Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

    Колкото и весело да се получава, колкото и да са успешни състезанията, няма как да си кривим душата и да не вметнем, че има разни трески за дялане в този прохождащ мото спорт. За мен лично затворено гърч триал трасе е основната атракция ако става дума за истЕнски офроуд. Все пак не го приемайте това като упрек, знам колко е трудно толкоз народ да се организира и да стане всичко на 6, така че приемете и от мен поздравления, ако и да не съм присъствие, все пак интересното за мен е малко по-различно от случващото се . Може би 1 анкета за публиката няма да е зле, поне да се види дали на всички им е интересно рали, трофи, триал и прочее. Успех на всички замесени и нека бъде БГ офроуд...

    Коментар


    • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

      Аз таковата, да питам. Ще има ли още видео от състезанието?Втората част от видеото за телевизията ще може ли да го гледаме?
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

        [QUOTE=banjo;381961]Имам едно предложение.Ако идвате за "Варна Трофи 2008" да се сформира комисия и да се отиде на въпросната точка и да се направят замервания. Както Пламен Русев беше казал тогава че ще се хванена бас за някаква сума и аз бих участвал.Ако бъде прието моето предложение искам и аз да присъствам понеже казвам че ситуациите и метражите бяха описани точно в пътните книги и за трите дни.
        [B]Нека залагането да започне

        Пламен Русев разбира от сметки повервайте ми , казвам го от опит . Нека не забравяме че е от Габрово и това предопределя изхода в залаганията ))
        Поздрави Русев !!!
        подпис : Драги ми смехурко;))

        Коментар


        • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

          Да, ще има втора част на видеото по ТВ. В неделя от 13.30 часа, ББТ, предаването "Арена".
          След това ще го качим във Форума.

          Коментар


          • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

            Първоначално публикуван от Зорница Богданова Преглед на мнение
            Да, ще има втора част на видеото по ТВ. В неделя от 13.30 часа, ББТ, предаването "Арена".
            След това ще го качим във Форума.
            Зори, качи го тук това прословуто филмче да видим за какво иде реч ?!? Чак мненията ни изтриха...да не сме изтървали нещо и стане революция без нас...

            Коментар


            • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Зори, качи го тук това прословуто филмче да видим за какво иде реч ?!? Чак мненията ни изтриха...да не сме изтървали нещо и стане революция без нас...
              Тоше изтрих ги заради псувните.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                Ето го!



                https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...Varna%20rally/



                Така очакваното предаване

                Коментар


                • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                  А някой може ли да ми даде жокер с каква програма се гледа втората част ->" varna off-road rally 2008 2 chast.VOB" ?
                  Като го направя "varna off-road rally 2008 2 chast.avi" показва че е 17 секунди но продължава до към 30 - 40 сек. и спира.
                  Някакви идей ?
                  http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                  Коментар


                  • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                    Първоначално публикуван от Крум(bizkit_boy) Преглед на мнение
                    А някой може ли да ми даде жокер с каква програма се гледа втората част ->" varna off-road rally 2008 2 chast.VOB" ?
                    Като го направя "varna off-road rally 2008 2 chast.avi" показва че е 17 секунди но продължава до към 30 - 40 сек. и спира.
                    Някакви идей ?
                    vob е mpeg-2 формат, може с всяка по-нова версия на BS Плеер или някой друг от по-популярните плеери
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                      vob е mpeg-2 формат, може с всяка по-нова версия на BS Плеер или някой друг от по-популярните плеери
                      Мерси за информацията вече ще знам. Аз намерих клипа във сайта на предаването
                      http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                      Коментар


                      • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                        Тази година във варна кога и къде ще има offroad.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X