Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на хард топ с мек таван на Фероза?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на хард топ с мек таван на Фероза?

    Колеги, мисля си за лятото може ли да се направи такава размяна, която би дала възможност за друга визия и създаване на допълнително удоволствие тип кабрио ? Лесно ли се сваля хард топа на Ферозата ? Колко ли струва мекия таван заедно със шприглите(втора употреба) ? Благодаря.

  • #2
    До: Смяна на хард топ с мек таван на Фероза?

    Сваля се лесно.

    А мекия струва толкова, за колкото го намериш. Въпроса е да намериш, а това май не е лесна работа. Иначе трябва да правиш някакви еквилибристики с неисвестен краен резултат.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Смяна на хард топ с мек таван на Фероза?

      Трябва да се замислиш и върху факта, че всяко махане, слагане и особено престой в демонтирано състояние на твърдия таван, води до леки деформации, прецакване на уплътненията и т.н. После е вероятно да следват течове, скърцане и т.н...

      Иначе човекът, от който взимах Ферозата каза, че са му предлагали мек таван за 200 лева и ми предложи, ако ми трябва да ме свърже с човека. Давам го като ориентировъчна цена, не знам колко вървят иначе.
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #4
        До: Смяна на хард топ с мек таван на Фероза?

        Гедах обява в мобилето за неупортебявани такива - пишеше, че има много - всякакви цветове, но ми се сториха скъпи 350лв.


        Иначе имам приятел който продаваше такова - също неупотребявано, ако имаш интерес пиши, за да ви свържа да се разберете.
        LZ1GUS

        Коментар


        • #5
          До: Смяна на хард топ с мек таван на Фероза?

          Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
          Трябва да се замислиш и върху факта, че всяко махане, слагане и особено престой в демонтирано състояние на твърдия таван, води до леки деформации, прецакване на уплътненията и т.н. После е вероятно да следват течове, скърцане и т.н...

          Иначе човекът, от който взимах Ферозата каза, че са му предлагали мек таван за 200 лева и ми предложи, ако ми трябва да ме свърже с човека. Давам го като ориентировъчна цена, не знам колко вървят иначе.
          Поради същите съображения се разкандардисах от закупуване на мек таван

          Проучванията, които бях направил преди време, се въртяха около цитираната цена от 200лева за нов таван с шприглите

          Отказах се и в момента не мога да намеря координати ( ама те са отпреди почти година, така че надали са актуални )

          Коментар


          • #6
            До: Смяна на хард топ с мек таван на Фероза?

            Имам чисто нов.0888637001.София.
            Поздрави

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X