Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 състезание в с.Лазарово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

    ..прочетох репортажа в списанието за това състезание в лазарово и ..много ми хареса
    поздравления за Пламен Йоцов и много ми допадна и изказването му в списанието..наистина много сложни взеха да ги правят и не само за джиповете ами и в ендурото състезанията а наистина професионалистите ..къде са няма ги никъде..тези спортове са си на любителско ниво ..и няма и условия за кой знае какви професионалисти да се занимават..много добре го е казал пламен
    хората обичат е такива по прости и обикновенни неща и стават и винаги по хубави..наскоро нещо подобно стана и с ендурото -ендуро кроса в елин пелин просто и ясно 1 дневно състезание хората дойдоха покараха и се накефиха публиката също.
    ..сега като ви слушам постепенно май искате и това състезание ще го усложните-2 дни ..итн.. освен това като се правят много начесто в малки населени места такива прояви публиката се насища и постепенно губи интерес..нека има леко глад за прояви..другото -направете го някаде в съседно село или на друго място пак подобно състезание..ако искате за панаира в Харманли да организираме едно-място имаме само ми трябва някой експерт с джиповете да направим трасето ..освен да поканя пламен на гости

    Коментар


    • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
      На хората им се караше втори кръг, но трябваше да се прибират. Не мисля, че ще се разводни, особено ако двата дни състезанията са различни.

      Аз съм на мнение че ако има 2 различни състезания ще е най-добре.Някой сигорно помнят как преди се караше единия ден навигация а другия траял като се стартира по ред на престигане от предишния ден.Но както знаят повечето навигацията е по безинтересна на хората!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

        Вече е решено- единия ден ще е по досегашните правила, а вторият "чист" траял. Победителят ще се определи от събраните точки от двата кръга.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

          Колеги търся филма от първото издание на състезанието!Някой знае ли кой може да го има!
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X