Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
    .

    Някакви идеи как да ги развия.
    Хелп!!!!!
    10 шестогран + заварка и си ти. Раздатката е алуминиева, пробките железни - т.е. няма как да завариш едното за другото, после развиваш....за въпроси звънкай ъъъъъ и да е след 11.00ч.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
      Аз пък не можах да развия пробките на раздатката. И двете. Два шестограма се навиха като свински опашки.

      Някакви идеи как да ги развия.
      Хелп!!!!!
      Пробвай с такива вложки

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4428-vlojki-1-2-s-nakraynik-6estogram-force-tools-9-br.jpeg
Прегледи:1
Размер:80.7 КБ
ID:5792825
      Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Дедаки ми разправя че съм авто хипохондрик амааа........с тоя бардал в дифовете има положителна разлика според мен!!!
        Има един обратен завой на метро спирката в Младост 3,там дето пътя свършва у полето и трябва да обърнеш!Е те там винаги се чуваше едно леко,лееекинко подвийване.Ся нарочно минах от там и нЕма бре!!!!А дано.....
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Здравейте, момчета следя форум от доста време, но не съм писал до сега. Бих искал да ви попитам някой дали случайно знае някой сервиз или механик към когото мога да се обърна без някакви притеснения, че ще обърка нещо друго покрай ремонтирането или нещо от сорта. Става въпрос за гр. Ямбол и гр. Сливен.

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Здравейте и от мен, аз тези дни по джипката смених осветлението на централната конзола.
            Бяха останали всичко на всичко 3 работещи лампички Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180418_044413889_LL.jpg
Прегледи:1
Размер:239.9 КБ
ID:5793332
            Първо пробвах със LED с обърнат конус, но решението не ми хареса по няколко причини, които няма да описвам тук, защото не е важно, ето го и резултата ор пътвата интервенция Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180418_071305935_LL.jpg
Прегледи:1
Размер:272.2 КБ
ID:5793333
            След още известно търсене намерих финалното решение, а именно SMD LED: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180702_190034085.jpg
Прегледи:1
Размер:435.7 КБ
ID:5793334Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180702_190045466_LL.jpg
Прегледи:1
Размер:381.2 КБ
ID:5793335

            На снимките изглежда една идея по ярко но на най- ниската степен през нощта са чудесни и не дразнят, цвета е в тон с този на останалата част от таблото и DIM функцията работи като през деня са ясно видими в почти всички ситуации.
            В някакъв момент предполагам, че ще напиша някакво писание за това кое как се прави

            Поздрави

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
              Дедаки ми разправя че съм авто хипохондрик амааа.....
              И на мен лекинко ми го спомена този термин, разработен и патентован от него (може би защото искам да сменям де що има по моя WJ - антифризи, спирачни течности и прочее), ама пък му се радвам като малко дете

              Та какво направи Дядо Владо по джипа ми днес - сдобих се с фланци, благодарение на izo4x4, радиатор за парното, мед и месингови тръби (скорпионите) и подгреви за седалките (Рая) и (че)Роки замина за Костинброд на спа процедури. Ако се налага - ще споделям цени и продавачи.

              Като си го взема ще си лепна надпис Powered by Дядо Владо на бронята....
              Grand Cherokee WJ 4.7

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Първоначално публикуван от tabakoff Преглед на мнение
                ....ще си лепна надпис Powered by Дядо Владо на бронята....
                .....на стъклото
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06478.JPG
Прегледи:1
Размер:88.1 КБ
ID:5793465
                .....
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Можеш ли да опишеш сложността и последователността на самата операция? Какви точно крушки сложи и откъде ги купи? Имам 2, които не работят ако не се лъжа, и отдавна ми се иска или да ги поправя, или да сменя всички, евентуално с друг цвят.

                  Благодарско!
                  WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Вече ако някой ме ядосва ще го заплашвам с юмрука на дядо Владо....
                    Grand Cherokee WJ 4.7

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Днес (вчера) изчистих кожения салон с препарат и го намазах обилно с крем нивеа и го оставих да попива. Ден по-късно кожата е мекичка, хубава и най-важното - не ми лепнат дрехите.
                      Grand Cherokee WJ 4.7

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Купих 100тина метра алуминиево самозалепващо се фолио/лента 5см широка и смятам да налепя покрива на Черока за да помогне малко с климатизацията вътре в купето, смятам да сложа и макс тъмно фолио от вътре на задните стъкла и на стъклото на багажника, ще постна снимки после.

                        По-бързо би станало с хром-огледална боя ама нито имам машина за пръскане нито има хубави бои на достъпни цени, за това с фолиото и ако ме изкара това лято - супер
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                          ... климатизацията вътре в купето...
                          Жеги големи при вас, а? А тука дъжд всеки ден, че и бая хладно сутрин...
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Налепих покрива на джипа с алуминиева лента и те така те, да видим дали ще ме изкара едно лято.

                            Стана заебись както се казва на испански

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2018-07-26 18.40.56.jpg
Прегледи:1
Размер:211.4 КБ
ID:5794946
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2018-07-26 18.40.59.jpg
Прегледи:1
Размер:223.1 КБ
ID:5794947
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Ще ще.Ама после как ще го махаш ако е от читавото......ммммм.....доволен ще останеш.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                                Налепих покрива на джипа с алуминиева лента и те така те, да видим дали ще ме изкара едно лято.

                                Стана заебись както се казва на испански
                                И това по къф случай - топлоизолация или

                                П.П. А, ясно! Прочетох няколко мнения назад. Лично според мен, най-голямото напичане идва от предното стъкло. Всичко друго е бел кахър. Преди време карах една Е-30-ка с леко кафеникаво предно стъкло (било некво атермално/атермично или нещо такова). Почти не се усещаше слънчевото греене през него. Сега в джипката е тих ужасТ.
                                Последно редактирано от коко келеша; 27-07-18, 07:50.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X