Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 състезание в с.Лазарово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: 4х4 състезание в с.Лазарово

    Дано щетите за са само по джипката.

    Вчера явно ни е бил ден. И тук двама (единият аз) се разминахме на косъм.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      До: 4х4 състезание в с.Лазарово

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      И тук двама (единият аз) се разминахме на косъм.
      Sorry за офтопика, ама и аз в събота бях на косъм от дъъълго търкаляне по един склон
      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
      Walter Rohrl
      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

      Коментар


      • #33
        До: 4х4 състезание в с.Лазарово

        Като за първо състезание на кмета, от нашия клуб ще бъде подкрепен от елитен екипаж-Пламен Йоцов/Траян Траянов, Шампиони на България за 2003 година с автомобил "Грозил-ТройоКонцепт"

        Коментар


        • #34
          До: 4х4 състезание в с.Лазарово

          Първоначално публикуван от justify Преглед на мнение
          Здравейте! Аз съм с пикап Нисан Навара 1993г., и знам че ще ми е малко по-трудно, защото е дълъг, но мисля и аз да дойда. Така че, пишете ме и мен. От мненията във форума не разбрах кога трябва участниците да са там, но какъвто съм ранобуден, сигурно ще съм дошъл още предния ден, а на 11-ти в 06:30 часа вече ще съм си изпил първото кафе...
          Колега, не искам да те отчайвам, но Навара не може да премине трасето. Това че състезанието е любителско не значи, че е чак толкова лесно....
          Но ако си мераклия все пак ела- няма да те върнем.
          Относно гумите- слагай най-злите, които намериш.
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #35
            До: 4х4 състезание в с.Лазарово

            Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
            Като за първо състезание на кмета, от нашия клуб ще бъде подкрепен от елитен екипаж-Пламен Йоцов/Траян Траянов, Шампиони на България за 2003 година с автомобил "Грозил-ТройоКонцепт"
            Чудесно,
            в компанията на Вушев, Иван Попов и лудите глави от Бяла Слатина мисля, че ще се чувстват добре!
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #36
              До: 4х4 състезание в с.Лазарово

              Вчера удължихме и поусложнихме трасето. Предвидихме и "байпаси" на критични места в случай, че вали. Понеже аз и Драгомир68 сме "бащите" на трасето ние ще участваме, като съдии за да няма хър-мър...
              Решихме при ползване на асистиращия трактор(виетнамка) да няма наказателни минути, защото състезателя и без това ще загуби 2-3 минути при изтеглянето. Колкото по-прости правила, толкова по-добре.
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #37
                До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                В духа на традициите от едно време, клуб "4х4 Адвенчър" пое шефство над "Риск Клуб Габрово" И като главен шеф на "шефството" искам да заявя участието на три екипажа от Габрово предвождани от Първата Дама на Българския Оффроуд Вера Лагадова През този уикенд ще се извърши побратимяването на двата клуба и изготвянето на стратегия за състезнието в Лазарово Тежките и трудни задачи ще се разискват с помоща на габровско агне на пещ и троянска сливова в дъбова 20 литрова бъчонка Ще се направи и генерална тренировка с игрите "Изяж агнето без GPS" и "Открий бурето по роудбук" Всеки има право да намери каквото намери...
                Малък жокер, за състезанието в Лазарово , "допингът" ще бъде скрит в същото буре
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 15-04-08, 22:16.

                Коментар


                • #38
                  До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                  Последно, да помоля някой да каже кога е самото състезание. Един пише 10-ти, друг 11-ти, после 13-ти. Има ли къде да се спи? Това е важното. Ако сте запазили някакви хотели в региона, дайте цени за нощувки и снимки на стаите.

                  Коментар


                  • #39
                    До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                    Благодарим за големият интерес от страна на Габровските клубове и на всички останали проявили интерес към нашето ПЪРВО и ОПАСНО начинание .Цените и нощувките в гр.Бяла Слатина са обявени в сайта , а самото състезание е на 11 май /неделя / от 10.00ч . Заповядайте , очакваме Ви с голямо нетърпение.

                    Коментар


                    • #40
                      До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                      Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                      В град Бяла Слатина може да се пренощува в мотел Сарая Макади и мотел Фау. В Сарая Макади цената на легло е 15-20лв. В мотела може да преспят 23 човека има ресторант и охраняем паркинг. Телефон за резервация е 0889 323-445. В мотел Фау цената на легло е също 15-20лв. в него може да пренощуват 25 човека. Телефона за резервация е 0915 4040 и 0888 736 200. Мотела има ресторант и охраняем паркинг. За резервация може да се запишете и тук или да ми се обадите на мен. Моя телефон е 0886 445-318 Драго.
                      Ако не стигнат местата Червен Бряг е на 15-20км,Плевен е на 30-40км, Враца е на 50км. Кнежа е много близо, но не знам дали има хотел Кмета да каже.
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • #41
                        До: 4х4 състезание в с.Лазарово



                        Правилник
                        за провеждане на състезание по офроуд
                        „Лазарово 4х4 Екстрийм” 2008


                        1.Участие:
                        Състезанието е между високопроходими автомобили с две оси.
                        Състезанието се провежда по затворено трасе с препятствия.
                        Право на участие имат всички, с изключение на видимо употребилите алкохол или упойващи вещества. Състезателите ще могат да имат и помощник(навигатор), който да ги насочва през терена. Навигатора има право да се движи пеша по трасето.
                        Пилота и навигатора трябва да пресекат стартовата и финалната линия седнали вътре в автомобила. Участието на лица под 18год. Става след писменото съгласие на техен родител( настойник).
                        Състезателите нямат право да ползват вериги.

                        2.Класиране:
                        Класирането на екипажите е по времето между пресичането на стартовата и финалната линия.
                        За всяко съборено колче към времето на екипажа се прибавя по 1 наказателна минута.

                        За „съборено” се счита колче, което лежи изцяло на земята.

                        3.Ползване на асистенция.

                        Екипажите могат да ползват на асистиращ трактор("Виетнамка"), който ще бъде осигурен от организатора( но не и асистенция от друга машина извън предварително определените).
                        Също така ще могат да ползват лебедки, крикове и т.н., както и помощ от публиката.
                        Помощ от публиката ще се ползва единствено и само за изправяне на обърнати автомобили. Тя се осъществявя след поискване от екипажа , и се ръководи от съответния полеви съдия.


                        4. Дисквалификация при:
                        Излизане на автомобила извън трасето с четирите колела.
                        Просрочване на контролното време, което е определено на 25мин.

                        Пресичане на стартовата и финалната линия без навигатора вътре в автомобила.
                        Грубо неспазване на правилата и непристойно поведение- по решение на главния съдия.
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #42
                          До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                          Жоро, колко е тежко трасето?

                          Коментар


                          • #43
                            До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                            Трасето е направено, така че да се минава от неособено подготвени джипове( но не и от "паркетници"). Трасето не е за джипове с дълго междуосие, тъй като има гърбици и остри завои. Набляга се на прецизното шофиране по наклони. Ако вали трасето ще стане много трудно, но ние ще го изменим, като прескочим най-непроходимите участъци.
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • #44
                              До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                              Ето правилника и декларацията, като прикачени файлове.
                              Прикачени файлове
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #45
                                До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                                От София до Лазарово разстоянието е 150 км -по магистралата до Ябланица-Луковит-Червен Бряг-Лазарово.
                                Другият път е през Ботевград-Враца-Бяла слатина, но е по-дълъг-180км.
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X