Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

    Уважаеми колеги, състезатели, зрители, фенове и т.н.

    От организационният комитет ме упълномощиха да съобщя следното :

    От 02 до 04 май 2008 година както е заложено в календара на БФАС, във и около Варна ще се проведе Оф роуд състезанието "ВАРНА ОФРОУД 4Х4".

    Трасето ще бъде характерното за района на Варна - разнообразно, бързо, за сметка на това с весели екстреми. Гледките ще бъдат зашеметителни. Ще видите морето и отблизко и от високо. Ако времето е на наша страна, ще почувствате незабравимата варненска кал.

    За публиката и феновете ще има специална изненада. Нещо неправено досега в събитие от този тип у нас.

    Много скоро очаквайте съобщение за срокове за записване, подробности за трасето и условията, както и жокери .

    Първи жокер- Публиката да дойде с калните гуми
    Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
    NULLA TENACI INVIA EST VIA

  • #2
    До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

    Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
    От организационният комитет ме упълномощиха да съобщя следното
    Кой е този комитет? Ти от организаторите ли си? Ако не, кой го организира, защото виждам две състезаия във Варна, едно след друго

    Коментар


    • #3
      До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

      Първоначално публикуван от petar ivanov Преглед на мнение
      Кой е този комитет? Ти от организаторите ли си? Ако не, кой го организира, защото виждам две състезаия във Варна, едно след друго
      Състезанието "02-04.май 2008г. Варна офроуд4x4" ще се проведе организирано от "Оф-роуд клуб Варна" с председател Пламен Тенев.
      А всички членове на клуба влизат в организациония комитет.
      --------------------------------------------------------------
      Ал. Иванов
      +359888561561

      Коментар


      • #4
        До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

        Аз по традиция от Великден до Гергьовден съм във Варна. Явно тази година ще се ходи с джипа.
        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
        Walter Rohrl
        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

        Коментар


        • #5
          До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

          Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
          Състезанието "02-04.май 2008г. Варна офроуд4x4" ще се проведе организирано от "Оф-роуд клуб Варна" с председател Пламен Тенев.
          А всички членове на клуба влизат в организациония комитет.
          И все пак, кои са тези хора?

          Коментар


          • #6
            До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

            Първоначално публикуван от petar ivanov Преглед на мнение
            И все пак, кои са тези хора?
            Ами аз отговарям за себе си и съм Александър Иванов. Ела във Варна и ще се запознаем.
            А като състезател карам Мерцедес Г-3.6АМГ.
            --------------------------------------------------------------
            Ал. Иванов
            +359888561561

            Коментар


            • #7
              До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

              Първоначално публикуван от petar ivanov Преглед на мнение
              И все пак, кои са тези хора?
              Според календара във Варна има две състезания. Този анонс беше за състезанието което за периода 02.май-04.май 2008

              С организацията са се заели колеги, които искат да направят читаво състезание, като за тази цел обединят усилията си, дори в някакви периоди от време да са имали дрязги помежду си. Целта е по-голяма от личните дърпаници и аз лично ще помогна на основния организатор Пламен Тенев с каквото мога. Както бих помогнал на всеки, които има нужда за организацията на оффроуд събитие във Варна. Прекалено малко сме, за да се делим .
              С това искам да приключим с въпроси от този тип, защото тези които сме заети с огранизацията на това състезание искаме да стане празник на хората със свободен дух, а не да си мерим карданите във форума.
              А на въпроса кои поименно са тези хора, Алекс вече се легитимира. Аз също. Пламен е основен организатор и координатор. Останалите ще си кажат ако решат. Не мога да говоря от тяхно име.
              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
              NULLA TENACI INVIA EST VIA

              Коментар


              • #8
                До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                Колеги, пишете по едно ЛС. Нали съм Модератор на Календара на Форума, ако съм предупреден, веднага слагам състезанието там. До 5 минути съм готов.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                  тфу, няма да мога да го снимам това..... Нали сме на експедиция до "другата България".... Ще има ли друго състезание тази година край Варна, все пак да се отчета и с варненски снимки....?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                    А кой е Petar Ivanov,защото поне на мен това име нищо не ми говори и предполагам не само аз съм в неведение?
                    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                    Коментар


                    • #11
                      До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                      А кой е Petar Ivanov,защото поне на мен това име нищо не ми говори и предполагам не само аз съм в неведение?
                      не съм аз.
                      1-во Не съм Иванов
                      2-ро Не съм от София
                      и 3-то Някой от форума знае ли изобщо че се казвам Петър ???
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • #12
                        До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                        Аз знам.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                          Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                          С организацията са се заели колеги, които искат да направят читаво състезание, като за тази цел обединят усилията си, дори в някакви периоди от време да са имали дрязги помежду си. Целта е по-голяма от личните дърпаници и аз лично ще помогна на основния организатор Пламен Тенев с каквото мога. Както бих помогнал на всеки, които има нужда за организацията на оффроуд събитие във Варна. Прекалено малко сме, за да се делим.
                          Доколкото разбирам, с организацията са се заели сериозни хора. Пожелавам им успех!
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                            Аз не се заяждам, просто любопитствам защото има две състезания едно след друго. Благодаря за внесената яснота.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                              Първоначално публикуван от petar ivanov Преглед на мнение
                              Аз не се заяждам, просто любопитствам защото има две състезания едно след друго. Благодаря за внесената яснота.
                              Благодаря за пояснението,защото начина ти на писане звучеше доста агресивно конфронтиращ.
                              --------------------------------------------------------------
                              Ал. Иванов
                              +359888561561

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X