Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    ...8000...
    Нещо си се заблудил. Много по-близо ще си до истината ако махнеш една нула.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #62
      От: Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Нещо си се заблудил. Много по-близо ще си до истината ако махнеш една нула.
      Такава ми беше обявено на мен,но ако това което ти твърдиш е вярно , бих си взел 4 броя за мойта баба.
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #63
        От: Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

        Доволен съм от амортисьорите на Коча. Като вози добре джипката и не се сещам за тях, значи всичксо е наред.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #64
          От: Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

          Отзад съм с амове Kayaba от TLC 100, и за да влязат им набих няколко чука на металните прахозащити, което автматично ми свали гаранцията, и ако бях разбрал за филчевите един месец по-рано, и аз щях да си взема от тях, щото неговите стоят наобратно и щяха да ми заспят.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #65
            От: Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Такава ми беше обявено на мен,но ако това което ти твърдиш е вярно , бих си взел 4 броя за мойта баба.
            Ааа, щом си имате някаква приказка, няма как да коментирам каквото и да е, без да знам подробности, пък и не е моя работа по принцип.

            Аз съм с двуинчови монотръбни амове, отзад без външен резервоар, отпред с външен и настройка на бъмпа. За да докараш цена за комплект амове от 8000лв, че даже и FOX/KING да са, трябва да са с доста повече врътки и бурмички от моите, а за да докараш цена от 8000 за брой, честно казано не знам какво точно трябва да искаш от тия амове, но определено трябва да са мнооого далеч от това, с което аз карам.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #66
              От: Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

              И аз съм доволен от аморт. на Евгени / Коча /. В началото имаше малко проблеми , но след смяната на тампоните с по-меки за сега няма какво повече да искам. Джипката вози и се справя с неравности в пъти по-добре от Kayaba , с коити бях преди. И наистина са мноого далеч от 8000лв.
              Б. Бонев
              0осем88две6шест71три

              Коментар


              • #67
                От: Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

                Моя е грешката...не става дума за койловъри.
                Няма спор по темата.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #68
                  От: Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

                  Кочове,мочове ко стана тука? . Искам да му лепна на Диското тези от 8К , че съм му намерил пазар за 6200.

                  Сега сериозно къде е този Коч дайте координати че Пинца има остра нужда от Хамортисьори а доколкото разбирам мистър Коч е човека.
                  Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                  Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

                    Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                    Кочове,мочове ко стана тука? . Искам да му лепна на Диското тези от 8К , че съм му намерил пазар за 6200.

                    Сега сериозно къде е този Коч дайте координати че Пинца има остра нужда от Хамортисьори а доколкото разбирам мистър Коч е човека.
                    Евгени Филчев тел.0882289898
                    Това от една стара визитка.
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • #70
                      От: Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

                      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                      Кой каквото да ви каже, или ще ви е скъпо, или ще сте недоволни, или ще се чудите, кой би могъл да я свърши тая работа. Накрая пак, ще сте недоволни, щото сме Българи !
                      Извода,,,,, ако не ви се плаща, питайте, ако изисквате- плащайте. Със сигурност, човек който иска добро поведение на реформирана джипка( лифт, фланци, газова уредба..... ), не може да очаква нещо от "магазина".
                      Винаги ви остава варианта, два от тези, или два от тези и един(някакъв), яка комбинация От мен да знаете, никога не ползвайте от тирове, ремаркета и т. п.
                      Опитвам се да бъда полезен,въз основа опит, практика, познание. Най-се радвам на хора изпробвали всякакви марки и комбинации с тях, и чак след това да се запознаем. 8К на джип може, но ако ще е за "Дакар", иначе - 8К за 8 джипа Реклама не си правя и не искам, да си правя, предпочитам да ми се обаждат хора с ясни намерения, а не мечтатели. Аз мечти не сбъдвам, но мога да съдействам!
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Амортисьори - какви използвате и доволни ли сте

                        Да се извиня още веднъж за подвеждащата информация.
                        Аз не съм разбрал офертата отпратен към мен, която е била за 4 броя койловъри, а аз съм я приел за 1 брой.
                        Така че цените са това което останалите твърдят.
                        Пак се извинявам за създадената интрига, не ми е било за цел.
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X