Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 4 5 6 7 8
Резултати 141 до 148 от 148

Тема: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

Публикации
    2,735
    Точки (при гласуване)
    16

По подразбиране От: Обединяване на карти, инсталация на SD или вътрешна памет

В папка .System не може да имаш файл gmapsupp , не го вижда. А gmapbmap и gmaptz не се пипат. Иначе за папка MAP правилно си разбрал , даже може да имаш папка MAP и на SD картата с още файлове.
    За JCV , специално за OFRM картата , ако са с името на файла с картата винаги сработва , с друго име са ми правили бела ( за JCV говоря), но не винаги , въпрос на експеримент. За Европейската карта, на JCV файловете не трябва да им се променя оригиналното име.
    За проба аз задавам маршрут Ямбол-София и преглеждам маршрута маневра по маневра. Където има JCV , долу в средата надписа светва (не си спомням какво гласеше) , натискаш го и се показва снимката.

Място
    Пловдив,Якоруда
    Публикации
    3,001
    Точки (при гласуване)
    14

Колеги, нещо удрям на камък с моя GMaptool, някой да удари едно рамо..
    Искам да обединя карта на СД картата с имe Gmapsupp , другата карта, която искам да я добавя е БГмоунтайнс, който е на Ехе. След стартирането на Ехе-то се разархивират няколко папки и доста файлове/карти с разширение .img, до тук добре, след маркирам всички в програмата и до тука Прехвърлих ги в дясната колона, след това цъкнах старт, но ми потърси някакъв фолдер и го посочих, тръгна програмата, излезна командпрома, но както си реди картите и забива с съобщение, че "GMAPTOOLS спря да работи" и до там...
    Дано съм го обяснил добре, ударете едно рамо, че за сезона трябва да има още една карта
    П.П Нещо кардинално бъркам, май, я някой да напише като за новобранец, как къде и какво, темата я гледах, ама пак камък?
    Последно редактиран от Борис Хаджиценев (bob4oo) ; 09-06-16 в 20:35
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

Публикации
    2,735
    Точки (при гласуване)
    16

Ексето трябва да е за инсталация в Mapsourse. Защо не изтеглиш готов img файл?
    http://www.bgmountains.org/maps/category/4

Място
    Пловдив,Якоруда
    Публикации
    3,001
    Точки (при гласуване)
    14

Ами, защото не се сетих и не знаех, че има готов направо, така май ще стане, директно ще си сложа това, с името в сд-картата Мерси Колега
    П.П Сега остава, да разбера дали Нуви 42, може да му се сложи трак, начертан на мапсорс и да кара по него ?
    Последно редактиран от Борис Хаджиценев (bob4oo) ; 10-06-16 в 11:23
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

Място
    Ямбол,Gandia-Испания
    Публикации
    1,219
    Точки (при гласуване)
    11

По подразбиране От: До: Обединяване на няколко GMAPSUPP в един файл

Правят опит да обединя две OSM на италия и франция но не успявам. Гмаптула е версия 0.8.220.
    Последно редактиран от Радо Метала ; 10-06-16 в 23:18
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara XL7
    0882 699 100

Публикации
    53
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на Радо Метала Преглед на публикациите
    Правят опит да обединя две OSM на италия и франция но не успявам. Гмаптула е версия 0.8.220.
    На сайта на OSM тук можеш да си избереш конкретните региони за които ти е нужна карта и на посочен от теб imeil адрес ще получиш връзка, откъдето да изтеглиш готова желаната карта в заявения формат.

Място
    Ямбол,Gandia-Испания
    Публикации
    1,219
    Точки (при гласуване)
    11

[QUOTE=kitov;2986565]На сайта на OSM тук можеш да си избереш конкретните региони за които ти е нужна карта и на посочен от теб imeil адрес ще получиш връзка, откъдето да изтеглиш готова желаната карта в заявения формат.
    Благодаря колега!
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara XL7
    0882 699 100

Място
    София
    Публикации
    283
    Точки (при гласуване)
    7

Долното написано важи за Garmin nuvi 42, би трябвало да е същото и за останалите модели.
    Загубих сума време, за да се опитам в GMapTool да обединя две карти. Не знам къде ми изчезна cgpsmapper-а (трябва да го е имало, защото съм обединявала карти), а вече няма от къде да се качи. Има само платена версия.
    След безкрайно ровене в мрежата прочетох, че за по-новите модели (а моят вече е на годинки) във външната памет могат да се качват карти с произволни имена. Естествено, че веднага пробвах. И ура - става!
    Могат да се избират и се показват.
    Надявам се да съм полезна и други да не губят време и късат нерви, когато искат да качат повече карти наведнъж.

Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 4 5 6 7 8

Сходни теми

1. Инсталация на карти за начинаещи
    От prometei във форум Векторни карти
    Отговори: 420
    Последно мнение: 29-12-16, 09:13
  2. Отговори: 74
    Последно мнение: 20-11-12, 10:06
  3. Вътрешна памет на GPS Garmin
    От kokala68 във форум Въпроси и проблеми по марки и модели GPS
    Отговори: 4
    Последно мнение: 14-05-09, 16:04
  4. Купувам карти памет Memory Stick
    От Веско във форум Архив
    Отговори: 5
    Последно мнение: 06-03-09, 22:18
  5. Обединяване на карти и MapSource
    От boregepco във форум GPS-и, разработка на карти, средства за ориентиране.
    Отговори: 5
    Последно мнение: 05-12-08, 22:48

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •