Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подложки за пружините

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Подложки за пружините

    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    Какво не им харесваш на уретановите.
    Или полиуритановите. Всъщност някой знае ли каква е разликата. Аз по външни белези не откривам никаква.
    Най-малкия отрязък в София бе около 350 лв(не искаха да ми отрежат по-малко), затова се отказах от пластмасите, инак бих си сложил такива без да се притеснявам...

    А не ми се чакаше да поръчвам през Ибей...
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #17
      До: Подложки за пружините

      Е то верно е малко късмет ама това пристигна за една седмица. При това без мито.

      2" Coil Spacer Budget Boost Jeep TJ LJ ZJ XJ Lift Kit

      Коментар


      • #18
        До: Подложки за пружините

        Като ударя чертата моите излязоха малко по-скъпо от тези от Ибей, а и моите са 61мм...

        Здраве да е, сега остана да ги сложа само, и ще драсна 2-3 реда + снимки ако мога да снимам с грязните ръце...

        Мерси за инфото Пламене, полезно!

        Много поздрави,
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #19
          До: Подложки за пружините

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          Натоварването е само на натиск. Има няма тон. Може и от черешево дърво да ги направи.
          Това е статично. Динамично, при преминаване през неравности или резки маневри, нещата стават по-различни.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #20
            До: Подложки за пружините

            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Това е статично. Динамично, при преминаване през неравности или резки маневри, нещата стават по-различни.
            Така ли? И колко е динамично?
            Статичното е 400кг

            Коментар


            • #21
              До: Подложки за пружините

              най-евтиния материал който намерих за подобни цели е стари бутала от камион.Стига да се намери подходящия размер, излизат без пари.
              0888 364 731

              Коментар


              • #22
                До: Подложки за пружините

                Бих предложил и корен от орех. Подарявам го с условието сами да си го изкопаете
                Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                Коментар


                • #23
                  До: Подложки за пружините

                  Предстои ми лифт на гранда 2" - така съм го замислил. темата е подходяща за целта ми. На един приятел чичо му е сега в щатите и ще се връща за 6 май. Ако има кой да ме упъти точно какво трябва да си купя от там мога да се вредя.
                  Дайте линк или препоръки за това какво е необходимо?

                  кое от 3-те? http://www.4wheelcustoms.com/Products.asp?Cat=1210
                  Последно редактирано от musovir; 11-04-08, 12:38. Причина: добавяне на линк
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • #24
                    До: Подложки за пружините

                    Алуминиевата отливка никак не ми се видя мека претопяват алуминиеви детайли от коли и двигатели и ги подобряват с някакви добавки за да докарат поръчаният от съответния клиент състав на алуминия и после ги отливат във форма на стандартни балванки по стандарт, редят ги на палети по един тон и товарят за износ като ви се вижда евтино ваша работа.Седмично товарят по 10 тона.От техните заготовки изработват тия пръти за по 11 лв/кг.
                    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                    Място и хора към които да принадлежи ...

                    Коментар


                    • #25
                      До: Подложки за пружините

                      Този втория телефон където ти изпратих човека е инженер виждал съм че работи с пластмаси питай него може да подскаже нещо.
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #26
                        До: Подложки за пружините

                        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                        Така ли? И колко е динамично?
                        Статичното е 400кг
                        Нямам представа колко пъти ще е по-голямо динамичното натоварване. Може и над два пъти да е. Освен това, предполагам, че имаш предвид 400 кг. натоварване на гумата. В зависимост от типа окачване, усилието върху пружината може да е значително по-голамо от това върху гумата. Лостови системи някакви...
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Подложки за пружините

                          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                          ми то е един и същи продукт - 2" подложки с 2 различни вида амортисьори - няма много за мислене.
                          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                          Коментар


                          • #28
                            До: Подложки за пружините

                            здравейте пичове...,ами кво да ви кажа в магазина продават за по 3 лв гумени подложки и като ги сложиш отгорната страна на пружината няма ядове поне година.... успех

                            Коментар


                            • #29
                              От: До: Подложки за пружините

                              Първоначално публикуван от magnuuummm Преглед на мнение
                              здравейте пичове...,ами кво да ви кажа в магазина продават за по 3 лв гумени подложки и като ги сложиш отгорната страна на пружината няма ядове поне година.... успех
                              Кой магазин колега , дай повече инфо ... Телефон адрес ? Благодаря

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X