Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 състезание в с.Лазарово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 4х4 състезание в с.Лазарово

    Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
    Дайте наистина някакво "работно заглавие" на събитието, за да пусна поканата и в списанието и евентуално някакво инфо за настаняване, ако някой пожелае да остане и за нощувка.
    След консултации заглавието на мероприятието се избистри, като "Лазарово 4х4 Екстрийм"
    Датата се премества на 11.05.2008г от 10,00ч, понеже 10-и е работен ден. Организатора( кмета) се казва г-н Цветан Иванов.
    Колегата Драгомир68 утре ще пусне информация за местата за нощувка в гр.Бяла Слатина, цени и телефони.
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • #17
      До: 4х4 състезание в с.Лазарово

      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
      Засега не може. АТВ- то е по-близо до моторите отколкото до джиповете. Повечето препятствия с наклоните ще са му лесни. Виж траповете и калта не знам дали ще може да ги мине, защото ще ги правим каго за по-големи гуми.
      Къв мотор бе Жоро?!
      То е с четири колела,
      гуми като на джип, 4х4 и т.н..
      Айде решавайте!
      Джипа ми като е с дълго междуосие,
      ще му дадете ли бонус,
      като се мери с Самураите, или ГАЗ-ките?!

      Коментар


      • #18
        До: 4х4 състезание в с.Лазарово

        В град Бяла Слатина може да се пренощува в мотел Сарая Макади и мотел Фау. В Сарая Макади цената на легло е 15-20лв. В мотела може да преспят 23 човека има ресторант и охраняем паркинг. Телефон за резервация е 0889 323-445. В мотел Фау цената на легло е също 15-20лв. в него може да пренощуват 25 човека. Телефона за резервация е 0915 4040 и 0888 736 200. Мотела има ресторант и охраняем паркинг. За резервация може да се запишете и тук или да ми се обадите на мен. Моя телефон е 0886 445-318 Драго.
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #19
          До: 4х4 състезание в с.Лазарово

          Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
          Къв мотор бе Жоро?!
          То е с четири колела,
          гуми като на джип, 4х4 и т.н..
          Да ама е много по-леко и тяговъоръжено от джип. Ще прелети трасето без проблем.
          Ако искаш ела с джипа.
          Последно редактирано от Yaro; 02-04-08, 16:29.
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #20
            До: 4х4 състезание в с.Лазарово

            Гледах клиповете.
            Наистина АТВ ще се справи много лесно с трасето,
            освен ако не издълбаете рововете дълбоки и не се удави.
            ОБАЧЕ виждам как с дългата база на Ренджъра,
            ще се окантаря на поне две места,
            както и всички други с голямо междуосие.
            Тоя траял хем е лек, хем не чак толкова.
            Ако искате да привлечете и участници с АТВ,
            или с по-неподготвени машини,
            може би трябва да направите различни класове?
            А, може би и трасета?!
            Иначе знам кой ще спечели!!!
            Ще дойде Голди с редукторната УАЗ-ка
            и другите, само ще гледаме....!!!

            Коментар


            • #21
              До: 4х4 състезание в с.Лазарово

              Ентусиазма и желанието на организаторите заслужават уважение, моля ви не ги обърквайте със съветите и мненията си ! За първи път го правят и нека го направят както те си го представят, важното е, че ще направят крачка напред ! От много "знаещи" и "разбиращи" все още идеята за "Траял Шампионат" е само тема във форума за втора година вече... Момчета организатори, направете го както вие го виждате, важното е, че ще го направите, било то и с грешки като за първи път

              Коментар


              • #22
                До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                Поздрави на всички Приятели и фенове от Бяла Слатина ! Радвам се , че пак ще можем да покараме на ваш терен . Трасето Вие си знаете най-добре какво да бъде . Аз искам да вметна някои неща - без да ангажирам и обиждам някой с тях:
                1. Да Вие жив и здрав Кмета и ентусиазма , който имате - респект ,
                който нее организирал такова мероприятие - той не знае за какво иде реч .
                2. Трасето при гледане на клипчета и при реално каране за време - дори и с АТВ има разлика .
                3. Кой с каква машина ще дойде и какво ще покаже е игра на тото . Аз лично не бих заложил на никого .
                4. На затворено трасе с колчета и ленти и точен регламет - там е цялата истина !
                5. За да няма сърдити от жребии и теглене на номера - направете го в два манша с обратен ред на каране / публиката ще бъде най-доволна /
                6. И ако на АТВ-тата им харесва трасето нека карат по същото , но преди джипките / знаете защо / и разделете наградите .

                Успех на всички .
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • #23
                  До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                  Всичко това е така, но нека вървим от простото към сложното. Нека го направим веднъж, да видим кое-как и тогава ще подобряваме нещата. Състезанието ще е еднодневно, поради отработването на 10-и. Очакваме поне 30 джипа Х 10мин. средно = 5часа! Няма да има време за втори манш.
                  А пък ако се получи, догодина ще помислим за маншове, АТВ-та, мотори и... т.н.
                  Кой знае, може това любителско състезание да стартира дългоочаквания "Траял шампионат" и да се превърне един ден в кръг от него
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #24
                    До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                    Аз съм Кмета на с.Лазарово , главен организатор на състезанието 4х4 , което се прави за първи път в нашият регион .
                    Имам голямото желание това мое начинание да стане традиция в нашето село . Самото състезание ще се проведе в навечерието на традиционният празник на с.Лазарово - 13 май.
                    Каня всички състезатели проявяващи интерес да се включат в нашето първо ГОЛЯМО състезание.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #25
                      До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                      Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                      Каня всички колеги и състезатели на състезание в село Лазарово обл. Плевен. Състезанието се организира от кмета на селото. Трасето ще го правим ние от групата в Бяла Слатина с помоща на Георги Василев. Няма да има такса за участие. За първо място наградата е 600лв. за второ 400лв. и за трето 200лв. а за всички участници банкет след финала. Състезанието ще се проведе на 10.05.2008г. събота от 10ч. Заповядайте!

                      Коментар


                      • #26
                        До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                        На 11.05.2008
                        Моля всички желаещи да участват от форума да заявят това, за да придобием представа за броя на участниците и да можем да се подготвим.
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #27
                          До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                          Първо поздравления за идеята.
                          там сме.поне два джипа от априлци..-ще дойдем гладни и жадни.

                          Коментар


                          • #28
                            До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                            Здравейте! Аз съм с пикап Нисан Навара 1993г., и знам че ще ми е малко по-трудно, защото е дълъг, но мисля и аз да дойда. Така че, пишете ме и мен. От мненията във форума не разбрах кога трябва участниците да са там, но какъвто съм ранобуден, сигурно ще съм дошъл още предния ден, а на 11-ти в 06:30 часа вече ще съм си изпил първото кафе...
                            [B][COLOR="Blue"]Don't run faster than your guardian angel can fly !!![/COLOR][/B]

                            Коментар


                            • #29
                              До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                              И на мен ми се идва, но нямам гуми за кал и се чудя кое ще е по-добре:
                              1- да ползвам асистенция
                              2- да сложа вериги
                              Моля ви, посъветвайте ме.
                              [B][COLOR="Blue"]Don't run faster than your guardian angel can fly !!![/COLOR][/B]

                              Коментар


                              • #30
                                До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                                вчера 06.04.08.г Трасето взе жертва УАЗА на Йонко68.
                                Прикачени файлове
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X