Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job започна и приключи подготовката на трасето!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли някаде легенда кой знак какво означава от тези който слагате на трасето, щото аз определено не съм печелил награди по ориентиране ! :Р
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Different_Soul
      Има ли някаде легенда кой знак какво означава от тези който слагате на трасето, щото аз определено не съм печелил награди по ориентиране ! :Р
      но поне имаш МОДЕРНА И МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА НАВИГАЦИОННА СИСТЕМА на МЗ-та
      "Опознай Родината за да я обикнеш"

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Different_Soul
        Има ли някаде легенда кой знак какво означава от тези който слагате на трасето, щото аз определено не съм печелил награди по ориентиране ! :Р
        Виж тук. Всичко пише
        http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=3357
        Знаците са три вида и си ги преговаряй непрекъснато до състезанието!
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • аз току що прочетох в правилника, че маркировката се салга най-рано 72 часа преди състезанието. а пък преди малко прочетох че като са много хората маркирането ставало лесно, аз ли нещо се буркам или не съм разбрал..
          full time rider, part time racer
          jrc4life

          Коментар


          • Първоначално публикуван от JRC
            аз току що прочетох в правилника, че маркировката се салга най-рано 72 часа преди състезанието. а пък преди малко прочетох че като са много хората маркирането ставало лесно, аз ли нещо се буркам или не съм разбрал..
            Колкото повече хора толкова повече покрито пространство на повече хора съответно пространството се разделя на по-малки части и така става все по лесно, логично е
            Колкото до орентировката, никаде не можах да разбера кой знак какво означава видях само бял квадрат със червен кръг по средата, и бял кватдрат със пречен черен хикс през червения кръг в средата...
            Как да го разбирам това....?
            верно на 3-4 ракийки съм в момента, че се пребирам от мохабет ама.. как да го разбирам като грешен и верен път ли как по-точно ако не е тайна
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • Червената точка на бял фон е маркировката на самото трасе. Тя се повтаря най-много през 200м, а на по завързани места и по-често
              Зачертаната точка занчи, че си тръгнал по грешен път.
              Стрелката е за рязко отклонрние на посоката.
              Освен това има и помощна маркировка: боя и сигнални ленти.
              Препоръчително е да се маркира 72 часа преди състезанието за да не се унищожават маркерите или да не се кара по трасето. В нашия случай, ние маркирахме само джандемите, дето нито има опасност за маркерите, нито някой може да кара там. Те се оказаха около 75% от целия маршрут. Освен това имаме всеки ден хора от клуба, които обикалят по трасето, така че всякакви опасения за шпионаж отпадат.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • Ето и клипчето дето ви обещах. Нямах време и го компресирах с каквото ми попадна, та качеството му не е добро, но все пак се добива обща представа за трасето. Камерата е наведена малко надолу, но така се крият умишлено подробностите по трасето, за които слухтят и КГБ и ЦРУ!

                https://htftp.offroad-bulgaria.com/JORO_HD/TTT.wmv
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • Аз ъъъъ.... такова.... ъъъъ... мисля да се откажа..
                  100% се приготви ако идвам да ме търсите някаде из гората Жоро
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • Я стига!
                    100 пъти съм повторил, че "нищо страшно няма", направо ми е неудобно от тази тавталогия, ама исках да видите, че опасения за трудно трасе няма Всичко се минава с лекота.
                    А на теб нали ти казх, че половината от тия неща ги няма за Джуниъра.
                    Половината река я няма, барабар със слизането от циментчето дето толкова ви плаши. Минаването по пътечката от 4 пръста покрай реката и нея я няма за вас. А бе ще си гледате кефа и ще давате газ, ама все пак УМНАТА
                    Накрая, както миналата година аз и Данчо ще минем последни по трасето и ако има някой с повреда ще му помогнем.
                    Айде, стягай се, че дойде!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • Жоро смятам, че трасето, което си показал мога да го мина определено мога да го мина.... като прегледах клипа 2-3 пъти установих, че няма нищо сложно и на това трасе, което ще карат големите.. работата е че на места има малко кофти пътечки които ако не се гледа каде е изровеното от моторите..... 100% си се объркал..
                      Притесняват ме 2 неща.. маневреноста на мотора ми и ориентир-а, който ще ми бъде трудно да следя ..
                      Иначе всичко е доста приятно дори според мене.. така, че моя съвет е да прегледате клипчето повече пъти и ще установите, че няма нищо страшно дори това спускане от дигата на каналчето
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • Жоре направо ми изхабихте мегамбайтите с тва филмче та ходих да ми пуснат още
                        камерата е бая надолу наведена и не се вижда кой знай какво но все пак се дава представа

                        общо взето не ми хареса само дъъъъъългата магистрала без завои след качването на тва тръбопроводче
                        на места гледам че има доста пътеки дано са маркирани да не хванем гората

                        Коментар


                        • мен най-много ми хареса Жоро как влиза в ролята на Гена Трайкова от Бтв репортерите....и следната реплика: НЯМА НИЩО СТРАШНО много ме изкефи филмчето е добро но както каза Митков камерата е малко надолу иначе трасето е готино
                          "Опознай Родината за да я обикнеш"

                          Коментар


                          • Абе много тиха тази Хонда, чак птичките се чуват!

