Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

    555 по-добре ги пропусни...
    MOOG не може ли да се намерят ?

    Коментар


    • #77
      До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

      Работата напредва, но бавно... Но затова пък приятели ме успокояват, че хубавите неща стават бавно, а най-хубавите... никога...

      Доста неща станаха в последните две седмици, но чакам да си събера снимките от майстори за да се похваля..

      Междувременно с един приятел реших въпроса с основата за поместването на инвентар ("пълно бойно" - М.Фулда ) отзад:

      Малко алумин... ( носталгия по ЛР ):


      И ето го крайния резултат:




      Разбира се остава доста за довършване - стойка за резервна гума вътре, приспособления за закрепване и т.н.

      Междувременно, черпя бира този, който се сети какво може да е това, или за какво може да се ползва? :


      Коментар


      • #78
        До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

        Аз се предавам .

        Яро тези болчета няма ли да пречат, защото ми се вижда че стърчат.

        Много добре става Тойотката, аз това с обработките отвътре и изолациите го пропуснах. По натам , ако реша да го правя сам ще си го правя, че не мога да намеря майстори , които да виждат смисъл в това , а не виждат ли смисъл не го и правят както трябва. А то не се ли направи , както трябва по- добре да не се прави.

        Коментар


        • #79
          До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          Междувременно, черпя бира този, който се сети какво може да е това, или за какво може да се ползва? :
          Кондензиране на вода??? Off-road condom? Предавам сА
          Зима иде

          Коментар


          • #80
            До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

            Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
            ...Яро тези болчета няма ли да пречат, защото ми се вижда че стърчат...
            Стърчат малко, но ламарината е 1.5 и нямаше как да са с фрезенк. Но имай предвид, че отгоре ще имам гумирана повърхност, която макар и мека е здрава, просто нямаше как да я сложа директно върху оребрения под на Тойотата, затова реших с междинния слой от алуминий да го изравня.

            Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
            ...Много добре става Тойотката, аз това с обработките отвътре и изолациите го пропуснах. По натам , ако реша да го правя сам ще си го правя...
            Впечатлен съм от изолацията, която положих. След като започнах да чувам гумите... А полагането не е никаква философия, след като толкова неща си направи сам, с това определено ще се справиш.

            Коментар


            • #81
              До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

              А онова ми прилича на калъп за тампон. Bump stop де...

              Коментар


              • #82
                До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

                Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                А онова ми прилича на калъп за тампон. Bump stop де...
                Трябваше да снимам нещо до него за ориентир за размера, защото така е подвеждащо. По-голямо е, или ще да е бъмп стоп за Ифа например...

                В основата на конуса, където представлява елипс е малко по-голям от А4 лист...

                Коментар


                • #83
                  До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

                  Яро туй чудо кат некъв радиопрозрачен капак изглежда да не слагаш радар на машината
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #84
                    До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

                    Да не би това да е стъкло за люка?
                    Взимат ли ти - бегай, гонят ли те давай.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

                      Първоначално публикуван от angel_vl Преглед на мнение
                      Да не би това да е стъкло за люка?
                      ако е стъкло за люка, така че да си вадиш главата в балона, за да не те бият клоните през очите - имаш бира и от мен
                      Зима иде

                      Коментар


                      • #86
                        До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

                        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                        ...Междувременно, черпя бира този, който се сети какво може да е това, или за какво може да се ползва? :

                        А това е : мигач за стар самолет от втората световна. Ако много ви е интересно, ще попитам и за марка и модел... Наздраве!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

                          Браво момчета страхотна работа сте свърши ли

                          Коментар


                          • #88
                            До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

                            Здравей колега ! Сдобих се с гуми Cooper Discoverer STT 225/75 R16 115/112Q 10PR OWLS, маркировка M+S , но си търся джанти. Откаде мога да се сдобия със такива джанти като твойте за Land Cruiser 90 .
                            ПРОДАВАМ Malatesta Kaiman НОВИ - 200 лв./бр
                            Прикачени файлове
                            [SIZE=2][COLOR=red][B]Не ми пука за хора,на които не им пука за мен... Уважавам малко хора... Държа на малко приятели... Обичам силно... Мразя двойно по-силно... Лицемер съм с лицемерите... Добър съм с добрите... Имам много познати,но малко истински приятели...[/B][/COLOR][/SIZE]

                            Коментар


                            • #89
                              До: Toyota Land Cruiser LJ70, 3.0tdi 1KD... ;-)

                              Първоначално публикуван от todor1303 Преглед на мнение
                              Здравей колега ! Сдобих се с гуми Cooper Discoverer STT 225/75 R16 115/112Q 10PR OWLS, маркировка M+S , но си търся джанти. Откаде мога да се сдобия със такива джанти като твойте за Land Cruiser 90 .
                              ПРОДАВАМ Malatesta Kaiman НОВИ - 200 лв./бр
                              Здрасти,
                              Джантите са Dotz (немски), 8J/16, с нула офсет, и ги купих от МотоЕксперт - Драгалевци.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X