Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лого на БЕФ (Българска ендуро федерация)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лого на БЕФ (Българска ендуро федерация)


    Alpha...

    Beta...
    ----
    Това е от мен докато си играех....
    Идеите просто изникнаха и реших да си поиграя, макар че идеята не е много по темата, но предполагам, че на Жоро Хаджиев ще му е интересно...
    ----
    ПП. stingray, схващам идеята чудесно ! Ти обърни внимание на това да твориш лични идеи, не бери грижа за мене
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

  • #2
    Да бе, пичове, Даниел е подел хубава инициатива за лого на Българска Ендуро Федерация
    Даниеле, това "бета" е красиво, но трябва да е по-семпло и не толкова натруфено.
    Имаме вече няколко предложения. Ето ги:


    Мислете още!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
      .........Даниеле, това "бета" е красиво, но трябва да е по-семпло и не толкова натруфено.
      Имаме вече няколко предложения. Ето ги:....
      Харесвам.

      Нека модератора да направи нова тема "лого на БЕФ" , моля.
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #4
        Жоро, може ли да ти ползвам мотора ?
        ----
        ПП. тези две предложения ми е ясно че не стават за лога простно, защото са наистина многоцветни и шарени... това ми е напълно ясно !
        Идеята просто беше замислена за нещо, като Десктоп Бекграунд...
        Лого се прави максимум от 3-4 цвята, това ми е напълно и пределно ясно
        Приемете предложенията просто като.......картинки...
        ----
        ПП. Жоро, честит нов аватар !
        Гледам, че е малко по-голям от другите, та се питах да не би да е заради зеления цвят на името ти, или по принцип се увеличава вече големината на аватарите ?
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #5
          Никакъв проблем да ползваш мотора!
          А относно аватара, ние зелените сме така. Вече има наши и ваши!

          Шегувам се бе! Увеличиха възможността да си пуснеш аватар до 15 КВ и е за всички. Прочети ето тук:
          http://www.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=3123
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            Никой нищо не мисли
            Ето, аз поне се постарах:

            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #7


              Хехе - и аз се възползвах от "големия размер" на аватара. Хем да не ме подминават хората от форума по улицата ами да викат "ей го тоя ухиления"

              На логото на федерацията цвета бива да не е чак толко кален. А?

              Нямам свястна програма за обработка на изображения
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • #8
                А пък аз "измислих" ето това :


                за вдъхновение
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #9
                  Всичко е много хубаво, но едно е лого на клуб от трима души, друго е национална асоциация/федерация/лига. Самото лого трябва да внушава солидност и еднозначност още от пръв поглед, а не да прилича на всичко останало из мрежата.

                  Добре е проектите да се съобразят с някои прости хералдически принципи, че иначе изглеждат като продукт на гол ентусиазъм, а това не е най-добрата представа за организацията.

                  За да не съм голословен, скоро ще дам примерен проект, а вие междувременно не е зле да помислите за мото.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                    .....Самото лого трябва да внушава солидност и еднозначност още от пръв поглед, а не да прилича на всичко останало из мрежата.

                    Добре е проектите да се съобразят с някои прости хералдически принципи, че иначе изглеждат като продукт на гол ентусиазъм, а това не е най-добрата представа за организацията..
                    По-добре формулирано от това не може да бъде. Напълно съм съгласен с това мнение.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #11

                      Посмейте се малко
                      от кал не се пази:)

                      Коментар


                      • #12
                        Мога да скалъпя няколко неща на 3DStudioMax, но мисля че триизмерно лого е скапано нещо!

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                          Всичко е много хубаво, но едно е лого на клуб от трима души, друго е национална асоциация/федерация/лига. Самото лого трябва да внушава солидност и еднозначност още от пръв поглед, а не да прилича на всичко останало из мрежата.

                          Добре е проектите да се съобразят с някои прости хералдически принципи, че иначе изглеждат като продукт на гол ентусиазъм, а това не е най-добрата представа за организацията.

                          За да не съм голословен, скоро ще дам примерен проект, а вие междувременно не е зле да помислите за мото.
                          Аз лично се опитах да добавя повече офицялност във самото лого... нищо повече... пък и в началото самата идея не бе точно за лого
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                            Никой нищо не мисли
                            Ето, аз поне се постарах:

                            ТОВА определено ми харесва
                            Браво Жоре !

                            Коментар


                            • #15
                              За емблема на федерацията виждам нещо такова:

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X