Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

    Здравейте.И аз бях там и се веселих и наслаждавах на зрелището.А то повярвайте ми беше на много високо ниво.Организаторите си бяха свършили работата перфектно.Трасето,макар и състезанието да не беше професионално си беше направо сериозен екстрем.За това говорят и многото поражения по някои от колите и многото лебедки които се хвърлиха .Направи ми силно впечатление че много от участниците помагаха на колегите си макар и това да ги отдалечаваше от наградата,но така те получиха една по-истинска награда а именно удовлетворението от извършването на добро дело и искренната благодарност от страна на бедстващите им колеги.Евалла колеги така вие доказахте че преди състезатели сте истински хора и на вас може да се разчита винаги и при всякакви условия.
    А ето и няколко снимки от мен/такива които досега никой не е публикувал/.
    Препятствията по траяла.


    Участникът финиширал първи на стартовата обиколка.

    А ето го и в траялната зона.За мен едно от най-атрактивните преминавания.


    А това първия участник закъсал под моста/Пърси да почерпиш за снимките/


    Че на всичкото отгоре и впрегнаха за навигатор и човек от местното население.

    Наистина се беше образувал сериозен кален коловоз след преминаването на първите 5-6 джипа.А лебедката освен на двата ниско отрязани пъна нямаше другаде къде да се върже,но....евалла справихте се.



    Хайде и следващия в киреча....и пак помощ от местния навигатор....



    А ето и какво беше препятствието ......


    Това е поражението при ваденето на съкровището....сериозен напън ще да е бил

    А ето ги и тях ПОБЕДИТЕЛИТЕ.

    Ами това е от мен.Радвам се че макар и зрител бях част от всичко това.Поздрави.
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

      След всеки преминал автомобил, трасето ставаше все по-тежко... След Играта, с Ачо (познат тука като Прасчо), тръгнахме в ролята на затварящи коли по трасето... Ачо беше минавал по трасето, поне 20 пъти преди Играта, без никакви проблеми, но след Играта трасето коренно се беше променило коренно... Няколко пъти се наложи да ме измъква от калта, защото Хулиганката ми си полягаше по коремче...
      Така изглеждаше паркетникът ми, преди "разходката" по трасето:



      После нещата се промениха... Тойотата затъна... Дългия Джак се повреди, моторният трион го последва...





      Накрая, като в оня стар виц, в който дошъл горският и изгонил всички от гората, дойде любимият на всички горски явтомобил:



      В края на приключението се оказа, че да караш кабрио е голям кеф, но не и офроуд...
      Така изглеждахме аз, Хулиганката и фоторепортерките, които любезно ми предоставиха настоящите снимки:





      Специални поздрави за Румен (CarTest™), който дърпа 10-ина километра на буксир една обърнала се по трасето Витара, след което се зае с ремонта и!
      Последно редактирано от giorgio; 16-04-08, 11:22.
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

        Здравейте и от мен.
        Казвам се Георги Бозаджиев от Велико Търново и за първи път участвах в състезание.
        Състезавах се със Сузуки Самурай - сив, със стартов номер 10 (който след финала липсваше).
        За моя голяма радост успях да постигна трите цели, които си бях поставил. А именно: да снимам всички указания; да премина цялото трасе; и да финишираме здрави (аз и Самурая).
        Трасето беше отлично подбрано и маркирано. Оргнизацията на състезанието беше перфектна и се надявам и занапред да е такава.
        Специални благодарности на екипажа с Тойота СА3220КА, който ме извади от реката.
        Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

        Коментар


        • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

          МАЛКА МОЛБА: Да качите тук в темата репортажите от телевизийте, че първо не всички имат Ринг ТВ, а освен това и да си ги имаме за спомен от големите емоции, които Явор и организирана компания ни създаде.

          Очакваме и следващите издания на Съкровището...
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

            Първоначално публикуван от Георги - Euromel.com Преглед на мнение
            Здравейте и от мен.
            Казвам се Георги Бозаджиев от Велико Търново и за първи път участвах в състезание.
            Състезавах се със Сузуки Самурай - сив, със стартов номер 10 (който след финала липсваше).
            За моя голяма радост успях да постигна трите цели, които си бях поставил. А именно: да снимам всички указания; да премина цялото трасе; и да финишираме здрави (аз и Самурая).
            Трасето беше отлично подбрано и маркирано. Оргнизацията на състезанието беше перфектна и се надявам и занапред да е такава.
            Специални благодарности на екипажа с Тойота СА3220КА, който ме извади от реката.
            Приемам благодарностите от името на екипажа на Тойота СА3220КА с капитан Чавдар Стоилов-Чочо.Успех занапред.

            Коментар


            • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

              Ето и няколко снимки и от нас ПОБЕДИТЕЛИТЕ - "РИСК - клуб" І- Габрово
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                За първи път присъствах на такова състезание,наистина беше невероятно изживяване..Специални благодарности на vladi333
                Като част от публиката много се забавлявах,но OFFRoad-a s Djordjo беше незабравим!Wrangler-a е страхотна кола..и аз се влюбих в нея..но за високия адреналин важна роля играе и шофьорът
                Последно редактирано от Mimeto; 16-04-08, 17:33.

                Коментар


                • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                  Ето няколко снимки на обърнатата Витара, преди да влезе в сервиза на Ясен:

                  П.С. Снимките направих и публикувам с позволението на Тери-пилота на джипката в злополучният и ден.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                    Ето още една снимка на Витарата.
                    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                    A2 (+)

                    Коментар


                    • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                      Някой да е гледал нещо в 21:30 тази вечер, че аз закъснях от кръжока по математика ?
                      Май като гледам отново върви по Ринг ТВ някакъв мач, което защо ли никак не ме сюрпризира ?!
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                        Някой да е гледал нещо в 21:30 тази вечер, че аз закъснях от кръжока по математика ?
                        Май като гледам отново върви по Ринг ТВ някакъв мач, което защо ли никак не ме сюрпризира ?!
                        Оказа се, че предаването е преместено от 22,30 заради тъпия мач. Все още нищо не сте изпуснали
                        Живей за всеки дъх!

                        Коментар


                        • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                          Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                          Ето още една снимка на Витарата.

                          Как я обърнаха Витарката ? Има ли снимки или клипче от обръщането ?
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                            Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                            Как я обърнаха Витарката ? Има ли снимки или клипче от обръщането ?
                            Териииии, разкажи.

                            Коментар


                            • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                              Браво на всички: Организатори , Състезатели и Фото-репортери. Мероприятието беше на ниво , дори и бай Вълчо не можа да го помрачи .
                              За следващото мероприятие се ангажирам ,ако няма бирен спонсор през лятото аз да донеса 3-4-5 и по-вече бурета с бира и да е без-
                              платна за всички колеги и приятели дошли да ни гледат !
                              Поздрави и успех на всички .
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар


                              • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                                Браво на всички: Организатори , Състезатели и Фото-репортери. Мероприятието беше на ниво , дори и бай Вълчо не можа да го помрачи .
                                За следващото мероприятие се ангажирам ,ако няма бирен спонсор през лятото аз да донеса 3-4-5 и по-вече бурета с бира и да е без-
                                платна за всички колеги и приятели дошли да ни гледат !
                                Поздрави и успех на всички .
                                Следващото се очертава да е доста сериозно събитие със силни спонсори и малки промени в правилата
                                Благодаря на Румен за предаването, Жоро е снимал хубави моменти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X