Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ВАРНА ТРОФИ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

    Тук класирането вече е вярно

    [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

    Коментар


    • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

      Този път се опитах да запиша репортажа по "НОВА" с някаква нова програма, но не се получи добре... Извинявам се за разминаването на говор и картина

      Коментар


      • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

        Днешният репортаж в "СПОРТЕН СВЯТ" - "осакатен" от към време и кадри, че от Александър Томов и ЦСКА другите нямаха ред
        [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

        Коментар


        • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Този път се опитах ...не се получи добре... Извинявам се за разминаването на говор и картина
          Кадрите са много добри.
          Имаше разминаване обаче с действителността.
          И то точно благодарение на Крум Савов.
          първо:
          -как можа да пренебрегне факта (който е важен за нас като варненци), че Кольо Рижия би и двата състезателни дни и предизвика да се чувстват като малки деца тандема Маринов- Илиев, в едно и също трасе с по около половин час за всеки ден. И на финала имаше поне 30-мин. преднина. Това е феномен не само за шампионата, но и за извън пределите на родината.
          второ:
          -как можа той да нарече Т.Х. "човека-офроуд" при положение, че той е господ на офроуда.
          Ама какво да ги правиш журналюгите(Стефан).
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-06-08, 07:32. Причина: Правопис
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

            Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
            Кадрите са много добри.
            Имаше разминаване обаче с действителността.
            И то точно благодарение на Крум Савов.
            първо:
            -как можа да пренебрегне факта (който е важен за нас като варненци), че Кольо рижия би и двата състезателни дни и предизвика да се чувстват като малки деца тандема Маринов- Илиев, в едно и също трасе с по около полвин час за всеки ден. И на финала имаше поне 30-мин. преднина. Това е феномен не само за шампионата, но и за извън пределите на родината.
            второ:
            -как можа той да нарече Т.Х. "човека-офроуд" при положение, че той е господ на офроуда.Ама какво да ги правиш журналюгите(Стефан).
            Пламене, от края на самото състезание се опитваш да "прокараш" някакви идеи, но състезателите са тия, които трябват да имат претенции Всички бяха доволни и никой нямаше претенции ( знам, че това не ти хареса) Въпреки, че беше в трасето ( даже и срещу състезателите) ти е убягнал факта, че "Адвенчър" не преминаваха през някои от екстремите




            Апропо, Йосиф Лагадов "сложи" 10 мин. на Долфи и Маринов, това също ли е чудо...
            А Крум Савов е прав, "Господа на Оффроуда" е в Пловдив, аз съм обикновен "човек оффроуд"...щото не съм и в "Комисията Оффроуд"...там сте само "богоизбрани"...
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-06-08, 07:27.

            Коментар


            • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

              Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
              -как можа да пренебрегне факта (който е важен за нас като варненци), че Кольо Рижия би и двата състезателни дни и предизвика да се чувстват като малки деца тандема Маринов- Илиев, в едно и също трасе с по около половин час за всеки ден. И на финала имаше поне 30-мин. преднина. Това е феномен не само за шампионата, но и за извън пределите на родината.
              Пламене не знам какво искаш да кажеш с това, но ние не претендираме да сме непобедими. Това трасе беше направено и аз го казах още в началото, доста тясно и даваше голямо предимство на по тесните джипове. Иначе и карането на Кольо и Лагадов беше много добро. Не забравяй, че познаването на пътищата дава голямо предимство, защото като знаеш какво те чака след завоя можеш да даваш доста газ. Като добавиш и това, че за нас не беше 3-дневно състезание, а напрактика 7-дневно, защото от Варна отидохме почти направо в Стара Загора.
              Между другото от миналата година като Кольо караше в състезателния клас не си спомням да е имало състезание в което да си го бил, така че защо да не бие и Долфи веднъж, няма нищо срамно в това.
              Може да имаш някакви спорове с Тодор Христов, но не намесвай нашите екипажи в твоите заяждания.

              Коментар


              • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение



                ...

                Тук твърдиш, че сме по трасето, само че нямаше кой да ни отклони. Не си личеше да е трасе. По никакъв начин не бе осигурено навлизането на случайни зрители.
                Забележи че последната кола е моята.
                А през цялото време ти бе там и кротко си наблюдаваше

                ей там онова малкото нещо си ти



                Имаше и други зрители с коли там на скрития полигон.
                Но кажи ти кой каза че има деца в трасето и кой ги строи за да са мирни и весели зрители


