Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

    38. Слагаш наклонени усмивки, дори когато пишеш с химикал
    Аз ги слагам по контролните след името

    Коментар


    • #17
      До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

      Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
      ...а култовия велосипед "Украйна", с разход комат хляб и парче сирене на 10км.
      И "Балканче-сгъвайка"..... Моя още го пазя в мазето и си е напълно изряден, само гумите са издъхнали.....
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #18
        До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

        и колелата школник!
        Който мисли за последствията, не може да бъде храбър!
        Nissan Terano 2 2.7TDI 2001г. Дълга база

        Коментар


        • #19
          До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

          Първоначално публикуван от iliiyan Преглед на мнение
          и колелата школник!
          Е, аз имах "украйна",после и "балкан".
          Спомени!
          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

          Коментар


          • #20
            До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

            Това е от преди година http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...EE%ED%E0%E4%E0

            Коментар


            • #21
              До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

              Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
              Това е от преди година http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...EE%ED%E0%E4%E0
              Забравили сме го!
              Така е като не си пием "Гинкото" редовно
              Ferrum dum ignis candet cudendum est.

              Коментар


              • #22
                До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

                Заключвам другата тема, защото тази тук е по-пълна.
                Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                A2 (+)

                Коментар


                • #23
                  До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

                  Да не забравяме патлангачите , стражари и апаши , игра на народна топка до 0.00 ч. пред блока , криеница , черните пръсти от зелените орехи , висенето по разни дървета , гонене по асмата ( на лозето)....

                  Мама докато ме води на първият учебен ден в 1-ви клас ми каза:
                  "Гледай внимателно откъде минаваме - утре си сама."
                  И така беше.А сега не знам ( след няколко години ще разбера) , кога ще си пуснеш детето само да отива и да се връща.

                  Ееех спомени , спомени.....
                  Женя Вълчанова 0888272565

                  Коментар


                  • #24
                    До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

                    Не само на тълпи ходехме на кино,а и на тълпи ходехме на мачове и то почитатели на различни отбори.Никой никого на преби,напротив,заедно се радвахме при победи,заедно бяхме оклюмани при загуби.След мача срещахме влюбени двойки хванати за ръка или някой подпийнал майтапчия.А сега.....

                    Коментар


                    • #25
                      До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

                      Все едно беше вчера.А то кога профучаха тия години
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #26
                        До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

                        Годините минават бързо а живота си ние го променихме.Самите ние станахме по озлобени, по безпардонни,по невнимателни,по завистливи,по мързеливи,по богати матириално,по бедни духовно и още много по,по.
                        Никой не ни е виновен.Нито дойдоха марсианци нито поробители.Сами държим съдбата в ръцете си и не трябва да сърдим на никого.А децата ще бъдат такива каквито ги възпитаме.Дано поне това проумееме.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

                          Преди некви си хиляди години,някой написал на една плоча:
                          "Днешната младеж е толкова различна от нас!"
                          Нашите старци казват:
                          "Да би младо знаяло,да би старо могло!"
                          Дано всички ние изживеем бурна младост и мъдри старини!
                          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

                            Ето и малко неща дето на мен са ми се набили в съзнанието като малък .

                            Леличките в стола - все бяха един калъп .
                            Ония мрежестите торбички пазарските .
                            Значките дето трябваше да ги събираме за чавдарче , пионерче...и връзките естествено .
                            Цвичките , униформите по официалните събития , радио точките .
                            Другарките с показалките дето ни биеха . Помня в първи клас , още не можехме да пишем естествено и нещо за Кирил и Методий и аз бях написал Крил вместо Кирил -такъв шамар ми изтряска , че още го помня .
                            Списание "Дъга" , ония русите конструктори и култовата 4.5V плоска батерия .
                            Оригиналната "Ромика" , дъвките идеал и дъвчащите бонбони дето отлепяха пломби .
                            Торбичките с джамини (сирийки , мискета , бирени) и подлочките от естествена кожа .

                            Има и още много неща , но за сега това ми роди главата . Интересно ще е ако и други изредят емблематичните неща от тяхното време - със сигурност има такива , които сме забравили , а други помнят и ще е весело да си ги припомним .

                            Коментар


                            • #29
                              До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

                              Пържена скумрия със студени картофи в петък на стола.
                              Цъфналите кестени на "Орлов мост".
                              Новогодишните програми на Хачо Бояджиев.
                              Първомайска манифестация.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Посвещава се на децата на 60-те,70-те и 80-те години на 20 век

                                Ами маршировките/масовки по всеки голям празник и дългите тренировки за тях в умопомрачителни обиколки покрай училището
                                Ех, а лагерните огньове и игрите до посред нощ в махалата и на лагерите; после тайнствените разговори под одеялата; заредените легла - бомби (мечки); мазането с паста Поморин; сладкарничките със задължителните паста и боза....
                                А като ни асфалтираха улицата на село и от радост цялата я нашарихме с разноцветни тебешири, то не беше каране на кънки /да - от ония с металната ламаринка и 4-те черни гумени колелца/. И как ловехме попови лъжички в гьоловете, цапуркахме в дълбоката една петя прах по улиците, правехме си гнезда по черниците ... Еййй, славни времена!
                                Последно редактирано от Фани; 08-08-08, 17:35.
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X