Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каравана внос от Англия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каравана внос от Англия

    Здравейте колеги!
    Докараха ми каравана от Англия, но се оказа, че в кралството караваните били без талон.
    А в КАТ ми искат талон. Ако някой знае нещо, моля да сподели!

  • #2
    До: Помощ! Каравана внос от Англия

    Абе мани, що ти трябваше. Тя сигурно е и с десен волан.....

    П.С. Извинявам се за спама
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #3
      До: Помощ! Каравана внос от Англия

      +1, поддържам въпроса на колегата Леден! Обществеността се интересува! Десен ли е, ляв ли е ...

      Аз бих направил така. Ако няма други хартийки с технически характеристики, ще изровя от интернета, ще ги разпечатам, и ще ида в Технотест. Да дадат заключение че е каравана. После с него и документите по купуването - в КАТ.

      Коментар


      • #4
        До: Помощ! Каравана внос от Англия

        Предлагам ти два варянта:
        1. Имам талон номера и евротабелата за каравана.... Може да се разберем да ти ги продам.
        2. Предлагам да ти откупа караваната .
        Моят тел. е 0888626926 предполагам ще се разбереме нещо

        Коментар


        • #5
          До: Помощ! Каравана внос от Англия

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          +1, поддържам въпроса на колегата Леден! Обществеността се интересува! Десен ли е, ляв ли е ...

          Аз бих направил така. Ако няма други хартийки с технически характеристики, ще изровя от интернета, ще ги разпечатам, и ще ида в Технотест. Да дадат заключение че е каравана. После с него и документите по купуването - в КАТ.
          Да караваните от Англия се различават . Вратата за влизане е от обратната страна. Не от към тротоара а от към улицата, ама това в кат не го знаят

          Коментар


          • #6
            До: Помощ! Каравана внос от Англия

            Що ебавате човека бе ейИмам приятел внасящ каравани и повечето минават наистина през Техно тест.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #7
              До: Каравана внос от Англия

              Има каравани които са си с един куп документи от Англия. Но ще проверя, какво точно включват.

              Коментар


              • #8
                До: Каравана внос от Англия

                Има и с талони , но са предимно по нови . Лично аз преди време ,си бях купил английска каравана която регистрирах след технотест. За съжаление наистина доста от продаващите се в UK каравани са без талон.
                Успех

                Коментар


                • #9
                  До: Каравана внос от Англия

                  Минаваш технотест без никакви проблеми (с изключение на таксата) и регистрираш в кат. Голяма част от прикачните ремаркета в Англия се карат с табелата на автомобила и без талон.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Каравана внос от Англия

                    Темата е малко стара, но някой знае ли какви са изискванията към момента на КАТ София за тия каравани, защото очакнам да ми докарат една тия дни?

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: Помощ! Каравана внос от Англия

                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      Що ебавате човека бе ейИмам приятел внасящ каравани и повечето минават наистина през Техно тест.

                      Здравейте, аз търся да си купя малка каравана, ако знаете някои които да внася от Англия или Холандия, моля пишете за да се свържа и поръчам.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Каравана внос от Англия

                        И аз да попитам- как стоят нещата с караваните от Англия към днешна дата? Пак ли през Технотест трябва да се мине? Ако да, колко е таксата приблизително?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Каравана внос от Англия

                          Здравейте, някой за съдействие за регистрация на каравана от Англия, чувал съм че има хора които се занимават с това

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X