Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

    Алекс докато все още има време, може ли да кажа, че датите са много неподходящи и една седмица напред например е по-добе. Може и през седмицата там имаше много почивни дни ако добре си спомням.
    Ще изброя накратко с какво се засичат датите и ако прецените, не е късно да направите промяна.
    1. Ендуро "Рали България" - 6 дни
    2. Офф-роуд "Орестиада" - Гърция
    3. Рали "Рали Вида"

    По този начин насила орязвате участниците в състезанието. Това си е ваше право.
    Дайте такса участие и срок за записване поне за да си нагласим програмите.

    Коментар


    • #17
      До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

      [QUOTE=IvanMarinov;338513]Алекс докато все още има време, може ли да кажа, че датите са много неподходящи и една седмица напред например е по-добе. Може и през седмицата там имаше много почивни дни ако добре си спомням...

      Благодаря,
      С решение на Правителството 01-06Май2008г. са обявени за почивни дни.
      Велкденските почивни дни са 26-28Април/предната седмица/ не е подходящо по време на този празник да проведем състезание.
      До 14.т.м. ще бъде обявена цялата допълнителна информация за "Варна офроуд 2008"
      --------------------------------------------------------------
      Ал. Иванов
      +359888561561

      Коментар


      • #18
        До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

        Искам да допълня PURSIE с това ,че организатор на това състезание е:АСК "Офроуд Клуб Варна" - пише го в календара!Този клуб ,като организатор ни покани ( и аз съм замесен ) да съдействаме .Независимо ,,разминаванията'' които сме имали между личностно( не между клубно) , се включваме с ентусиазъм и надежда да се получи нещо добро ,лишено от интриги и ,,неточности''!Надявам се и контрола по- време на това състезание( и не само на това) , да бъде на нужната висота.Елате да се забавлявате!
        ПП- Трасето е от мен
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #19
          До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

          Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
          Искам да допълня PURSIE с това ,че организатор на това състезание е:АСК "Офроуд Клуб Варна" - пише го в календара!Този клуб ,като организатор ни покани ( и аз съм замесен ) да съдействаме .Независимо ,,разминаванията'' които сме имали между личностно( не между клубно) , се включваме с ентусиазъм и надежда да се получи нещо добро ,лишено от интриги и ,,неточности''!Надявам се и контрола по- време на това състезание( и не само на това) , да бъде на нужната висота.Елате да се забавлявате!
          ПП- Трасето е от мен
          Вие от кога преминахте в АСК "Офроуд Клуб Варна" ?
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #20
            До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

            Пише : ,,СЪДЕЙСТВАМЕ" , не ,,Преминали''! Не разбирам заяждането! По-полезен можеш да бъдеш ,като помогнеш ! И на теб ще ти е по-приятно отколкото да се дърлим ,за нищо !
            Май спамим темата.
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #21
              До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
              Пише : ,,СЪДЕЙСТВАМЕ" , не ,,Преминали''! Не разбирам заяждането! По-полезен можеш да бъдеш ,като помогнеш ! И на теб ще ти е по-приятно отколкото да се дърлим ,за нищо !
              Май спамим темата.
              Че то от Варна май никой няма да се пусне да участва

              Коментар


              • #22
                До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                По интересно е къде ще се състои? Имам предвид около Варна и с какъв маршрут??
                Последно редактирано от VE LA; 10-03-08, 18:05.
                Suzuki VITARA 2.0TDI

                Коментар


                • #23
                  До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                  Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                  Че то от Варна май никой няма да се пусне да участва
                  Ти като какъв изказваш становище за участието на варнските състезатели
                  --------------------------------------------------------------
                  Ал. Иванов
                  +359888561561

                  Коментар


                  • #24
                    До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                    Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                    Първоначално публикуван от Явор(dorzi)
                    Че то от Варна май никой няма да се пусне да участва
                    Ти като какъв изказваш становище за участието на варнеските състезатели
                    Колега Alexmotors,

                    Повече от ясно е, че Явор никъде не изказва становище, а по-скоро предположение. Моля, да избягвате личните нападки (особено без причина).

                    Коментар


                    • #25
                      До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                      Абе Вие защо така реагирате???
                      Изказвам СЪЖАЛЕНИЕ,че никой от варненци няма да се пусне в надпреварата защото сте ангажирали много хора в организацията.Не ме разбирайте погрешно!!!Явно има някакво напрежение и всичко се приема като упрек.Недейте така!!!Добронамерен съм към всички вас и някой от вас чувствам като приятели.Мисля да участвам на Вашето състезание и се надявам да няма такива недоразумения повече.Недейте така.Ейй за малко да направим беля.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                        Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                        Абе Вие защо така реагирате....
                        Извинявай.Предстартова треска.
                        --------------------------------------------------------------
                        Ал. Иванов
                        +359888561561

                        Коментар


                        • #27
                          До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                          тече подготовката на трасето по което ще се кара през 3-те сътезателни дни. успоредно аз и Янко ще работим по трасетата за двата от състезателните дни.
                          природните дадености са колкото познати и приветливи...





                          ...точно толкова предполагащи и "веселба"



                          докато здраво си ровех с паджерото...



                          се налагаше да поспирам заради препятствия...


                          ... тези горски цветя (7-вида!!)


                          трасето на състезанието ще разкрие наистина прекрасни местенца.







                          много динамично се развива релефа по цялата дистанция ( към 100-тина км на ден), но без опасност от насилствен тунинг по машините.
                          това бе част от единия ден, като скоро ще пусна още снимки от местата където ще е събитието.
                          специално г-н Янко Чуров ще има удоволствието да представи малко информация за другия състезателен ден. а третия ще е малка тайна за сега.

                          и през трите дни ще има възможност за наблюдаване на атрактивни места от публиката. и ще се погрижим и за гладните и за жадните.
                          Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 11-03-08, 20:20.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #28
                            До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                            Ха ,това си е пътя Яребична -Долище.Не газете цветята докато правите трасето
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #29
                              До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                              Вчера избягах от работа ( много ми е добър шефа ) , и хоп в гората . Успях да прехвърля около 80 км -абсолютно нови за мен (вярвам че иза участниците).Плющя ме дъжд , проверяваха ме горски...Мисля че ще се получи добре (в събота и неделя ,продължавам).Вземах и фото апарата с два комплекта батерии - ама изтощени ( той Горби не е сам ) .Поснимах с телефона , но предпочитам при повторното обхождане на трасето да направя и пусна истински снимки .Видях и едно новичко жълто АТV с монтирани 4 плуга отзад .
                              Пускам само няколко бегли кадъра.


















                              Тук не успях да се обърна ,но опитах и едно овчарско куче не можа да ме изяде , ама и то опита!




















                              И за финал -две дъги (познайте къде са ) - поглед напред и поглед в страни.Не бях виждал на 90 градуса са една спрямо друга.
                              Добре ,че успях да спра на време преди да мина под някоя от тях




                              Наблегнато е на навигацията , но не си мислете ,че закачки няма да има , нека са изненада!
                              В понеделник още - този път с фото апарат
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • #30
                                До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                                Ха ,това си е пътя Яребична -Долище.Не газете цветята докато правите трасето
                                Гледах да ги прелитам
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X