Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Леко" ендуро около Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Леко" ендуро около Стара Загора

    Здравейте,
    Аз съм начинаещ ендурист и не ми се тика при "големите батковци" да им се пречкам и да ги бавя.
    Та предлагам на такива като мен да се организираме по - някакъв начин и да ходим да бръмчим с машините през уикендите. Става въпрос за региона около Стара Загора. Идват и повечко почивни дни около Велик ден - защо не и някакъв по - дълъг поход? Ако на някой му се струва добра идеята и ако има някакви предложения - да пише.
    Ако някой майстор реши да дойде да дава акъл - моля, да заповяда.

  • #2
    До: "Леко" ендуро около Стара Загора

    Аз съм ЗА , но ми се ще някой от по-опитните да ни поведе из околията да ни покаже маршрут и каквото има за показване друго

    Коментар


    • #3
      До: "Леко" ендуро около Стара Загора

      В събота 12.04. към 10.00 да се съберем някъде. Предлагам да пробваме Ст. З. - Борилово - Змейово - Люляк - х. Морулей.

      Коментар


      • #4
        До: "Леко" ендуро около Стара Загора

        вижте какво момчита .вашета инициатива е супер , но ако мога да ви дам няколко съвета и да ме послушате ще ви е от полза .вземете си ранички с ;1-инстроменти/за задна гума и предна,за свещи,щангички,помпа-може и за колелои,спрей за гуми;2-вътрешна задна гума ;3-съединително звено за вирига ;4-въже ; не е много,не е тежко,но в много случаи полезно - мога да ви пожелая преятни емоции и безаварийно превземане на екстриимите

        Коментар


        • #5
          До: "Леко" ендуро около Стара Загора

          и аз съм "За", но задължително трябва да има по-опитен човек, който да знае маршрутите, иначе ще се въртим в балкана като "муха без глава". По-опитния ще знае и по-добре какво да се направи ако стане някоя беля - на мен ако ми откаже мотора в балкана единственото което ще мога да направя е да му тегля някоя "майна", но това едва ли ще помогне .
          Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

          Коментар


          • #6
            До: "Леко" ендуро около Стара Загора

            То за наличието на по-питните е ясно. Въпроса е дали ще им се идва. Поканени са.
            Благодаря на Ticho за списъка. Ще го попълня.
            Това е карта на маршрута. Тръгва се от Дъбравската чешма. До Борилово пътя е царски. От там има два варианта: 1. По асфалта до Змейово; 2. Да пробваме по една просека (бялата линия), която не я знам точно къде минава. Там има едно поделение, не знам от къде ще го заобиколим.
            От Змейово нагоре има широк път. Някакъв тръбопровод са прекарвали там. Не го знам къде минава и до къде стига, но се надявам да ни изведе до асфалта за Люляк. От Люляк нататък също има хубав път. Там съм карал с колело. Че и по-нагоре из горите. Отатък билото. Сега като гледам картата мисля, че почти съм бил стигнал до Шаново - Елхово, но тогава не знаех къде съм и като се поуморих взех, че се върнах в Люляк. Та ако има време от х. Морулей може да пробваме някакъв път до Елхово и от там до яз. Жребчево.
            Който е карал по тия места, моля да изкаже някакво мнение.

            Предлагам да се съберем на паркинга на тенис кортовете на стадиона.

            П.П.: Как се качват картинките май не съм го уцелил, но и това ще свърши работа. Сега не ми се занимава. Някой, ако иска да обясни.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: "Леко" ендуро около Стара Загора

              Обикновено когато Заралии карат се разделят на две групи -бърза и бавна.То е ясно че няма да карате с Кокера но поне ще тръгнете заедно.Накрая се стига до една и съща точка..То .....такова.....и аз съм в бавната.
              ........................
              Иван Маринов
              CRF 250 X
              Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

              Коментар


              • #8
                До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                Пичове, я кажете какво направихте, че късно видях темата !
                Трасето за ендуро състезанието от 2005-та минава в едната си част точно по този маршрут, но дали сте го уцелили ?!

                И кой е Лорда, че много благородници станахме в Стара Загора ?!
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #9
                  До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                  Е събрахме се "голяма група".


                  Затова пък все заклетИ ентусиастИ.

                  Повъртях се по баирите около Дъбрава, Борилово и Змейово. По-навътре из гората не ми се навираше, че както бях сам, ако това ХТ се беше запънало някъде щях да се откъна от тикане. Пътищата бяха хрисими.






                  На бат' Бойко затворниците и тук трябваше да дойдат да почистят малко. Братята роми нали са "деца на природата" в буквалния смисъл си таковат майката.


                  Като си начесох крастата из калта отпраших към Баните на сътезанието. Тук вече бях от мнозинството. Сеирджиите де.



                  Ето ги и "колегите". КТМ на куб.



                  И на четири колела било трудно.



                  Ама който може си минава като по "Цар Симеон".



                  Някои се катерят по кооперации, други - по мостове.



                  Е това е. Не беше много ама като за първи път ми хареса. Жалко, че си нямах дружина.

                  Тая събота ще пропусна, ама другата /26.04/ пак в 10:00 на паркинга на тенис кортовете на стадиона ще чакам. Дано някой да дойде. Дайте предложения за маршрут.

                  Жоро, що не пишите във форума предварително кога се организира група за каране. Или аз нещо не съм намерил?

                  П.П.: Не "Лорд", а "Лорг". Не търсете смисъл в думата. Такъв няма.

                  Коментар


                  • #10
                    До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                    Първоначално публикуван от Lorg Преглед на мнение
                    Жоро, що не пишите във форума предварително кога се организира група за каране. Или аз нещо не съм намерил?
                    Че те карат всеки уикенд май май, освен когато не са по състезания някъде

                    П.П. И вземи си оправи линковете на снимките, че така нищо не излиза, и няма да може да се порадваме на разходката ти
                    Hristo Draganov
                    http://htftp.domainbg.com/HD/

                    И аз искам България чиста ! ! !

                    Коментар


                    • #11
                      До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                      Aбе що не се отварят тези снимки .Дали е при мене проблема,или нещо не са качени като свят.

                      Коментар


                      • #12
                        До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        Aбе що не се отварят тези снимки.
                        Щото колегата е дал линк към снимки, които са му в пощенската кутия на abv.bg.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                          Де го тоз бутон

                          Коментар


                          • #14
                            До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                            А, така е добре. Благодаря. Ама искам и на предишния пост да има - да мога да си оправя снимките.

                            Коментар


                            • #15
                              До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                              Няма да се появи тоз бутон в предишния ти пост - вервай ми
                              Този бутон седи определено време, което като изтече само някой модератор/админ може да ти редактира поста.

                              Пускай наново снимките в нов пост и толкоз
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X