Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Пожарогасителя на всички коли слагам тук ,или под шофьорската,на удобно място е и аптеката ,импровизирана ,но бъкана с всичко,почти за оцеляване в гората,направо от джипа се слага в раницата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM02248.jpg
Прегледи:1
Размер:157.9 КБ
ID:5695492Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM02247.jpg
Прегледи:1
Размер:127.7 КБ
ID:5695493
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      Пожарогасителя на всички коли слагам тук ,или под шофьорската, ...
      От всичките ти коли има ли някоя, която да е Grand Cherokee WJ?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Вчера смених тази платка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151219_103902123.jpg
Прегледи:2
Размер:77.1 КБ
ID:5695498 с тазиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151218_160447123.jpg
Прегледи:2
Размер:49.8 КБ
ID:5695499. След ходения по диагностики без ясен резултат, накрая в БС ми казаха, че проблемът ми 100% е от нея....дано да е така, щото сумата не е малка и ако се окаже, че не е от нея ще си оскубя косата Утре ще намеря някъде да ми изтрият старата грешка и ще стискам палци всичко да е наред. Все още не съм сложил топките на ск.лостове на мястото им, щото като се сетя , какъв зор видях, докато ги измъкна и получавам аритмия.

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          От къде я взе?
          Нова, стара?
          Цена?
          WG Limited 2.7 CRD 02
          WG Overland 2.7 CRD 04/05

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Платката е нова, от естонските е. Взех я чрез колега от София, който ми помогна с доставката. С куриера до Варна ми излезе към 650лв.

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              От всичките ти коли има ли някоя, която да е Grand Cherokee WJ?
              Не!Рaзделa е зa JEEP,но реших дa споделя зa местоположение нa пожaрогaсител!Що пък дa не стaнa и JEEPaджия ,нищо че сегa съм с друг джип...,но сигурно ще е Wrangler,не Grand.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                Не!Рaзделa е зa JEEP,но реших дa споделя зa местоположение нa пожaрогaсител!Що пък дa не стaнa и JEEPaджия ,нищо че сегa съм с друг джип...,но сигурно ще е Wrangler,не Grand.
                На WJ няма място за пожарогасителя на мястото на което си сложил твоя(там са контролите за ел. седалките и има място точно колкото да си пъхне ръката без да я ожулиш).
                Забравих да споделя как съм решил проблема, а именно - купих си един туулбокс, както ме посъветва Чавдар (V93), и съм го застопорил горе/долу с една мрежичка. Купих си и малък триъгълник(някакъв китайски колкото да отбие номера, че стария е бая голям) и съм го сложил в джоба в багажника който е от лявата страна, а отсреща ми е CD changer-a.
                Последно редактирано от mokanina; 20-12-15, 13:18.
                РенеГАД
                VW Golf V Variant 1.9 TDI
                Honda HR-V 1.6i 4WD
                "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                  Не!Рaзделa е зa JEEP,но реших дa споделя зa местоположение нa пожaрогaсител!Що пък дa не стaнa и JEEPaджия ,нищо че сегa съм с друг джип...,но сигурно ще е Wrangler,не Grand.
                  Разделът е за Jeep, а конкретният въпрос в темата е за модел WJ, за който споделеният от тебе вариант е неприложим ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Ами аз днес си окончих скоростната кутия ,спрях на един стоп и до там.Като се опитам да тръгна се чува хрущене и толкова.Май ще търся цяла втора употреба ,случайно някой ако продава читава телефона мие 089 5781482
                    Jeep Гранд Чероки 3.1

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от maystora6 Преглед на мнение
                      Ами аз днес си окончих скоростната кутия ,спрях на един стоп и до там.Като се опитам да тръгна се чува хрущене и толкова.Май ще търся цяла втора употреба ,случайно някой ако продава читава телефона мие 089 5781482
                      Да не е от раздатката, че тая скоростна кутия не мога да си представя как може да се докара до състояние да "хрущи".
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Ами в сервиза току що ми казаха че раздатката е здрава.
                        Jeep Гранд Чероки 3.1

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Първоначално публикуван от maystora6 Преглед на мнение
                          Ами в сервиза току що ми казаха че раздатката е здрава.
                          Свалили са я и са я отворили? А карета на карданите при раздатката (макар, че едва ли могат да се строшат едновременно и двете) ?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Да ,казаха че са я отворили раздатката и са гледали.Поръчах да ми пратят кутия от Пловдив ,дано не се окаже друго ама....
                            Jeep Гранд Чероки 3.1

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Първоначално публикуван от maystora6 Преглед на мнение
                              Ами аз днес си окончих
                              Днес, 11:06

                              Първоначално публикуван от maystora6 Преглед на мнение
                              Ами в сервиза току що ми казаха че раздатката е здрава.
                              Днес, 12:19

                              Първоначално публикуван от maystora6 Преглед на мнение
                              Да ,казаха че са я отворили раздатката и са гледали.....
                              Днес, 12:55

                              Много пъргави тия момци.

                              Във Варна съм чул че има прясно "ъпгрейднат" добър сервиз за автоматици.......ако нещо закучи - звънни
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Абе и на мен ми се сториха пъргави,досега не съм им ползвал услугите ,просто пътната помощ ме закара там.Непременно ще звънна ако нещо се закучи ,но се надявам да не се наложи.
                                Jeep Гранд Чероки 3.1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X