Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на Ферозаджии в София 6.04

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Среща на Ферозаджии в София 6.04

    Колеги на 6.04 организираме среща на собственици и любители на Дайхацу в София. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=19064&page=7. Маршрута няма да е много хард. Добре дошъл и всеки друг който желае.
    О899 2б2 1З2

  • #2
    До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

    Бройте ме и мен с един Nissan Patrol Y61 (дълга база)
    One Planet, One Internet!
    We Are All Connected!

    Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

    Коментар


    • #3
      До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

      МЯСТОТО НА СРЕЩАТА - Фабриката за бутилиране на минерална вода, разположена в покрайнините на Банкя. Тъй като не знам как да кача карта, обяснявам: ако идвате от София по бул. Европа /демек пътя за Калотина/, след Околовръстното завивате в ляво. Карате към Банкя и завода се намира от лявата ви страна, на около 2 километра след като подминете водната пързалка и конната база.
      Ако пък идвате по главния път от кв.Люлин, като влезете в центъра на Банкя, на кръговото движение завивате в дясно, карате само по главния път и на около километър след ЖП релсите, от дясната страна, се намира въпросния завод.

      ЧАСЪТ И ДАТАТА - 06.04.08. Събираме се в 10.30-11 часа. Естествено, ако някой има проблем и закъснее, ще го изчакаме.

      МАРШРУТЪТ- тъй като мероприятието предполага участието и на неподготвени автомобили, мисля, че трасето е напълно подходящо за всеки /стига да няма драстични новосформирали се изненади/
      Тръгва се от Банкя покрай техникума, улицата извежда до път, подобен на "околовръстен" спрямо Банкя. По него се отклоняваме в дясно по асвалтов път След около 500 метра завиваме на ляво за манастира /ако не се лъжа-Дивотински манастир/. После по пътя се минава покрай язовир Мещица. При хубаво време, там можем да направим почивка. Маршрутът продължава през селата Дивотино, Люлин и Голямо Бучино. Там, след Бучино, желаещите по-екстремни изживявания, продължаваме по черен път / и кал/ изкачването на Люлин планина по посока София. Излиза се на Бонсови поляни. Останалите, които преценяват, че не им се каля и не са склонни да закъсват и да бутат, от Голямо Бучино се прибират по асвалт до София!
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • #4
        До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

        Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
        ...Добре дошъл и всеки друг който желае.
        Звучи като покана, за която благодаря! Вече мисля как да не съм дежурен в неделя.

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #5
          До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

          Предполагам това е мястото:




          Ако има някакво разминаване - казвайте.

          Само за информация - В Люлин-планина е сравнително сухо. Минавах в неделя и почти не успях да се накалям.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

            + 1 Самурай / ако не ни мине котка път/ и предполагам няма да ни върнете защото сме от друго "племе"
            Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
            Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

            Коментар


            • #7
              До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

              Първоначално публикуван от monter_m Преглед на мнение
              + 1 Самурай / ако не ни мине котка път/ и предполагам няма да ни върнете защото сме от друго "племе"
              Няма проблеми, заповядай. Колкото повече "спам" толкова по интересно.
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • #8
                До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                Броите и мене 10:30 съм там

                Коментар


                • #9
                  До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                  ... и още един Патрол Y61 ще Ви наспами сбирката... засега неподготвен, но нахъсан за Люлин Планина!
                  "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                  2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                  Коментар


                  • #10
                    До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                    Бройте ме и мен с още един човек.В 10:30 съм на срещата!
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • #11
                      До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                      Рто ми телефона, в случай че има нужда.

                      0889072757 - Спартак.

                      Ако някой закъснява или не може да се оправи - звънкайте.

                      Носете си станциите. Който има. Аз ще нося 4 броя.

                      Последно, някой барбекю ще носи ли?
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                        Аз ще нося едно малко BBQ и некоя друга пържола, за всеки случай.
                        О899 2б2 1З2

                        Коментар


                        • #13
                          До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          ..............
                          Само за информация - В Люлин-планина е сравнително сухо. Минавах в неделя и почти не успях да се накалям.
                          Спарки, май няма да е сухо. Заваля. Утре за всеки случай ще си взема ботушите.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • #14
                            До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                            За съжаление не ми се отваря парашутът. Поради недоразумение се оказва, че утре съм работа.

                            Остава ли в сила сборният пункт - с координатите, посочени от Спарки? Питам, защото (докато си мислех, че идвам) изагитирах Jimi, навит мъж с подготвен Самурай. Да му потвърдя, че сте там.

                            ***

                            Уви, Iiiopo, утре моята машина ще дреме там, където днес беше паркирана твоята. Добро място, впрочем.

                            Поздрави и приятна разходка!
                            Искам България чиста!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                              Уговорката остава. Жалко че няма да дойдеш. За малко и аз щях да отека, ама днес си дадох наряда.
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X