорове са излишни, както написах и в предния си пост, дано не се окажа лош пророк!
                    Весели празници!
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                      Според мен пък се очертава поредната страхотна сбирка изпълнена с много емоции!
                      Само мога да поздравя Явор, че се наема с организацията на подобно нещо и да си стискам палци да мога да дойда!
                      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                      A2 (+)

                      Коментар


                      • #26
                        До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                        Идеята на тези игри е да се опознаваме с нови хора и да се завързват нови проятелства.За това предлагам във всеки апартамент да спят по четери съвсем непознати хора за да се опознаят.Ако може две жени и двама мъже.
                        П.С.Мойта жена обаче няма да я броите!!!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                          Джорджо, бил съм в този комплекс, по това време / края на Юни / миналата година. Цените , които Явор е договорил са много добри, за условията . Всички ще останат много доволни, наистина си струва.
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • #28
                            До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                            Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                            Идеята на тези игри е да се опознаваме с нови хора и да се завързват нови проятелства.За това предлагам във всеки апартамент да спят по четери съвсем непознати хора за да се опознаят.Ако може две жени и двама мъже.
                            П.С.Мойта жена обаче няма да я броите!!!
                            Направо не я води. Лагуна Диневи е тежкарски комплекс, вечерно време откритата дискотека е пълна с нежни създания, дето се чудят как да ти седнат в скута, докато си прав )))
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #29
                              До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                              Привет на всички ,само за инфо да ви споделя че по това време е активен сезон цените започват от 50лв за 2ка с обща баня и категория -1*.а сега кажете и това ако не е услуга от страна на http://www.dineviandco.com/ .
                              Разглеждайки сайта се замислих с тази мащабна дейност на корпорацията ,май ний сме последните хора от които изкат да печелят но що пък да губят то си е разход камериерки санитарно зареждане почистване след нас/вас ........могада пиша с часове по тази тема но мисля че и от това можете да си направите равносметка
                              Око за око и светът ще ослепее

                              Коментар


                              • #30
                                До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                                За да няма спане под звездите (не че има нещо лошо) направете си резервациите по от рано на телефон 0888 233 511 търсете Милена като задължително казвате, че сте за състезанието с джипове на Вромос, иначе ще ви чарджат на дебелата цена .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X