Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

    Утре смятам да слагам чип за повдигане на мощноста. Не съм сигурен че ми трябва, но съм решил да пробвам.
    LZ1VMH

    Коментар


    • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.





      Речено сторено. Днеска се наредих на опашката за повишаване на мощноста.






      Служителя работеше бързо и компетентно.



















      LZ1VMH

      Коментар


      • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

        Последваха настройки. Работата беше перфектна и машината осезаемо промени поведението си. Колите по светофарите взеха да изостават.
        Благодаря на фирмата за отделеното време и внимание.
        LZ1VMH

        Коментар


        • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

          Голди да неса те метнали нещо бре ?
          Това май е немско менте някакво а ?
          То хич не е шарено и май не е Made In China
          Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

          Коментар


          • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

            Да бе! При това върви.
            LZ1VMH

            Коментар


            • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

              С байпас на компа ли се вързва ?
              И какво стака като щракаш ЦК ключетата ?
              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

              Коментар


              • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                С байпас на компа ли се вързва ?
                И какво стака като щракаш ЦК ключетата ?

                Много добре върви. Това е. Независимо, че е с големи гуми изреждането на скоростите е бързо и приятно. Без да му подаваш прекалено газ се движи с лекота. Въртящия момент е осезаем.
                В града се ускорява с лекота.
                Доволен съм от постигнатото.
                LZ1VMH

                Коментар


                • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                  Чип манията явно е обзела всички. Оня ден и аз направих същото, ама класическия тип - със смяна на чипове. И аз съм доволен от резултата. Пуши само като я настъпя докрай, иначе не пуши изобщо. Стана малко по-пъргава. Изобщо, доволен съм.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                    Темата беше позамряла.
                    Дойде ред на задният блокаж. Моят Нисан, възможно заради късата си база пристигна с ЛСД на задният мост. ЛСД има огромни предимства при нормална ежедневна употреба по-простата причина, че навлизайки в хлъзгаво или по-сложно трасе ЛСД-то без забавяне работи и помага на шофьора да премине. Докато при пълния блокаж трябва да се спре предварително и да се включи. Спирането посредата на препятствието е равностойно на принудително закъсване. Разбира се пълният блокаж пък дава невероятна проходимост при навременното му вклучване и разбира се в опитни ръце.
                    Та идеята е да взема точно такъв 100% блокаж.
                    За целта купих Нисан дълга база с блокируем заден диф. Работата по прехвърлянето започна. Тук гадорииката не закъсня с разлика в предавателните числа между моят и Нисана донор. Това ме принуди да сменя изцяло и предният и задният диф.
                    И така Нисана е пак в бокса.

                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.







                      Ето това е видимата въшна разлика между моста с блокаж и другият.
                      За тази "малка" разлика е борбата






                      Тази странна поза не му е за първи път.








                      Това е донора. Гадно е че задържам два крика едновременно. Човек за хобито си какво ли не прави.

                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                        Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                        ... Докато при пълния блокаж трябва да се спре предварително и да се включи ...
                        Няма такова нещо. Блокажът на Патрула може да се включва в движение при скорост до 7 км/ч.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Няма такова нещо. Блокажът на Патрула може да се включва в движение при скорост до 7 км/ч.
                          Е то 7км/ч скорост ли са бе колега. То ти с такава скорост си почти спрял !!!
                          SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                          +359 0878 888 874
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                          Коментар


                          • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                            Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                            Е то 7км/ч скорост ли са бе колега. То ти с такава скорост си почти спрял !!!
                            Колега, на места, където ще ти трябва блокаж, 7 км/ч си Е скорост.
                            Ако можеш да караш с 40-50, блокаж със сигурност НЕ ти трябва.
                            А разликата между "почти спрял" и "спрял" може да е същата като разликата между "минал" и "закъсал" ...

                            При всички положения е добре да се знае, че блокажът може да се включва/изключва в движение. Оттам нататък, всеки може да си прави с колата, каквото си поиска.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                              Бих бил внимателен със включването на блокажа дори и при минимална скорост. Удара, който се получава е силен и той довежда до износване на зъба на блокажа и съответно изключването му при по-големи усилия (баш когато трябва).
                              LZ1VMH

                              Коментар


                              • До: Направа на Patrol GR (Y61) за походи.

                                Здравей!
                                Видях първо стария ти джип- Паджерото страхотно е Но от тва найстина сам очарован!!!
                                Евала! Ако може да доразкажеш ако има други новости?
                                И също така ако ти е удобно да ми дадеш твой телефон за връзка искам да те питам за гуми и други неща.
                                Поздрави павел.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X