Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

    На 60ките се слага само gmapsupp ! Т.е. може да има много карти карти, даже с unl файл, но img-то е само 1 и то на допълнителната памет/СД-то/!

    Коментар


    • #17
      До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

      Хммм,когато сложа поотделно на гпс-а отключените карти на Гърция и Турция всичко е ОК,но като се опитам да ги обединя със сендмап гпс-а ми казва,4е са заключени.Пробвах и след обединяването да вкарам кодовете и после да ги кача и пак не става.Сигурно проблема е в сендмап.Някой има ли идея???С гмаптуул,както е описано по-горе не съм пробвал.Сега ще опитам.Просто ми е интересно какъв е проблема със сендмап?!?
      И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

      Коментар


      • #18
        До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

        колегата milstan е описал работата с гмаптуул
        това нещо е пробвано и работи
        точно с Гърция и Турция
        лично

        а защо МапСорса не ще, май няма смисъл да се анализира, след като има работещ инструмент за същата работа

        Коментар


        • #19
          До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

          Хубаво така е, само че аз говорех за Сендмап, а не за Мапсорс
          И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

          Коментар


          • #20
            До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

            След много опити да подкарам картите на Гърция и Турция едновременно , най накрая с помоща на маптул успях. Става много лесно и бързо (с версията под уиндоус) ,но имам въпрос: Като вкарам готовия фаил в Гармина работи перфектно, но ако го сложа на СД картата изобщо не вижда обединените карти. Някой успял ли е да подкара обединения фаил от СД карта поставена в Гармина
            Аз пробвам на НЮВИ 660

            Коментар


            • #21
              До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

              Имаш ли папка Garmin на SD картата и с какво име ти е файла? Други карти виждаш ли от тази SD карта? Проблема може да е от самата SD карта.

              Коментар


              • #22
                До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

                Файла е с има gmapsupp . На СД картата нямя файл гармин , слагам само гмапсуп.Същия файл като го сложа дирекито в ГПС в папка Гармин работи перфектно. СД картата също е ок..Когато качвам карти от мапсорса на СД карта се появява само фаил гмапсуп и работи , за това пробвах по този начин. Ще пробвам на СД картата да направя папка гармин и вътре ще сложа гмапсуп да видим дали ще стане нещо

                Коментар


                • #23
                  До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

                  файла на SD трябва да е в директоря GARMIN
                  Светът на Владо

                  Коментар


                  • #24
                    До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

                    Благодаря за помоща . Направих папка Гармин на СД картата сложих вътре фаила гмапсуп и всичко тръгна перфектно . Гармина разпозна обединения файл и всички карти (от СДкарта и Гармин) тръгнаха заедно.Интересни защо когато качвам карти от мапсорс на СД карта се появява само файл гмапсуп и работи ,а обединения ако не е в папка Гармин не работи

                    Коментар


                    • #25
                      До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

                      Аз да питам: MapExtract трие ли вече качени карти, или функцията UPLOAD избягва точно това?
                      Последно редактирано от Pacific; 28-06-08, 18:48.
                      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                      Коментар


                      • #26
                        До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

                        Първоначално публикуван от stanislavd Преглед на мнение
                        Интересни защо когато качвам карти от мапсорс на СД карта се появява само файл гмапсуп и работи ,а обединения ако не е в папка Гармин не работи
                        Ако на СД gmapsupp не е сложен в директория гармин няма да тръгне, без значение какво има в gmapsupp (една карта или обединена). За устройството един gmapsupp се приема за една карта.

                        Коментар


                        • #27
                          До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

                          Аз по начина предложен от "MILSTAN" успях да съвместя на SD картите на Гърция , Турция и Адриатика и съм много доволен.
                          Любопитен съм само до колко броя карти могат да се съберат по този начин?Някой знае ли?

                          Коментар


                          • #28
                            До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

                            Ами колкото ти позволява паметта на устройството.Или иначе казано колкото ти душа иска само памет да има
                            И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                            Коментар


                            • #29
                              До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

                              Някой знае ли как може да се направи готов отключен gmapsupp файл без да се използва и gmapsupp.unl файл? Примерно на Auto Drive 1.4 или NavCity 2007.10?

                              Коментар


                              • #30
                                До: 2-3 КАРТИ НА ЕДНО SD?

                                Турция съм я качил в темата за Турция.
                                (т.е. това значи, че "някой знае", което е точен отговор на въпроса ти )

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X