Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Паджеро Спорт (Чаленджър) 2.8 Д автомат: градско минимум 14/100; извънградско минимум 10/100
    Biagini Passo Powered By VW Syncro

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      Да се изкажа и аз:
      джипката от подписа харчи между 9.8 и 10.3/100 нафта градско и около 8-8.5 извън града.
      Леката кола 12-13 градско и 9-10 извън.
      Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
      Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        Мойта джипка/от подписа/ си похапва добре.
        засичане на 10 000км. при 90-100 с галене на педала на извънградско 12,5-13,0, без галене 13,5-14,5
        Магистрала 130- 16,5-17
        Градско 22-30 зависи от настроението на водача в момента.
        Смесено 17-18
        Това е на газ при цена 1,10/литър, същото е на бензин с разлика от 2-3% измерено, когато ми правеше проблеми датчик на газта и не превключваше на ПБ/кошмарен период/
        Ако не е газовата, ще си стои паркирана в в двора......
        в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
        Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          УАЗ 31512 - градско 20-21 газ
          Нива 1.7 - градско 15 газ
          Панда 4х4 1,0 - градско - 6 газ
          First Man, then Machine!
          Lada Niva
          Honda XR 400

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
            Първото, при това - не особено точно засичане на разхода на новата машина, беше при морското летуване.
            NissanTerrano II R20 2.7 TDi '01, с няколко последователни зареждания в общ размер на 85 литра дизелово гориво, при 75% извънградски преходи, 20% градско и 5% - по "черно", измина около 1150 км.
            Очаквам да дойде подходящ момент, когато ще имам възможност за по-точна проверка.
            +1 Абсолютно коректен разход. Моето гори също толкова +/- половин литър, вече зависи от десния плавник

            Поздрави !

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              Pajero III 3.2 DID автоматик 160 кс, 186000 км (може би реални,по последен стикер за масло на предишния собственик)
              гуми 265/70 16
              градско и магистрала - около 13.6
              извънградско - 10.2

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Toyota Land Cruiser 80 4.5 бензин/газ автоматик
                разход съм засичал само на газ по разбираеми причини
                извънградски разход - 20/100 при скорост до 140
                градски разход -25/100 без кикдауни
                извън пътя -25-30/100 разходкаджия съм
                всичко това е предвид , че съм умерен шофьор
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  Вторник 27.8.2013 София -Бургас АМ"Тракия",скорост 100,110,120 , основно 110 ,разход 15 /100 газ Фронтера 2,4 бензин/и резерва бензин една туба ,за спокойствие/.По обратният път ,ще видим ?
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Корекция-вчера се прибрах и теглих чертата,13;14/100 общо и в двете посоки ,като насам пришпорвах и до 140 на места!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      Знам че темата е за разход и предварително се извинявам за въпроса, но какви са оптималните комфортни скорости на Гранд Чероки и Либерти с дизелови двигатели извън града?

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        Първоначално публикуван от vikik Преглед на мнение
                        Знам че темата е за разход и предварително се извинявам за въпроса, но какви са оптималните комфортни скорости на Гранд Чероки и Либерти с дизелови двигатели извън града?
                        При мен е така
                        WG 2.7 CRD

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Toйота Хайлукс 3.0 D4D произ.2013 пробег 3100км :извънградско 6.5-7л/100 при 85-90км/h със 120 -130 разхода е 14-15 л/100!!!Градско 8.5-9.0 внимателно каране ! 4x4 още не се е налагало да го карам .в момента среден разход ми показва 9л/100

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            Mitsubishi Outlander 2.4 CVT 2009 на под 50 000км на газ
                            13-16/100 градско в зависимост от зора
                            12-15/100 извънградско пак в зависимост от зора
                            извънградско не е карана много, но предстои пътуване, което ще пробвам да видя колко е минимумът до Бургас
                            "That is not dead which can eternal lie,
                            And with strange aeons even death may die."
                            ~H. P. Lovecraft

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              Разходих джипа до гърция и вече мога разход за извън градско да пусна. На изхода на София (след Княжево) сипах до горе (90л нафта). Тръгнах към Гърция и преди Петрич сипах пак до горе. Бях минал 150км и джипа пое 11.3л нафта . Скороста на движение по магистралата беше 110-120, след магистралата 90-110. Като цяло съм много доволен. Отидох до солун върнах се и резервоара още седи над половината. Джипа е Land Rover Discovery 300TDI.

                              П.П. не знам дали има значение но сипвам castrol tda. Старият собственик каза че това го сипва в нафтата от както го има (2007)
                              LR Discovery 300Tdi 1996
                              Subaru Outback 2.5 1998
                              Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Опел Фронтера 2.3 тди 94г при 80-90км/ч 8л

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X