Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хъбове за Kia

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Хъбове за Kia

    Колеги и при мен изключваха,но вече разработихме система при ,която превключваме автоматичните хъбове в режим постоянно включени/зацепени/ вдигна разхода с 0,5 литра,понеже се въртят полуоските с диференциала и предния кардан,цялата манипулация е 100лева заедно с труда и изработването на частите в Пловдив телефона ми е 0899847007 Жоро

    Коментар


    • #17
      От: Хъбове за Kia

      Момчета, помогнете! Имам Киа 2.0 бензин - 2000 г, но имам проблем с хъбовете за предно предаване. Кажете ми, ако знаете,какви са - вакуумни или инерционни? Мога ли да ги заменя с ръчни? Къде се поръчват? Ще съм ви много благодарен за информацията. Моля ако не е проблем да ми пишете на мейла - lubomirov_54@abv.bg

      Коментар


      • #18
        От: Хъбове за Kia

        Няма проблем да бъдат заменени. Търси "Глодиатор" - Пловдив. Там всичко ще ти разяснят. Успех!

        Коментар


        • #19
          От: Хъбове за Kia

          Колеги дайте някой майстор на тия хъбове в София

          Коментар


          • #20
            От: Хъбове за Kia

            колеги, някой ако има счупен хъб за хвърляне да се обади. Трябва ми само капачката. Весело посрещане на новата година и наздраве!
            Последно редактирано от radev76; 31-12-11, 10:26.
            Honda HR-V 4WD D16W1

            Коментар


            • #21
              От: Хъбове за Kia

              Първоначално публикуван от svetliojs Преглед на мнение
              Колеги дайте някой майстор на тия хъбове в София
              Чак пък майстор...0885 477 440.Звънкай да я видим...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #22
                От: Хъбове за Kia

                Aко някой е закъсал за ХЪБ - автоматичен разполагам с 1бр. тел . 0898 42 62 43
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #23
                  От: Хъбове за Kia

                  Първоначално публикуван от ised21 Преглед на мнение
                  Aко някой е закъсал за ХЪБ - автоматичен разполагам с 1бр. тел . 0898 42 62 43
                  Само един ли имаш?Трябват ми два неработещи.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Хъбове за Kia

                    Вече нямам замина при колега
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #25
                      Re: От: Хъбове за Kia

                      Първоначално публикуван от ised21 Преглед на мнение
                      Aко някой е закъсал за ХЪБ - автоматичен разполагам с 1бр.
                      И аз разполагам с един автоматичен работещ.. По-точно с два, като другият също работи, но има нещо спукано и отвреме навреме прещраква когато съм 4x4. Поради новото ми местожителство и необходимоста от сигурност при прибиране в къщи по време на зимния сезон се принудих да сложа ръчни.Старите са свалени, но не са измити. Тел. ми е в подписа.....
                      Венцислав Петров
                      Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
                      Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
                      0889 62 8четири 6четири

                      Коментар


                      • #26
                        От: Хъбове за Kia

                        Митак,обади се тия дни да видиш какво ще си харесаш от мойте хъбове!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Хъбове за Kia

                          Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
                          Митак,обади се тия дни да видиш какво ще си харесаш от мойте хъбове!
                          Ок прати ми тел. на ЛС

                          Коментар


                          • #28
                            От: Хъбове за Kia

                            Колеги реших да не отварям нова тема, затова ще ви питам направо тук. Тъй като скоро ми предстой смяна на вакумните хъбове с ръчни AVM искам да Ви попитам ето тези http://www.kolos-ms.net/product/3012...4-avm-460.html отговарят ли ще пастнат ли за кията. Както споменах сега съм с вакумни хъбове, 2.0 ТDI 2001г.
                            Поздрави!
                            Последно редактирано от HoLLoW; 21-05-12, 23:14. Причина: Допълнение
                            Аз съм!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Хъбове за Kia

                              Първоначално публикуван от HoLLoW Преглед на мнение
                              Колеги реших да не отварям нова тема, затова ще ви питам направо тук. Тъй като скоро ми предстой смяна на вакумните хъбове с ръчни AVM искам да Ви попитам ето тези http://www.kolos-ms.net/product/3012...4-avm-460.html отговарят ли ще пастнат ли за кията. Както споменах сега съм с вакумни хъбове, 2.0 ТDI 2001г.
                              Поздрави!
                              Добра цена,ако е истина....най добре ги питай по телефона дали пасват.
                              Що не си пробиеш капачките и навиеш по едно болтче? Така и така ще са ръчни...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Хъбове за Kia

                                Да смятам да им звънна и да ги питам по обстойно за информация. Но, тъй като се порових за информация и намерих ,че този модел е за 26 шлици , въпроса ми беше вакумните хъбове с колко шлици са с 26 или 28. Бях чел преди време пост на Ninja_1, където обяснява за това.... но сега немога да го намеря
                                Аз съм!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X