Обява

Свий
Няма добавени обяви.

направи си ТАНК...............

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • направи си ТАНК...............

    направи си ТАНК,за да събориш къщата на съседа когото мразиш
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/vokel/Tank.wmv
    B+

  • #2
    Готино....ама като слушам расовия звук не е минало без някой американски V8...възможно с компресор
    Симпатично върви, добре че не излиза на старта на някое състезание за джипки че ще гледаме тъжно...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от quadra
      Готино....ама като слушам расовия звук не е минало без някой американски V8...възможно с компресор
      Симпатично върви, добре че не излиза на старта на някое състезание за джипки че ще гледаме тъжно...
      То не е направено за състезание с джипки ,че току виж мине върху тях
      B+

      Коментар


      • #4
        То и без да минава през тях ще му гледаме само фонтана от пръски който се отдалечава... Единственнта надежда е да се счупи и да не издържи на темпото...щот иначе на колесните возила им е спукана работата...
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Много готина машинка
          Но да не погребваме традиционните "джипки", винаги може да се намери място (макар и да ми е трудно в момента) където "джипката" има предимство, например пътя сигурно има още - универсална кола няма която е по-добре на едно място е по-зле на друго иначе щеше да има само един модел и щяхме да избираме само цвят

          Коментар


          • #6
            напълни ми душата тоя звяр! Като изработка е само тръби, двигател и две вериги..., но тия вериги от какво ли да са, че да се движат толкова бързо... трябва да са много леки... Даите да си направим един такъв звяр и ние да си го карам в пикапа отзад
            4ао
            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

            Коментар


            • #7
              Веригите са проблем иначе веднага бих се захванал. Това е зверско.
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #8
                само на Стефан разчитах да помогне с машина със съответните вериги ама той нещо я пропуска или нарочно отбягва тъзи тема
                Трябва да му пиша на личен...
                4ао
                Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                Коментар


                • #9
                  ето и снимки от филма за тези който неса могли да си го пуснат по едни или други причини!
                  Ако има някви проблеми кажете, че току що си го пуснах това фтп и незнам как работи!
                  ftp://cm-155-122-vr.m-real.net/1.jpg
                  ftp://cm-155-122-vr.m-real.net/2.jpg
                  ftp://cm-155-122-vr.m-real.net/3.jpg
                  ftp://cm-155-122-vr.m-real.net/4.jpg
                  4ao
                  Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                  Коментар


                  • #10
                    А-а-а, знам го тоя)) Голям номер) Весела зверюга
                    За веригите сигурно може да направят нещо в Зебра. Там главният проблем са обтегачите.

                    Коментар


                    • #11
                      аз вече имам впредвид един малък трактор от който да ги снема! Той е разкраден и стар, но доколкото ми казват имал всички задвижващи елементи без плуговете, двигатели, алтернатори и т.н.! Тези дни ще имам пълна информация дали го има още! Иначе той е някъв малък и веригите са му точни такива!
                      А за тези обтегачи дето говориш там нали би трябвало да си ги има?
                      4ао
                      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                      Коментар


                      • #12
                        Би трябвало. Без тях се изхлузват на първия завой ако не са натегнати, и се късат и от чакъла ако са пренатегнати. И двете гадости едновременно - на скорост през бабуните.
                        Ми тогава като се постопли да вървим да разглобяваме ...

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Стефан
                          Ми тогава като се постопли да вървим да разглобяваме ...
                          Eхоооо и аз участвам!!!!
                          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                          Коментар


                          • #14
                            Ехо...на трактора веригите са с големи метални тракове...Тежки и инертни...Този като го гледам е с гумени вериги, може би дори и с карбонов корд...Не знам дали с тракторните вериги може да се развие повече от 30-40 км/ч без да се разпаднат... Трябва да се мисли нещо като на ратраците - надуваеми колела, с гуми и джанти и гумено.металически вериги...
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              Е така де, в Зебра ще измислят нещо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X