Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

    Първоначално публикуван от selous Преглед на мнение
    За победите - последното и най-маловажното нещо в случая. Колкото и да пуфтим и да се тупаме в гърдите все пак знаем, че и в нашия отбор играха чехи. И някои от тях съвсем не бяха лоши играчи. Не сме играли чехи срещу българи.
    За мен истинският победител беше пейнтболът.
    Съгласен на 110% и от единия и от другия отбор имаше добри, не чак толкова добри и начинаещи играчи, имаше и хора с оборудване под наем, най важното беше незабравимото изживяване и факта че никой не беше сърдит на никого (или поне не го показа)
    Аз тръгвайки си от Арми парк Орехов си взех сърдечно довиждане с организаторите/съдиите и споделих че ако не ни мине котка път нищо чудно догодина пак да минем
    May the Force be with You

    Коментар


    • #62
      До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

      Снимките от моя апарат :
      http://photo-zona.net/index.php?APP_...ALBUM_ID=13767
      May the Force be with You

      Коментар


      • #63
        До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

        Привет и от мене. Най накрая и аз се прибрах от чехия.
        Като намеря време ще кача и моите снимки.
        Han solo ако може да се свьрже с мене че незнам как да обработя видеото и да го кача.
        Иначе играта беше добре дори много добре.
        Малко ми липсаше че нямахме читав капитан да измисли накоя друга стратегия, игрите бяха доста хаотични. Май аз трабаше да приема като ми предлагаха, жалко за криндо щеше всички да ги нареди в 2 редици.

        Коментар


        • #64
          До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

          Момчета голамо евала заслужава Криндо че го организира и ни израчка да се вдигнеме до бьрно. Браво.

          Коментар


          • #65
            До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

            Баце, взЕми да преведеш какво са коментирали чехите в техния форум. По-горе съм дал линк.
            И ти имаш голямо браво, за целата организация и активност на место!

            Коментар


            • #66
              До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

              Първоначално публикуван от tax2r Преглед на мнение
              Han solo ако може да се свьрже с мене че незнам как да обработя видеото и да го кача.....
              Хана Солов има в профила си и скайп адрес и ICQ че и мейлче, ако искаш и телефони за връзка ще ти дам
              May the Force be with You

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X