Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Готварско фолио

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Готварско фолио

    Такааааа ! Имам един въпрос !
    Преди извесно време нещо ми направи впечетление и немога да си го обесня !
    Тава с вкусотиики весело цвърчи в фурната която е нагласена на 250 градоса примерно ! Отгоре покрита с алуминиево ( или поне така изглежда ) фолио ! Всичко е нагрято на 230-250 градоса тавата е в фурната примерно вече 35-40 мин. , и отваряш фурната и хващаш фолиото с гола рака и не само , че несе опарваш а то си е направо студено ! ЗАЩО
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

  • #2
    До: Готварсо фолио

    Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
    Такааааа ! Имам един въпрос !
    Преди извесно време нещо ми направи впечетление и немога да си го обесня !
    Тава с вкусотиики весело цвърчи в фурната която е нагласена на 250 градоса примерно ! Отгоре покрита с алуминиево ( или поне така изглежда ) фолио ! Всичко е нагрято на 230-250 градоса тавата е в фурната примерно вече 35-40 мин. , и отваряш фурната и хващаш фолиото с гола рака и не само , че несе опарваш а то си е направо студено ! ЗАЩО
    Пак ще те напитят,оправи заглавието
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #3
      До: Готварско фолио

      Много добра топлопроводимост + малка собствена маса + голяма площ на топлообмен. Тези фактори карат фолиото бързо да се нагрява, но и бързо да изстива - докато го лъхне студеният въздух и е студено.

      Коментар


      • #4
        До: Готварско фолио

        Другата вероятност е да е от платина!

        Коментар


        • #5
          До: Готварско фолио

          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
          Много добра топлопроводимост + малка собствена маса + голяма площ на топлообмен. Тези фактори карат фолиото бързо да се нагрява, но и бързо да изстива - докато го лъхне студеният въздух и е студено.
          Абсолютно вярно и точно!
          П.С. Сигурно гледате дискавъри, но все пак, нали знаете, че фолиото има две страни - ако икате да се запече покривате с матовата сртана навън - топлинните лъчи се отразяват от огледалната повърхност отвътре и се развива по-висока температура. Ако искате да се задуши предпазвайки от загар - използвайте с лъскавата страна нагоре
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X