                            Коментар


                            • Митков, на тая отсечка ще имат предимство големите кубитури над 250 предполагам.. и тея кадето не са много спънати, но все пак трябва да има и такава скоростна отсечка, щото само траял.. то направо си става гадно, пък и ако е само завойчета при тая дължина ще е прекалено уморително и няма да има каде да починеш !

                              Жоро, до сега няма никаква карта (примерна поне) как ще изглежда трасето за младежите.. мисля, че е добре да се направи още едно такова клипче, но по нашето трасе, за да добием и ние малките дечица представа !
                              Аз лично не се притеснявам, притеснява ме това как ще разбера кое трасе е за Джуниър-а и кое за големите... като дори няма примерна карта на страсето....
                              Ще се радвам ако кажеш поне как ще бъдат разделени двете трасета

                              Тюфлек, че за какво му е повече на човека, само да му гърми на главата ли ?
                              Няма смисъл от толкова голямо шумене !

                              Мен ме накефи всичко, тоя баир който се явява като "сечището" е малко кофти, че намалиш ли твърде много и ще трябва да се връщаш на ново и малко кофти се получава, но според мен не е коооооооой знае колко труден !
                              Искам един съвет Жоро..
                              Относно трасето, кое е нааааааааай-най-най-ценното качество, което трябва да притежава мотора, за да се представи добре (след задкормилното устройство естествено )
                              Това са ми отговорите и въпросите.. на мене надявам се и на всички да им е харесало..
                              На мен определено ще ми бъде интересно как ще бъде направен екстрийм теста и как ще изглежда като цяло..
                              ----
                              ПП. Жоро тази декларация трябва ли да я популвам, щото сега си я принтирах и довечера мога да ти я изпратя готова, но работата е, че аз имам пълнолетие, а до колкото разбрах тази декларация служи като упълномощяване на "малките" с участие независимо това че нямат пълнолетие и че чрез тая декларация ставаш пълнолетен за състезанието като носиш изцяло отговорност за проишествията ако недай си боже има такива...
                              Та, идеята беше... това не е ли само за непълнолетни тая декларация ?
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар


                              • Току що се върнах от пресконференцията пред медиите, която беше в София. Аз мисля, че мина добре. Заинтересувахме журналистите, а това за тях е сравнително нова материя и задаваха доста въпроси. Представители от БЕФ бяхме Гълъбин, Румен и аз. Дадохме на пресата и телевизиите подбор от документите на БЕФ и Шампионата, CD с филм от нашето състезание на Сакар 2005, програми, календар, правилник и пак повтарям, мисля че всичко мина ОК!
                                Искам да благодаря на Румен, който всички познавате и тук от форума, без чиято помощ тази пресконференция нямаше да има сигурно този мащаб и обещавам да го почерпя на сватбата на Даниел Туйков!
                                Искам да благодаря и на Гълъбин, който свърши чудесна работа днес в постовете си на лайф пред журналистите!
                                Вярвам, че голяма част от вестниците и телевизиите ще дойдат да снимат в Стара Загора, така че смело мога да твърдя:"Набираме скорост!"

                                Гледам, че сте писали и отзиви за трасето. Камерата не беше нарочно направена така да снима, а я усуках за каската с тиксо произволно и за това повече време гледа земята.
                                Да ама така поне се вижда теренът, което не е маловажно!
                                Важното беше да стане ясно на повечето, че "няма нищо страшно" в трасето. Иначе на камера не личат наклоните добре, но както виждате и те се качват без проблем.
                                Митков, май френд, ако трасето е постоянно траялско, хората няма да имат пауза за отдих и ще ни псуват до края на годината. Ще видиш, че и на теб ще ти е необходим такъв момент и ще ме споменаваш за тази права с добро Ти им направи разлика в ендуро теста и в карането с много завойчета из горичките, пък за 500-1000 метра по-бързо каране, никой не може да стопи тази разлика, ако ще да е Дейвид Найт!
                                Даниеле, няма да има никакъв начин да се объркаш, бе момче!
                                Новите табели с червената точка греят от един километър, а в гъстата гора на всеки 5 метра има вързани сигнални ленти, тъй че трябва да си Стиви Уондър, за да се загубиш.
                                Няма какво да снимам вашето трасе. То е като онази пътечка, дето е по средата на клипа със завойчетата и там се кара сравнително бързо, но не много и трябва да се внимава все пак да не излетиш да обереш теменужките в близката горичка!
                                Ако ти специално имаш някакви проблеми, те ще са с окачването на мотора ти, но ще караш по-бавно, тъй като има една поговорка:"Който бърза, бавно стига, ...който не бърза - също"
                                Щях да оставам на концерт на Mezzoforte в София, ама се отказах, че утре имам среща с потенциални спонсори!
                                ... натъртвам на думата ПОТЕНЦИАЛНИ, че май ако не са Crazy job, всичко е вятър работа!
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X