Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Парапланеризъм и мото-парапланеризъм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Парапланеризъм и мото-парапланеризъм

    Летателен център Летящо Куче предлага обучение по парапланеризъм и мотопарапланеризъм, доставка на екипировка, организирва турове свързани с полети,предлага въздушни разходки с квалифициран пилот-инструктор, извършва въздушна реклама, въздушно наблюдение и охрана на недостъпни места, пдлага въздушно фото и видио заснемане.
    Последно редактирано от Димо; 23-08-09, 02:15.

  • #2
    До: ПАРАПЛАНЕРИЗЪМ И МОТО-ПАРАПЛАНЕРИЗЪМ

    Мерси за сайта. Това лято в зависимост от колко свободно време ми остане съм решил да се отдам на екстремните спортове и особено с парапланеризъм

    Коментар


    • #3
      До: ПАРАПЛАНЕРИЗЪМ И МОТО-ПАРАПЛАНЕРИЗЪМ

      И внимавайте, защото стават злополуки. Наскоро загубих батко си бог да го прости. Беше от Павликени(ако сте чели вестник или сте гледали новини) .
      '05 Suzuki RM 250

      Коментар


      • #4
        До: Парапланеризъм и мото-парапланеризъм

        Наскоро семейството ми ми подари тандемен полет с парапланер и много се вълнувам от предстоящето.Ако ми хареса,ще изкарам курс към някой клуб. Ако има някой със същите намерения,да се обади,че сам човек нали знаете за къде е...

        Коментар


        • #5
          До: Парапланеризъм и мото-парапланеризъм

          И на мен ми се лети с парапланер НО нещо не мога да събера смелостЗа сега само наблюдавам от вилната зона в Кранево реещите се парапланери,които излитат от Рогачево.От неделя на неделя се навивам все повече.До скоро и безаварийно!

          Коментар


          • #6
            До: Парапланеризъм и мото-парапланеризъм

            Аз съм 1 от тези които реят там!Заповядай някой път-не ядем хора!Ела питай,гледай,но те съветвам 1-во направи 1 полет с тандем за да решиш дали е за теб или не е този спорт!Поздрави!

            Коментар


            • #7
              До: Парапланеризъм и мото-парапланеризъм

              Първоначално публикуван от k0c3 Преглед на мнение
              Аз съм 1 от тези които реят там!Заповядай някой път-не ядем хора!Ела питай,гледай,но те съветвам 1-во направи 1 полет с тандем за да решиш дали е за теб или не е този спорт!Поздрави!
              Благодаря за поканата.Тябва ли предварителна уговорка или винаги имате планер за тандемен полет на разполжение? Има ли значение килограмите за тандем? Аз съм 90 кг. Поздрави!

              Коментар


              • #8
                До: Парапланеризъм и мото-парапланеризъм

                Полета с тандем се извършва само от опитни пилоти с подходяща екипировка!По принцип е добре да се извърши след предварителна уговорка с пилота!Не са ти много килограмите-няма да има проблем!
                Това е телефонът на Виктор-0898827246,първият ми полет беше с него и при него си изкарах курса в последствие-така че за него гарантирам!

                Коментар


                • #9
                  До: Парапланеризъм и мото-парапланеризъм

                  Благодаря за съдеиствието! Скоро ще се обадя и да пробвам как ще ми се отрази летенето....,а вие от Варна ли сте?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Парапланеризъм и мото-парапланеризъм

                    Здравейте адреналисти.
                    Имах желание да скоча с парашут, но като видях парапланеризма си казах, че първо това ще е начина ми за "волната птичка" та да споделя.
                    Решил съм да направя тандем както се казва и да се запиша на курс, а вероятно и да си закупя екипировка и нужните неща да си хвърча, обаче искам няколко мнения от вас ако може.
                    Къде ще е добре да извърша курс, видях за тези - http://4pilotsonly.com/ .
                    Някой от вас хвърчи ли си вече свободно след курса?
                    Поздрави!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Парапланеризъм и мото-парапланеризъм

                      Първоначално публикуван от Димитър Насков Преглед на мнение
                      Здравейте адреналисти.
                      Имах желание да скоча с парашут, но като видях парапланеризма си казах, че първо това ще е начина ми за "волната птичка" та да споделя.
                      Решил съм да направя тандем както се казва и да се запиша на курс, а вероятно и да си закупя екипировка и нужните неща да си хвърча, обаче искам няколко мнения от вас ако може.
                      Къде ще е добре да извърша курс, видях за тези - http://4pilotsonly.com/ .
                      Някой от вас хвърчи ли си вече свободно след курса?
                      Поздрави!
                      Сега виждам мнението... Гледам, че си от Хасково, аз тъкмо се прибрах от Добростан, трябваше да дойдеш, там постоянно летяха тандеми
                      Иначе само да те поправя - парашута и парапланера нямат нищо общо... С едното падаш, а с другото летиш... Сам си избери кое за теб е "Волната птичка"
                      Свържи се с Гери - http://www.facebook.com/gergana.toleva, тя е от Асеновградския клуб "Тангра" и ще ти помогне и с тандем и с обучение.
                      Само едно те съветвам - избягвай интензивните курсове, за 1 седмица няма да се научиш да летиш, а да се пребиеш! Само за сравнение - моето обучение отне около година, при всяка събота и неделя.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Парапланеризъм и мото-парапланеризъм

                        Първоначално публикуван от ISRalien Преглед на мнение
                        Сега виждам мнението... Гледам, че си от Хасково, аз тъкмо се прибрах от Добростан, трябваше да дойдеш, там постоянно летяха тандеми
                        Иначе само да те поправя - парашута и парапланера нямат нищо общо... С едното падаш, а с другото летиш... Сам си избери кое за теб е "Волната птичка"
                        Свържи се с Гери - http://www.facebook.com/gergana.toleva, тя е от Асеновградския клуб "Тангра" и ще ти помогне и с тандем и с обучение.
                        Само едно те съветвам - избягвай интензивните курсове, за 1 седмица няма да се научиш да летиш, а да се пребиеш! Само за сравнение - моето обучение отне около година, при всяка събота и неделя.
                        Клуб Тангра са изключително приятни и некомерсялни хора.
                        Миналата седмица летях с тях на Добростан и съм очарован от отзивчивоста и гостоприемността, с която ни посрещнаха. На 29-30.06.2013 г. организират страхотен фестивал на екстремните спортове, до колкото разбрах ще има стени за катерене, ще летим с парапланери ще има байкъри, музика и голям купон. Аз лично смятам да съм там и да полетим добре, ако условията са с нас разбира се, а дори и да не са с готини хора нещата винаги ще се подредят по правилния начин. Тъй като освен парапланерист съм и авиомоделист, винаги ще намеря частичка във въздуха за моето хоби. Ще се радвам да се видим там

                        За инфо относно фестивала се свържете с Гергана или, който и да е от клуб Тангра.

                        Поздрави Мирослав Стефанов

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X