Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект на Венци- малкия за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проект на Венци- малкия за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"

    И аз да сe включа, но с бюджетен проект

    Land Rover Discovery I



    След отремонтирането на всички проблеми (все пак е кола на старо) може да се започне
    със задължителните подобренията.
    - 2" лифт
    - АТ гуми
    - шнорхел

    Предна и задна подсилени брони



    Лебедка T-max EW-10000 [HEAVY DUTY]




    За протекция под автомобила в ebay е пълно и на доста прилични цени
    се намират различните предпазители.






    Експедиционен багажник по схема от форума.
    Колегата Banjo е качил схемата (ЛИНК)




    Понеже смятам, че колата ще е за 2ма, задните седалки ще бъдат премахнати
    и така ще има допълнително място.
    Така ще има място и за 2 спални места. По идея на Диското от експедицията в Аляска (ЛИНК).



    За сега толкова от мен

  • #2
    До: Проект на Венци- малкия за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"

    Браво Венци, скромно, но от сърце!

    ... Някои от снимките ми се струват познати...

    Коментар


    • #3
      До: Проект на Венци- малкия за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"

      Тъй де, Венци е дал линк към онази тема за това разкошно Диско, дето ти я пусна.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        До: Проект на Венци- малкия за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"

        Е то откакто видях Диското в Аляска, само Дискаварита сънувам

        Коментар


        • #5
          До: Проект на Венци- малкия за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"

          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          само Дискаварита сънувам
          Ех и ти ли
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #6
            До: Проект на Венци- малкия за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"

            Поздравления
            От вчера и аз подготвях точно такъв проект - бюджетен експедиционен автомобил на база Discovery, но ти ме превари
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • #7
              До: Проект на Венци- малкия за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"

              Сега ще ме караш да преправям моя
              Конкуренцията е хубаво нещо

              Коментар


              • #8
                До: Проект на Венци- малкия за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"

                Венци,лебедката на Т-Мах която си предложил за експедиционен джип не е лоша ама ми се струва малко ненадеждна (Явор да не ми се сърди).На най-горната снимка е показана една много дабра лебедка на SUPERWINCH Huski-8 ,която е с червячен редуктор и е много надеждна.Лично съм имал такава на моята Тойота и ти казвам че ако трябва да вися на някой скат закачен на лебедка ще предпочета точно Huski-8 или Huski-10. Не случайно тази лебедка я ползваха в Camel Trophy. Цената и в момента не е много голяма 1880лв като имаш предвид че преди 7години беше 4000лв.
                Аналог на Huski-8 е индустриалната лебедка на Ramsey RE-8000.....RE-12000.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #9
                  До: Проект на Венци- малкия за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"

                  Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                  Може ли снимка на монтирано "такова нещо" или името му да си потърся сам

                  Коментар


                  • #10
                    До: Проект на Венци- малкия за конкурса "Най-добър проект за експедиционен автомобил"



                    Diff Guard

                    http://www.paddockspares.com/sp/cat/...ff+Guards.html

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X