Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

    Имайки предвид че багаж по летищата се губи , а и покрай тая параноя дето е налегнала всички авиокомпании след 9/11 аз въпреки очевидните предимства на самолета съм за пътуване с кола... поне не рискувам аз да съм на линия за игра, а екипировката ми да не е
    May the Force be with You

    Коментар


    • #17
      До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

      Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
      Имайки предвид че багаж по летищата се губи , а и покрай тая параноя дето е налегнала всички авиокомпании след 9/11 аз въпреки очевидните предимства на самолета съм за пътуване с кола... поне не рискувам аз да съм на линия за игра, а екипировката ми да не е

      Съгласен съм с Ники.. току виж наистина някой остане без маркер заради тея глупости... С кола пътя е повече, но може и да се изкара весело като се пътува с повече хора. А и повечето сме шофьори, така че може да се сменяме и умората няма да е толкова осезаема.

      Коментар


      • #18
        До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

        Ми идеално. Тъкмо значи, ще докарате и нашата екипировка, щом е такава параноя по летищата.
        Аз така или иначе, ще имам един маркер в насипно състояние в самолетния ми багаж, просто ще ви дам другия. Бутилки ще се взимат на място.
        И мисля е време да се свържем с чехите. Някой от нас вече са си закупили самолетните билети. Последното нещо, което искам е да се озова в Orechov и всички места да са заети, щото сме се моткали със записването.
        Затова и искам да се свържа с Марто, щото нали връзката и контакта минава през него. Ако ли не, директно се свързвам в края на тая седмица и самосиндикално се записвам.
        Последно редактирано от selous; 08-04-08, 23:57.

        Коментар


        • #19
          До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

          Първоначално публикуван от selous Преглед на мнение
          Ми идеално. Тъкмо значи, ще докарате и нашата екипировка, щом е такава параноя по летищата.
          Аз така или иначе, ще имам един маркер в насипно състояние в самолетния ми багаж, просто ще ви дам другия. Бутилки ще се взимат на място.
          И мисля е време да се свържем с чехите. Някой от нас вече са си закупили самолетните билети. Последното нещо, което искам е да се озова в Orechov и всички места да са заети, щото сме се моткали със записването.
          Затова и искам да се свържа с Марто, щото нали връзката и контакта минава през него. Ако ли не, директно се свързвам в края на тая седмица и самосиндикално се записвам.
          Да Винторез ще пътуваме с кола/и, така че не е проблем да вземем някоя пушка отгоре. Днес ще говоря с Марто (отбор "Горските братя") да координираме всички желаещи от България да се запишат чрез нас/него. Принципно нашия отбор има покана от колегите от Бърно, така че те очакват 10/12 играча от БГ.
          Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

          Коментар


          • #20
            До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

            Хм, аз лично до германия съм пътувал 3 пъти и нито веднъж не съм имал никакви проблеми. Даже пушката беше повод за весело лафче на кафе (и не, не беше в ареста) с полицаите в Бон Че и единия път бях с пълна бутилка ЦО2. Но ако ще возите багаж може да ви понатоварим Само дето пушка оттук, пушка оттам и да не стане много тежко?

            Коментар


            • #21
              До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

              Първоначално публикуван от Sir Gray Преглед на мнение
              Само дето пушка оттук, пушка оттам и да не стане много тежко?
              Нека се преброим другата седмица, колко ще сте по въздух, колко ще сме по земя и ще го координираме. При всички случай ще трябва да купите чешка бира за транспорта.
              Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

              Коментар


              • #22
                До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                Някой ще лети ли с металната птица да се присъединим и ние?Пък искам и да задам няколко конкретни въпроса по телефона да не пълня форума с поустове!

                Коментар


                • #23
                  До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                  Аз и Sir Gray ще ходим със самолет. Все още не мога да ти пратя ЛС. Пиши ако искаш ЛС в другия форум.

