Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

    Миналата седмица направихме първото каране за сезона.Трасето над Кремиковския манастир е едно удоволствие със своето разнообразие.Първо досадни изкачвания,а после надолу като се почне-кал и шума,коловози,гъста червена кал,корени,след тях скали,черни пътища,зелени ливади от всичко по-много.Изобщо трасето ми е любимо защото е близо и има от всичko по много.
    Това беше и първата възможност за по-сериозна проба на iron horse jakudza odjiki(много му дълго името бе) на нашия приятел Gubata.
    Какво да кажа-излязоха на яве азбучни истини,че в гората задното окачване дава сериозна преднина.Преди в същия състав групата вървеше хомогенно,но сега odjiki-то Gubata определено имаше по-добра скорост на трасето.Байка просто прелита неравностите,докато при мен с твърдака цялото колело играе.
    Тук е и момента да кажа,че след зимата физическото състояние на групата е под нулата.(момчета тренировки му е майката).Само няколко снимки по-скоро за настроение.
    Прикачени файлове
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

  • #2
    До: Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

    Хора кажете къде да вземем добри колела /и втора употреба / на по- сносни цени?!
    Желание има ,но колелата са ни гола вода за тоз терен!
    Хайде помомогнете и ще има група!
    Густо майна , пътят свърши !!!

    Коментар


    • #3
      До: Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

      Цените на колелата са горе-долу едни и същи в различните магазини.Това се обуславя от факта,че вносителите диктуват цените.
      Но много често в магазините има и втора употреба.Бих ти препоръчал магазина на Иван Маджаров(Каймата) на бул.Христо Смирненски(номера май беше 42) почти до семинарията.Определил ли си някакъв бюджет?
      Последно редактирано от братчеда; 12-03-08, 20:39.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #4
        До: Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

        Като за откриване на сезона и тест на новата машина не беше зле. Наистина фисическата подготовка след тежката зима е = 0. След това каране цял ден регенерирах, но като за първи стъпки със задно окачване, съм наистина впечетлен от "кончето". Страхотно поведение по неравности и скокове, сега все още си търся удобната позиция, но скоростта наистина скача в сравнение с GIANT-a ми. Този weekendмисля отново да се пуснем, няколко пъти. Съвсем скоро мисля да го пробваме и на Сопот.
        [B]Skoda Octavia[/B] [B]Scout[/B] 2.0 T[B]DI[/B] DPF
        140 hp 340Nm

        Коментар


        • #5
          До: Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

          Еййй момчета много ви се кефя. Преди 3-4 години и аз имах едно фрийрайдърско рам-че с марцочи предница и обожавах да правя това. Ама нещо моторите надделяха а и тука няма много хубави терени за каране, бутането също ми писна. Сега пак имам едно HT на рам ама е в немилост горкото.
          Браво, само така
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #6
            До: Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

            ht е един доста приятен модел.Веднъж един колоритен човек дойде с нас със ht и при изкачването определено му дишахме праха(че дори стигаше до края на трасето и се връщаше да види какво става с нас),а при спускането се справи доста прилично.Колелото е леко и със добри спирачки,което са плюсове.Е,в дълбока кал просто залепва на място.
            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

            Коментар


            • #7
              До: Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

              Почвам и аз да тренирам и идвам с Вас. Ама се обаждайте де.

              Коментар


              • #8
                До: Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

                Нямаш грижи.
                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                Коментар


                • #9
                  До: Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

                  Момции, много ми е мерак да го видя това пусто "Кремиковци".
                  Викнете следващия път, тамън да се запознаем Ако споделите и как се стига .... чудно. Някък съм чак в Бъкстон.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

                    Първоначално публикуван от e100 Преглед на мнение
                    Хора кажете къде да вземем добри колела /и втора употреба / на по- сносни цени?!
                    Желание има ,но колелата са ни гола вода за тоз терен!
                    Хайде помомогнете и ще има група!
                    Ми във форума на http://www.mtb-bg.com има много оферти за колела, а в самия сайт има линкове към сайтовете на всички пройзводители, магазини и т.н. Иначе пообиколете магазините и питайте за намаления и такива.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Откриване сезон 2008-Кремиковци и Jakudza Odjiki

                      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                      Почвам и аз да тренирам и идвам с Вас. Ама се обаждайте де.
                      Еееееи Искам да го видя това нещо

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X