Обява

Свий
Няма добавени обяви.

30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    Колеги имам предложение ако има желание от ваша страна:
    Да минем на път за Богдан през хижите Чивира и Средногорец маршрута е лек но относително дълъг има хубави гледки предценете аз ако ми остане време и средства ще го мина за да съм сигурен като водя вие решавайте така ще избегнем асфалта между Бунтовна и Богдан а и някои места които за по неподготвените коли са по интересни въпрос на ваше желание е аз съм с вас.
    Решено, действай. Никакъв асфалт. А за разходите не се безпокой. Ние ще поемем стойността на подготовката на маршрута.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #32
      До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

      Ок Злати след Априлци го почвам.
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #33
        До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

        Бройте и мен!
        Последно редактирано от Lazar; 17-04-08, 20:49.

        Коментар


        • #34
          До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

          Aми включвам се и аз, за да има един представител и от Априлци, с RR 2.5 DSE. Доколкото разбрах, може и да има още един - два RR от Севлиево.
          Последно редактирано от Lazar; 20-04-08, 18:26. Причина: правопис

          Коментар


          • #35
            До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

            Да, почти сме сигурни - два бр. РР като единия е от Севлиево и един от Дряново
            Последно редактирано от Lazar; 21-04-08, 10:06.
            [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

            Коментар


            • #36
              До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

              Бройте и мен! Аз предлагам да преизпълним плана (по случай 1-ви май) и да отидем и в мотопфое и на офф-роуд.
              ---------------------
              Шофирайте разумно!
              [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

              Коментар


              • #37
                До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                Организацията предвижда ходене на планина, гледането на филми ще го оставим за друг път. Но като гледам, групата става твърде сериозна. Но така е, марка с традиции и имидж - верни и многобройни фенове.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #38
                  До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                  Колеги днес не се сдържах подлвластен на адреналина които ми поднесе Хард Априлци реших да мина да видя какво ще стане с маршрурта които съм обещал.В общи линии нещата седят така маршрута за мен е лесен карал съм 98% само на задно предаване,а там където включвах предното го правех за собствен кеф и сигурност,има малко по трудни отсечки но те са кратки и едва ли ще затруднят някоя от машините срещата се кални участъци но не са особенно дълбоки за да не могат да мина преминат има само едно място където може да се наложи да поизкопаем малко за да могат машините с по дълга база да минат но едвали това ще е трудно и невъзможно.На две места на пътя има паднали дървета които аз заобиколих но не съм сигурен че по тежки и неподготвени машини ще могат за това тъй като не се сетих да си взема резачка ако някои донесе няма да е зле хем ще почистим пътя ако ли не ще ги почисти с помоща на брадва и лебетка но това не е проблем ето тук http://htftp.offroad-bulgaria.com/ko...R%20entusiast/ съм качил малко снимки за да стане по ясно какво ни чака прехода от Стрелча ще е около 50 км.
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #39
                    До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                    Добре си подготвил маршрута, но не забравяй, че ще има и един Фрилендър с нас, та ще трябва по-внимателно. Дано е сухо времето, че ако вали, може да се заиграем в някоя кал. А заслона за барбекюто е супер.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                      Злати колко тежи този Фрилендър ще го дръпна ако се наложи но наистина ако е много мокро ще трябва да минем по по краткия път които включва и асфалт ще го решим в движение смятам че Фрилендъра въпреки паркетноста си ще се справи нали е Ленд Роувър ентусиаст
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • #41
                        До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                        Ще решаваме в движение и в зависимост от обстановката. Не е хубаво, но в краен случай може и да се разделим и пак да се съберем на хижа Богдан.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #42
                          До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                          Ще се снима!!!
                          Възнамерявам отново да съм без моето Диско, за да мога да рипам в движение и да снимам.
                          Освен това, който иска зимните клипчета, слайдчето със серията V8 и трите клипчета от Понор планина на ДВД да пише на лични, за да ги направя и донеса.
                          Последно редактирано от velio; 22-04-08, 21:00.

                          Коментар


                          • #43
                            До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                            Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                            Ще се снима!!!
                            Възнамерявам отново да съм без моето Диско, за да мога да рипам в движение и да снимам.
                            Освен това, който иска зимните клипчета, слайдчето със серията V8 и трите клипчета от Понор планина на ДВД да пише на лични, за да ги направя и донеса.
                            Вельо,за теб винаги има място при мен
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • #44
                              До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                              Вельо, май му дойде времето да направиш един кратък филм. Ако е хубаво времето, ще имаш страхотна възможност. На мен ако може ми запиши само клиповете от Понор, другото го имам.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #45
                                До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                                Колеги, до 29 ще съм извън Нета, затова резюмирам накратко. Всички участници се събираме на 1 май на Лукойла в началото на Магистрала Тракия посока Пловдив в 8 и 30 сутринта. С оглед на дългия преход толеранса ще е максимум 15 минути.. Ивиед, хората от Пловдив и евентуално Давола ни чакат към 10 часа на центъра на Стрелча и оттам каквото сабя покаже. Който има, да носи станция на всяка цена. За пържоли и бира си знаете. За информация телефона ми е 0887590528
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X