                  Коментар


                  • #24
                    До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                    Днес направихме преброяването на 100 % сигурните хора за Бърно:

                    Б-230 - 4 играча
                    Винторез - 4 играча
                    Sir Gray
                    selous
                    vencinikolov
                    mitkos
                    Obersturmbahnfuehrer
                    Коста
                    "Малкия Мартин" (ще потвърди утре, но го пиша)
                    Марто - главния ни организатор

                    Тотал играчи: 16

                    Направих едно запитване за 15 местен VAN да ни закара до там, но офертата е двойно и половина по-скъпа от тази, която ние с Han Solo сметнахме 90 евро на човек в двете посоки за 4 човека в кола. Като в цената е включено гориво, пътни такси, ферибот кола и хора. Пътуване:
                    София-Видин-Турну Северин-Тимишоара-Сегет-Будапеща-Братислава-Бърно.
                    Мобла: Ако някои от тук присъстващите има по-точна информация относно цената на пътуването с лека кола нека коментира нашата. Ще съм благодарен.

                    Спане по 15 евро на нощувка = 30 евро
                    Храна (грубо и не включва бирата) = 60 евро
                    Такса участие - 10 евро
                    Наем бутилки HPA - 5 евро
                    Топчетата не ги пиша в сметката щото може да се си носите ваши.

                    Тотал: 195 евро (груба сметка)

                    Аз друго не сещам (ако вие се сещате нещо стреляйте).

                    Утре 15 април ще запазим 16 места за спане и игра. Марто ще плати някакво капаро за всички ни, за да ни е сигурна резервацията.

                    Ако имате допълнителни въпроси стреляйте тук или звънете на 4840143.

                    Брех, колко дълъг се оказа днешния работен ден...
                    Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

                    Коментар


                    • #25
                      До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                      Само да отбележа, че аз не съм от 100%овите, защото трябва да сметнем колко дена ще отсъстваме от тук. Участъкът на пътя след Калафат е отврат и продължителни скорости от 50-60 км/ч не бяха необичайни като минавах скоро от там. Освен това, фериботът може и да се чака няколко часа, както и се случи тогава. Единственият проблем е носенето на пушки, иначе най-добре е през Сърбия.

                      Коментар


                      • #26
                        До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                        По-добре да запишем повече, отколкото по-малко.
                        А се оказа, че сме забравили Tiger, така че няма да има проблеми в случай, че не си 100 %
                        Заради пушките трябва да минем през Румъния, да. Аз мисля с Винторез да тръгнем на 8 май в 2200, за да стигнем на 9ти към 1700 и да имаме възможност да огледаме терена.
                        Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

                        Коментар


                        • #27
                          До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                          Само да добавя нещо по темата - днес ми напомниха че след дългите почивни дни около 1 - 6 май ще има две съботни отработвания и едното се пада точно 10-ти
                          May the Force be with You

                          Коментар


                          • #28
                            До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                            Готови сме!
                            Имаме регистрация и ID за Orechov 1945!
                            Б-230 - 7 играча
                            Винторез - 4 играча
                            Sir Gray
                            selous
                            vencinikolov
                            mitkos
                            Tigеr
                            Големия Марто

                            Ето и отговора им относно наема на бутилки:
                            HPA tanks will be ready for you but we can provide just a high pressure tank with output of 800psi only. No low pressure tank available. The rental fee is 100 CZK more over each player has to pay an advance on tanks of 2 000 CZK. This fee will be given back after giving us the tanks back after the game. Both fees are paid together with the registration fee of 250 CZK on place.

                            Ну, поехали.
                            На Брно!

                            Едит: Последният ни ID номер е 98, ако все още някои размишлява дали или има 42 номера свободни към днешна дата. Да го решаваа бързо!
                            Последно редактирано от Bravo_Six; 16-04-08, 18:10. Причина: Забравих да добавя нещо важно
                            Der Mensch ist nur da ganz Mensch, wo er spielt.

                            Коментар


                            • #29
                              До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                              Който работи да отработва.Безработните архитекти сме на линия!

                              Коментар


                              • #30
                                До: ПЕЙНТБОЛ ТУРИЗЪМ!!! Има ли желаещи за сценарийна игра в Чехия на 10.05.2008?

                                Talkman, значи , ако не ми мине котка път, ще имам честта да се запозная и да пия бира с теб
                                May the Force be with You

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X