Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам си нова Toyota Land Cruiser...и първи проблем!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Имам си нова Toyota Land Cruiser...и първи проблем!

    Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
    Фулда даи повече информация , да не е правена просто за търговия , ще се оправят ли нещата , иначе супер изглежда
    Всичко се оправя колега ... с пари

    Коментар


    • #17
      Колега, ако говориш за болтовете с накатка, които се набиват в главината, и служат за закрепване на джантата, то такива се продават оригинални, кадмирани при дилърите на Тойота. Могат да се направят и на струг.

      - шпилките на предните колела са сменяни и резбата им е къса за новите джанти, да не говорим че и самите шпилки са по-големи и подмяната им с оригинални също не става. Търсих шпилки с по-дълга резба, но не можах да намеря!
      Отново го прочетох, но нещо неразбирам - как така "шпилките" са хем с по къса резба , хем са по големи ?
      По големи може да значи - по дълги, или с по голям диаметър.
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 13-03-08, 23:18.

      Коментар


      • #18
        До: Имам си нова Toyota Land Cruiser...и първи проблем!

        Благодаря за идеите! Май наистина ще сменя главините и ще взема оригинални шпилки от ТМ АУТО, но първо да намеря джанти, че това се оказа проблем! На Мангелс железните джанти са добър вариант цена/качество, но в Боряна ги нямат.

        А сегашните шпилки са по-дълги, с по-голям диаметър и резбата идва къса - гайките държат на 2-3 резби!

        А както казва Митко, всичко се оправя с пари!

        Довечера заминавам за Батак и ще я пробваме в калчица и по горски пътища, че и без пътища. В неделя, живот и здраве, като се върна, ако не се счупи колата ще пусна снимки.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X