Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Леко" ендуро около Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "Леко" ендуро около Стара Загора

    Здравейте, какво става, ще има ли организация за утре (неделя)....?
    Още нещо..., съвет от някой който го е минавал този маршрут.... тъй като съм обут с "гумите за кафе"(които не са хич лоши за леко ендуро), ще мога ли да го мина маршрута или да слагам "таралежките"...... с ДР 600 съм...?

    Коментар


    • #32
      До: "Леко" ендуро около Стара Загора

      Утре сутринта среща в 7.45 на Лас Вегас."Таралежките" са задължителни. . И за "лекия " маршрут се шегувам.
      ........................
      Иван Маринов
      CRF 250 X
      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

      Коментар


      • #33
        До: "Леко" ендуро около Стара Загора

        Първоначално публикуван от galin-motorista Преглед на мнение
        Здравейте колеги Искам да ви кажа че аз и мой приятели направихме трасе(от части ендуро,от части мотокрос)в кв.Зора.По точно се намира на "баира" в Зора
        Постарали сме се да го направим колкото се може по приятно и с различни елементи.Ако имате желание елате да покараме и да се повеселим
        Ето и няколко снимки на част от него
        Браво за идеята!Това май е първата частна писта за мотокрос в България.
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • #34
          До: "Леко" ендуро около Стара Загора

          Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
          Утре сутринта среща в 7.45 на Лас Вегас."Таралежките" са задължителни. . И за "лекия " маршрут се шегувам.
          какво ще кажете да се чакаме в ясеново
          crf450 supermoto

          Коментар


          • #35
            До: "Леко" ендуро около Стара Загора

            Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
            какво ще кажете да се чакаме в ясеново
            При тази наша "перфектна" организация някой щеше да чака 1-2 часа.
            Тръгнахме почти навреме към 8.30 девет мотора.Естествено още в Овощник профитата от бързане сбъркаха пътя и се помотахме из нивите.С малки премеждия се добрахме до бариерата в Ясеново и хванахме нагоре.После Ламята пука гума /бах мааму никога не съм пукал -някой да има гума и ключове./ пак се губихме но към 12 бяхме на Партизанска поляна.Надоло ни чакаха кални коловози по половин метър и беше интересно.С цялото мотане в 13 ч. бяхме на трасето.Асен с ДР-а беше фотограф да пуска снимки.
            Разходката излезе 231 км. и се надявам участниците да са останали доволни.
            ........................
            Иван Маринов
            CRF 250 X
            Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

            Коментар


            • #36
              До: "Леко" ендуро около Стара Загора

              разходката беше супер - след час пръскане с водоструйката, от мотора продължаваше да пада кал , а след това пробвах да задръстя пералнята с това дето беше по дрешките ...
              Най-веселата част, както и Иван по-горе е писал, беше случката с Ламята
              .... някой да има пинсети ...
              Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

              Коментар


              • #37
                До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                Здравейте, сега ще Ви разкажа за първият ми преход през Стара планина...
                Всичко започна от тук, имам в предвид моя (нашия) любим сайт...
                В интерес на истината, заглавието на темата в кавички или демек "Леко" ендуро около Стара Загора, беше истинско поне за мен...
                Тъй като не успях навреме да се обуя със задна таралежка, реших че няма да слагам и предната..., мислех си ако ми е трудно, (добичето ми е Сузуки ДР 600 с гуми за кафе, с всичко по него, че и аз отгоре-95 кг + 20 кила бензин)... винаги ще имам възможност да се извиня на групата и да свърна по хасвалтя... нооооо не бях предвидил че горе в планината няма хасвалт... е имаше на някои места но обилно затрупан с шума, кал и камъни от топящият се сняг... чувствах се все едно съм обул кънките, и не мога да се задържа прав...
                Както в предните постове колегите споделиха, за организацията да не ги повтарям, но, аз не очаквах толкова мотори да се съберем и в един момент се притесних...в началото на прехода 9 бр. + ездачи, после на хижата още 3 бр. + ездачи и то всичките все калени в ендурото, отдавна уважавани от мен Хора... няма да Ви ги изброявам защото всички познавате момците от клуб "Луда работа"..., пиша Хора с главна буква защото никой не ме изостави и макар че на всички им се караше, ме изчакваха, помагаха и тук искам да изкажа специално благодарност на Иван, дето през цялото спускане по северната страна на Стара планина в ужасни за мен условия-кал, хлъзгави коловози, паднали дървета и пак познати на всички особенности на терена с примес от дъжд и тежък мотор+ неопитност от моя страна, ми осигури ескорт и сигурност... Благодаря ти Иване... а за първи път се виждаме...
                Тръгнахме с малко закъснение, минахме по познат за мен маршрут до с. Ягода, оттам дръпнахме към с. Овошник, непознат път за мен, на всичкото отгоре и арендаторите поливаха нивите, че нали се сещате че е и пролет и тревичката росна, прясна, сочна и най-вече лъзгава... това го преминах също и форсирането на р. Тунджа няколко пъти, не се сещам колко, но вече и аз си бях мокър и така, не ги броях...и не снимах... трябваше да се кара все пак... тъй като групата се разцепи малко, се събрахме на една бензиностанция, минали по различни пътеки. Заредихме . Хапнахме сладки нещица, за силици... и аз там точно трябваще да си свърна по пътя и да си карам по хасвалтя, ама пусти мерак.... знаете го...
                Ето и малкото снимки които успях да направя...
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0001.JPG
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5056968