                или май някой и тях ти ги прати за да те съботират.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                  Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                  Тук твърдиш, че сме по трасето, само че нямаше кой да ни отклони. Не си личеше да е трасе. По никакъв начин не бе осигурено навлизането на случайни зрители.
                  Забележи че последната кола е моята.
                  А през цялото време ти бе там и кротко си наблюдаваше
                  ей там онова малкото нещо си ти
                  Имаше и други зрители с коли там на скрития полигон.
                  Но кажи ти кой каза че има деца в трасето и кой ги строи за да са мирни и весели зрители или май някой и тях ти ги прати за да те съботират.
                  Явно злобата и наглоста ти са безкрайни...хем си ос..ан, хем и с претенции ! Пламене, "онова малкото нещо" е твоят мироглед и възприятие на обкръжаващия те свят, в който за съжаление, не си ти центъра на тежеста Няма смисъл някой да те отклонява, защото имаше ИЗРИЧНО посочена пътна книга с маршрута за публиката - от там бяха минали феновете, членове на този форум от София и Банкя, включително и София от списанието ! Обаче, ти и компания сте "печени" и знаете от къде се минава, както си и минал и там където са на лагер децата ! Това означава, че ти си над другите зрители и фенове, те да си ходят на указаните места, ама ти що да го правиш, като си "велик" и "голям" местен офроудър... И понеже си "печен" срещнахте Чавдар и Емил в трасето... А "кроткото ми наблюдение" се изразяваше в крещене към вас и чак тогава махнахте Тойотата от трасето ! Супер нагъл си !!!
                  А за децата, пак ми говориш глупости без да си в час, знаехме, че имат лагер и минават от там, учителката искаше да гледат и Веско Делфина заедно с твоя приятел Мончев опънаха лентата, за да се кефят децата на джиповете... Напъните ти да "измъдриш" нещо са ялови и за целта поне не се излагай...

                  P.S.
                  Като Модератор би трябвало да знаеш, че снимките, които се качват тук трябва да са с размер 800х600...
                  Знам, че искаш да наблегнеш на образа ми, но е тясно на страницата...като светогледа ти
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-06-08, 17:55.

                  Коментар


                  • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                    [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

                    Коментар


                    • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Явно злобата и наглоста ти са безкрайни...хем си ос..ан, хем и с претенции ! Обаче, ти и компания сте "печени" и знаете от къде се минава, както си и минал и там където са на лагер децата ! Това означава, че ти си над другите зрители и фенове, те да си ходят на указаните места, ама ти що да го правиш, като си "велик" и "голям" местен офроудър... И понеже си "печен" срещнахте Чавдар и Емил в трасето... А "кроткото ми наблюдение" се изразяваше в крещене към вас и чак тогава махнахте Тойотата от трасето ! Супер нагъл си !!!
                      А за децата, пак ми говориш глупости без да си в час, знаехме, че имат лагер и минават от там, учителката искаше да гледат и Веско Делфина заедно с твоя приятел Мончев опънаха лентата, за да се кефят децата на джиповете... Напъните ти да "измъдриш" нещо са ялови и за целта поне не се излагай...
                      Явно в онова нещо на раменете ти няма и вятър дори и съжалявам за подкрепата която направих за вас и "великото" ти състезание.
                      1. На Юри Янев подробно му разясних как и по какъв начин да осигури съпорта на мероприятието. питай го.
                      2.По изпипаната пътна книга доста зритали стигнаха до местата за гледане, ама благодарение на това че ги насочвах по телефона.(от къде ли са решили точно на мен да званят?).
                      3.Питай делфина от къде разбра за децата.
                      4. Бях при децата по настояване на жена ми. Малкия ни беше сред тях.
                      5. питай Чавдар дали някой му е пречил.
                      6. г-н Мончев, освен на мен е приятел и на всички от офроуда, НО без теб. Какво да прави човека, върши си работата и не се продава.

                      Знаеш ли, не ти увря главата и плюеш и храниш грешния човек.
                      Но ще се излекуваш!
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                        Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                        ...
                        6. г-н Мончев, освен на мен е приятел и на всички от офроуда, НО без теб. Какво да прави човека, върши си работата и не се продава.
                        Знаеш ли, не ти увря главата и плюеш и храниш грешния човек.
                        Но ще се излекуваш!
                        О.К. Няма смисъл...говорим на различни езици и за различни неща...
                        А Мончев още не съм го водил по кръчмите...камо ли да го "купувам", но ще го попитам...явно има цена и ти я знаеш ( предполагам)
                        Ако съм бил груб в "храненето" и "плюенето", то е защото не ти издържам на писанията, за което се извинявам на всички четящи и на теб включително, но така го чувствам...!!!
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 11-08-08, 10:06.

                        Коментар


                        • До: "ВАРНА ТРОФИ 2008"

                          И още малко за състезанието...


                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 11-08-08, 10:21.
                          [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X