Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

    благодаря на колегите за прекрасните снимки, които сме направили и на ivied за видеото.
    чакаме и от вельо филмовия материал
    Колокото по-як е джипа - толкова по-търсен е трактора... :twisted:

    Коментар


    • #17
      До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

      Беше много хубава среща и разходка. Благодаря за хубавото прекарване! Трябва по-често да се случва.
      Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
      Discovery 2.5 TD5 2000 EX
      Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

      Коментар


      • #18
        До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

        Страхотни снимки, мерси на фотографите. Аз този път снимах много малко. А и не са станали кой знае какви снимки.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #19
          До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

          Голямо БЛАГОДАРЯ на zzlatev и всички Вас за чудесната разходка и великолепен ден!

          За заснетото - от утре да петък ме чакат звукозаписи и обработка, а в събота също трябва да съм на работа. Ще се постарая колкото мога до края на седмицата да кача монтиран клип, но не обещавам. Моля за извинение!

          Коментар


          • #20
            До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

            Цял ден гледам снимки и си спомням за преживяното...Не знам какво да напиша. Не мога да повярвам, че се получи толкова добре. Грандиозно!

            Благодаря на Злати за организацията. Благодаря за хубавите снимки и клипчета. Благодаря на всички които дойдоха, иначе нямаше да е това което беше...

            Коментар


            • #21
              До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

              Колеги, моля, който НЕ ИСКА да бъде участник в клипа от съображения да не му се вижда лицето или номера на ЛР-а му, да ми прати съобщение на лични с описанието си, дрехите, които е носил и номера на ЛР-а. От всички, които НЕ МИ ИЗПРАТЯТ такова съобщение, приемам, че са съгласни и нямат нищо против лицата им, както и ЛР-а им да бъдат участници в клипа.
              Моля да бъда извинен за съдържанието на този пост!!!
              Благодаря ви за разбирането!

              Коментар


              • #22
                До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

                Ето и снимки, с уловени моменти оттук-оттам... Или както се казваше в една древна китайска книга:
                "Силните ветрове не духат цяла сутрин.
                Проливният дъжд не вали цял ден.
                Защо? Небе и земя!
                Ако небето и земята
                не могат да направят нещата вечни,
                как това да е възможно за човека?"

                Просто уловени мигове, от един незабравим ден...
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #23
                  До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

                  Браво Иво. Страхотни снимки.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

                    Ех! Блазе ви! Аз неможах... Нищо, следващия път!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

                      Ей, супер разходка, пикник... върха . Искам да попитам дали знаете, че под кариерата над Искрец/там където сте наредили колите на чаккъла/ до рекичката има рибарник и към него заведение с прясна пъстърва, ловят я пред теб и я приготвят?
                      Може би не е работило?

                      Коментар


                      • #26
                        До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

                        Първоначално публикуван от rumy Преглед на мнение
                        Ей, супер разходка, пикник... върха . Искам да попитам дали знаете, че под кариерата над Искрец/там където сте наредили колите на чаккъла/ до рекичката има рибарник и към него заведение с прясна пъстърва, ловят я пред теб и я приготвят?
                        Може би не е работило?
                        ами колегите може и да са знаели ама аз не знаех нищо де следващият път може и да го навестя
                        Колокото по-як е джипа - толкова по-търсен е трактора... :twisted:

                        Коментар


                        • #27
                          До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

                          Абе, знам аз за този рибарник, но ако бяхме седнали на прясна пъстърва, щяхме да изпуснем голяма част от офф роуда.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #28
                            До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Абе, знам аз за този рибарник, но ако бяхме седнали на прясна пъстърва, щяхме да изпуснем голяма част от офф роуда.
                            - Направо целия! Щеше да стане асфалтова разходка с хард похапване...
                            Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                            Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                            Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                            Коментар


                            • #29
                              До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Абе, знам аз за този рибарник, но ако бяхме седнали на прясна пъстърва, щяхме да изпуснем голяма част от офф роуда.
                              Еее Злати, така говорят само хардаджиите. Давайте малко по-софт.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър - коментари от срещата!

                                Браво, много добра разходчица сте си барнали. Искренно ви завиждам и смятам да организирам една такава по моя край и много ще се радвам ако дойдете. Гледката на толкова ЛендРовъра просто е неописуема
                                Последно редактирано от Lazar; 19-03-08, 10:16. Причина: правопис
                                [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X