Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

    Привет на всички

    Доживяхме момента да питаме има ли желаещи за пейнтбол туризъм

    На 10.05.2008 година се провежда редовната сценарийна игра -
    "Orechov 1945" на Painball Club Brno.



    Играта е по-повод провежданите сражения в края на Втората световна война боеве край град Бърно в Чехия, където се сблъскват руски и румънски части срещу силите на вермахта.
    Ето линк :
    http://paintball-brno.cz/?idm=fotogalerie&lg=cz&id=20070505
    към снимките от миналогодишните сражение.



    Сценария е доста мащабен и включва и бронирана техника. Участниците са до 140 играча, като игрите продължават целия ден с една почивка за обяд .



    Записванията за играта приключва на 27.04.2008 година.
    Като таксата за участие там е към 17 лв. Може да се играе със собствени топчета, а бутилки с въздух могат да се наемат за по 7 лв.
    Хотелите са по 20 лв на вечер, а за 10 лв може да си похапнеш доволно в заведение. Изобщо хората там са построили комунизма .
    Ако се минава през Сърбия се връзват 1150 км. в едната посока като пътя е преди всичко магистрала, но все пак са си 14-15 часа път.
    През Румъния пътя е по-дълъг и лош, но пък пътуваш през Европата.

    Има възможност да се организира запазването на хотели там и да се резервират места за играта.

    Ако има желаещи да се съберем и да направим рейд на чужда територия да пишат ТУК.
    LZ1VWW

  • #2
    До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

    Аз примерно... че и останалите Винторезци са големи мераклии ама не се знае дали всички ще можем
    May the Force be with You

    Коментар


    • #3
      До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

      Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
      Аз примерно... че и останалите Винторезци са големи мераклии ама не се знае дали всички ще можем
      Ей това се казва да имаш мнение по въпроса

      Коментар


      • #4
        До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

        Аз съм навит предполагам ще успеем да се съберем

        Коментар


        • #5
          До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

          Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
          Ей това се казва да имаш мнение по въпроса
          да кажем 5 от 8 човека... нали знаеш как задачите възложени от началника обичат да изскачат в последния момент... и винаги са със срок вчера
          May the Force be with You

          Коментар


          • #6
            До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

            Може да пишете мен и Коста в групата.

            Само да попитам: А чехкинчета ще има ли ?

            Коментар


            • #7
              До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

              Значи до тука с Марто четирима .

              Една кола се напълни.

              п.п.

              какви чехкинчета бре, ние сме женени с деца
              LZ1VWW

              Коментар


              • #8
                До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                Първоначално публикуван от vesowarworld Преглед на мнение
                какви чехкинчета бре, ние сме женени с деца
                Вие незнам, аз за себе си говоря

                Коментар


                • #9
                  До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                  Даааа Весо ергенчета сме та за някои нас това са си направо важни подробности

                  Коментар


                  • #10
                    До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                    Съвпада гадно с датата на една немска игра. Но...тъй като немската игра
                    ще има повторение през м. Септември - идвам в Моравия. Пишете ме и мен в кюпа.

                    Коментар


                    • #11
                      До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                      С Винторез го обсъждаме от миналата година това Сценарио, така, че със сигурно една кола ще се отидем!
                      Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

                      Коментар


                      • #12
                        До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                        Със Sir Gray направихме кратко проучване за пътя със самолет.
                        Недостатъци - малко по-високата цена.
                        Предимства - липсата на мандахерцане по пътищата 15 часа минимум, всякакви граници, полицаи, отпуската (мин. 1 ден), която трябва да взимаш и т.н.

                        И така лети се със Sky.
                        Билета се връзва 163 евро до Прага
                        Излитане Петък 09.05.08 17'35 от София
                        Кацане Прага 18'30
                        Обратно - излитане от Прага Неделята 11.05.08 в 14'10
                        кацане в София - 17'05
                        От Прага до Бърно пътя с автобус е по-малко от 3 часа (автобуси на всеки час, цени народни).

                        Има и още по-удачен вариант през Виена отново със SkyEurope.
                        Цената е малко под 100 евро на човек!
                        Тръгване Петък 09'35 - кацане 10'20 (тук вече ще тряба да се взима отпуска няма как)
                        обратно - излитане от Виена Понеделник 12.05.08 в 06'35 - кацане в София 09'05 (след, което културно отиваш на работа)
                        От Виена до Бърно пътя е по-кратък отколкото Прага-Бърно, транспорта е също толкова редовен и отново не е много скъп.
                        Последно редактирано от selous; 02-04-08, 18:47.

                        Коментар


                        • #13
                          До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                          Звучи много добре!
                          Имам само един въпрос: Няма ли да имаме проблеми с прекарването на "оръжията" през летището?
                          Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                            Криндо,
                            информацията която получвам е противоречива, но би трябвало да има проблем, ако маркерите са разглобени.

                            P.S. Ако имаш телефона на Мартин, моля те пусни ми го на лична.

                            Коментар


                            • #15
                              До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                              Опа грешка! Имах предвид, че ако маркерите са разглобени НЕ би трябвало да има проблем с преноса.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X