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0002.JPG
Прегледи:1
Размер:351.7 КБ
ID:5056969

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0003.jpg
Прегледи:1
Размер:137.6 КБ
ID:5056970

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0004.JPG
Прегледи:1
Размер:365.3 КБ
ID:5056971

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0005.JPG
Прегледи:1
Размер:372.4 КБ
ID:5056972

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0006.JPG
Прегледи:1
Размер:327.9 КБ
ID:5056973

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0007.JPG
Прегледи:1
Размер:308.4 КБ
ID:5056974

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0008.JPG
Прегледи:1
Размер:313.0 КБ
ID:5056975

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0009.JPG
Прегледи:1
Размер:343.2 КБ
ID:5056976

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0011.JPG
Прегледи:1
Размер:358.2 КБ
ID:5056977

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0012.JPG
Прегледи:1
Размер:318.0 КБ
ID:5056978

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0013.JPG
Прегледи:1
Размер:342.1 КБ
ID:5056979

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0014.JPG
Прегледи:1
Размер:326.9 КБ
ID:5056980

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0015.JPG
Прегледи:1
Размер:369.2 КБ
ID:5056981

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PICT0016.JPG
Прегледи:1
Размер:373.8 КБ
ID:5056982
                Това са снимките... нямах възможност нито сили да снимам, а и преди да стигнем пистата на Г. Росица въобще не съм се сетил за фотоапарата...
                П.П. Съжелявам за снимките и за поста ми ако нещо съм сгрешил. Още ме тресе адреналина.....

                Коментар


                • #38
                  До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                  Колеги,
                  за неделя (съботата пак е работна) ще подготвяме ли нещо? Ако има желаещи, добре е отсега да правим евентуалните уговорки.
                  Някой ако знае добро местенце с чешмичка, може да метнем и по някоя пържолка в раниците
                  Последно редактирано от Rotor; 15-05-08, 20:17.
                  Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

                  Коментар


                  • #39
                    До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                    Ние двамата с малкия сме на линия.Да уговорим някакъв час - примерно в 9- на О-кей-я.Зареждаме и поемаме на някъде.
                    ........................
                    Иван Маринов
                    CRF 250 X
                    Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                    Коментар


                    • #40
                      До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                      Ок, уговорено, 9.00 среща и зареждане на "ОК".
                      Всички мераклии да се чувстват поканени, колкото повече народ, толкова по-весело.
                      ... Асене, сложи ли си таралежки ...
                      Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

                      Коментар


                      • #41
                        До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                        Първоначално публикуван от Rotor Преглед на мнение
                        Ок, уговорено, 9.00 среща и зареждане на "ОК".
                        Всички мераклии да се чувстват поканени, колкото повече народ, толкова по-весело.
                        ... Асене, сложи ли си таралежки ...
                        колеги - кажете имате ли план къде ще ходите или на момента ще го решите?
                        аз съм от казанлък но ще бъда в средногорово по това време и ще се радвам да се запознаем и да покараме заедно
                        EnduroX Alba-Damascena 2019

                        Коментар


                        • #42
                          До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                          Първоначално публикуван от Rotor Преглед на мнение
                          Ок, уговорено, 9.00 среща и зареждане на "ОК".
                          Всички мераклии да се чувстват поканени, колкото повече народ, толкова по-весело.
                          ... Асене, сложи ли си таралежки ...
                          Здравейте, вчера следобед си поръчах задна таралежка Максис и днес сутринта ми дойде смс че е дошла, направо подскачам в офиса и нямам търпение да стигна до града следобед.... Ако няма "изненадка" в пратката, утре следобед ще съм обут с подходящите гуми вече... махам и мигачите и огледалата.... за пържолките може и на място като решим и да купим, така или иначе когато тръгваме вече ще има отворени магазини...

                          Коментар


                          • #43
                            До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                            Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение
                            колеги - кажете имате ли план къде ще ходите или на момента ще го решите?
                            аз съм от казанлък но ще бъда в средногорово по това време и ще се радвам да се запознаем и да покараме заедно
                            Иван (pimax) има повече опит за маршрутите и вероятно той и сина му ще са водачите ако няма други Crazy-та. Може би той ще може да ти отговори, но за момента май все още няма план и ще се решава на място...
                            Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

                            Коментар


                            • #44
                              До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                              Първоначално публикуван от todos Преглед на мнение
                              колеги - кажете имате ли план къде ще ходите или на момента ще го решите?
                              аз съм от казанлък но ще бъда в средногорово по това време и ще се радвам да се запознаем и да покараме заедно
                              И аз съм от Казанлък с ХТ 600 екипирано с две нови таралежки и заден зъбец с 48 зъба хайде де.Нещо за утре 18.
                              КТМ 400 EXC

                              Коментар


                              • #45
                                До: "Леко" ендуро около Стара Загора

                                Колега Todos, и аз съм от Казанлък, но карам ATV. Утре планираме с двама колеги от Енина с мотори да покараме. Ако искаш обади се да покараме заедно. Тел. ми е 0898418846.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X