Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Discovery 300Tdi ili Discovery Td5, каква е разликата и кое повече си заслужава?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Discovery 300Tdi ili Discovery Td5, каква е разликата и кое повече си заслужава?

    Още преди да взема моето настоящо Дискавъри 300Tdi `98г много се колебаех дали да не дам още малко пари и направо да си взема Td5, но един приятел (Стефан, той май също бръмчи из този форум), който доста дълго караше едно такова 2001г (което в последствие смени за 300Tdi + ATV Yamaha Grizzly), ме разколеба тотално, каза че било много по-некачествено от 300tdi, което е вечно, двигателя създавал много проблеми и още куп неща създавали много проблеми... Но все пак неговото си го взе на старо и може да е било кофти. Беше доста убедителен и аз естествено ужасен си взех за почти същте пари но много запазено 300tdi, което направих съвсем като ново. Естествено сега когато покрай мен мине новото Тд5 въздишам тежко и ме хваща лек яд, но сега на всичкото отгоре ми предлагат за 16000лв едно страхотно Тд5 и не се сдържах да пусна тема. Освен че е с климатроник и май с въздушно окачване има ли друго предимство- примерно с какво двигателя Тд5 се различава от 300Тди, вобще с какво едното превъзхожда другото и другото превъзхожда едното? И струва ли си да дам моето на бащата и да се снабдя с Тд5??? Търсих с търсачката, но не намерих подобно сравнение... Много ще съм ви благодарен ако споделите мненията си!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X