Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карти за TomTom

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карти за TomTom

    Попаднаха ми около 3 GB карти за TomTom. На мен не ми вършат никаква работа, но ако някой прояви интерес мога да му ги закача някъде или да му ги пратя на DVD.
    Ето списъка:

    All the latest Tomtom maps including:

    Australia map

    Benelux Plus map

    Canada map

    Deutschland map

    Eastern Europe map

    France

    Great Britain plus map (v6.32)

    Great Britain map (v6.05)

    Guam map

    Iberia Map

    Italia Map

    Oesterreich Map

    Pl_Cz_sk_mu map

    Scandinavia map

    United States map

    And full Greatbritain postcodes

    Just copy straight to sdcard and select map in Tomtom software

    Enjoy
    Моля, ако информацията се дублира да се изтрие. Търсих доста из форума и не намерих подобна, но може и да съм пропуснал
    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

  • #2
    До: Карти за TomTom

    Колега, аз ползвам ТомТом (имам НР 6915 )Ако можеш да да качиш тези карти на ФТП-то ще бъде най-лесно да ги ползваме(щом си съгласен да ги предоставиш ).Аз ще кача на ФТП-то (папка "nisanterano") карти Източна Европа и Зап.Европа за ТомТом 5, това имам в момента.Който желае може да ги изтегли.Благодаря ти !

    Коментар


    • #3
      До: Карти за TomTom

      И аз качвам последните за том том оне +крак и аутокей за том том 5 и 6

      Коментар


      • #4
        До: Карти за TomTom

        Кое е това FTP,че и на мен ми трябват за ТОМ-ТОМ?

        Коментар


        • #5
          До: Карти за TomTom

          Първоначално публикуван от nikal Преглед на мнение
          Кое е това FTP,че и на мен ми трябват за ТОМ-ТОМ?
          Прочети тук : http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=15


          До ден-два ще се пробвам да кача в папката ми Зап. Европа за ТомТом .Казвам "ще пробвам" защото е 1.4ГБ !!, невероятно подробна,заведе ме от Варна до брега на Ламанша (топнах си джипката в Атлантическия океан ! )
          Последно редактирано от nisanterano; 17-04-08, 17:15.

          Коментар


          • #6
            До: Карти за TomTom

            Знаете ли Tom Tom с IGO ли върви?И имат ли представителство в България?

            Коментар


            • #7
              До: Карти за TomTom

              Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
              Знаете ли Tom Tom с IGO ли върви?И имат ли представителство в България?
              ТомТом работи само с негови карти,като различните версии могат да работят с определени карти.Съответно ИГО чете само карти за ИГО .Не знам да имат официално представителство в България.Повече за ТомТом и ИГО можеш да научиш от pocketbulgaria.com :: Индекс

              Коментар


              • #8
                До: Карти за TomTom

                Картите Източна Европа в.608 и Зап. Европа в.606 за ТомТом 5 са в папката ми на ФТП-то .Който ги желае -да тегли ! Ако има нужда от помощ да пише тук или на ЛС. Успех!

                Коментар


                • #9
                  До: Карти за TomTom

                  Първоначално публикуван от nisanterano Преглед на мнение
                  Картите Източна Европа в.608 и Зап. Европа в.606 за ТомТом 5 са в папката ми на ФТП-то .Който ги желае -да тегли ! Ако има нужда от помощ да пише тук или на ЛС. Успех!
                  А може ли някой да обясни стъпка по стъпка как се качват карти на GPS ТомТом с кoй програми отключени ли са или ако не са с какво се... и тн?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Карти за TomTom

                    Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                    А може ли някой да обясни стъпка по стъпка как се качват карти на GPS ТомТом с кoй програми отключени ли са или ако не са с какво се... и тн?
                    ТомТом може да работи на устройства под Уиндоус Мобайл( напр. РРС-Покет ПС и подобни).В папката ми на ФТП качвам ТомТом 5 -ОТКЛЮЧЕН!! , т.е. може да работи с почти всички карти предназначени за ТТ 5.Пробвал съм :Изт.Европа, Зап Европа ,Франц. ,Германия, Италия,САЩ,Австрия и много др.Колегата "Прасчо" ми изпрати диска за който пише по-горе. ( БЛАГОДАРЯ!) Ще качвам от него в папката ми(ще бъде бавно -диска е 3 ГБ)Много повече можеш да научиш от pocketbulgaria.com :: Индекс
                    Успех!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Карти за TomTom

                      Привет,
                      Трябва ми карта за САЩ, по възможност най-нова версия. Някой да знае от къде мога да я дръпна и как се качва след това? Питам, понеже аз имам Гармин и вече съм се понаучил благодарение на четене и ровене из форума, но трябва да сложа въпросната карта на Том том, а си нямам и на идея как се прави това.
                      Машинката е ТТ GO910
                      Благодаря ви в аванс!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Карти за TomTom

                        gpsunderground, 4pda ...
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #13
                          До: Карти за TomTom

                          Първоначално публикуван от klavi6a Преглед на мнение
                          Привет,
                          Трябва ми карта за САЩ, по възможност най-нова версия. Някой да знае от къде мога да я дръпна и как се качва след това? Питам, понеже аз имам Гармин и вече съм се понаучил благодарение на четене и ровене из форума, но трябва да сложа въпросната карта на Том том, а си нямам и на идея как се прави това.
                          Машинката е ТТ GO910
                          Благодаря ви в аванс!
                          Ако досега изобщо не си инсталирал карти на ТТ , то едно подробно обяснение би било твърде дълго , пък и този форум не е тясно специализиран на тази тема.Най-добре прегледай форумите посочени от Куздов , или , ако се затрудняваш със руския/английския , потърси във форума който съм посочил в предния си пост.Там ще намериш ясни обяснения за всичко което те интересува и ще откриеш много хора които участват и тук .
                          Успех!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Карти за TomTom

                            Ами преди може би 2 години слагах карта на Източна Европа. Отключих я и после я инсталнах, но това беше преди 2 години. Тоя том том не е мой и имам много малко опит с него и затова се допитах до вас. Все пак ми излезе някакъв спомен за EasyActivator5, но ще видим! Надявам се, че няма да е проблем ако се допитвам до вас отново.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Карти за TomTom

                              Аз си купих ТОМТОМ Ридер 2 .. и е с качена карта на България, ама искАм да си кача на Италия, Гърция и Испания.
                              Също така и offroad карта на бг .. има ли такава за томтом и как да я кача ?! Благодаря предварително
                              Последно редактирано от Pacific; 11-03-10, 16:03.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X