Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

    Телевизията се чуди как да прикрие управляващите .Те нямат вина за нищо.А защо тогава управляват?
    Последно редактирано от Стария; 29-02-08, 21:53. Причина: не можах да го редактирам дано се разбере
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

  • #2
    До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

    Но началникът на железниците си купи служебен Файтон. Срам го било да посреща чужденците с друго.
    А че поверените му влакове се разпадат не го е срам.

    Коментар


    • #3
      До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

      една от версиите е "пияни подпалват завесите в купето си" - какво са виновни "управниците" ?!?
      ако съседът под вас си запали апартамента и изгорите кой е виновен ?
      много се автоматизира процеса по определяне на виновни
      Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

      Коментар


      • #4
        До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

        Първоначално публикуван от ivanik1978 Преглед на мнение
        една от версиите е "пияни подпалват завесите в купето си" - какво са виновни "управниците" ?!?
        ако съседът под вас си запали апартамента и изгорите кой е виновен ?
        много се автоматизира процеса по определяне на виновни
        Колегата е прав. Не че не заслужават доста често, но не смятате ли, че се преекспонира с това ВИНОВЕН ПО ПРЕЗУМЦИЯ. Нека се види причината и тогава да се съди, макар че няма да се учудя ако утре изкарат виновен някой от починалите. Дори и да не е.

        Коментар


        • #5
          До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

          Все едно, влаковете ще си останат свинарници. Миналата година се возих с влак. Нямам какво да разкажа - няма да ми повярвате. Сам не си вярвах на очите. Филм на Тарковски.

          Коментар


          • #6
            До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

            На мен лично тази история за пияните подпалвачи ми изглежда СЪшита с бЕли конци.

            Коментар


            • #7
              До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

              Незнам кой е виновен и по точно дали е виновен някои управник,но напоследък влаковете са меко казано бардак не че и преди не си бяха.Наложи ми се за един месец два пъти да пътувам с този тип транспорт и то само заради цените на рейсовете егати нещата може да се видят в един влак пуши се в купета за непушачи пие се на поразия и това най-често са работници в самото ЖП който през цялото време докато се наливаха с алкохол се фалеха как днеска шефовете не са ги хванали докато играят карти на работното място уникално е да пътуваш с влак невероятен колорит.
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #8
                До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

                Колеги, все пак има следствие и то ще определи кой и как... От изказванията на този и онзи едва ли може да се направи ясен извод какво всъщност е станало... Много е вероятно и самите изгорели да имат част от вината защото както почти винаги става в такива случаи паниката взема най-много жертви...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

                  Венци , в такива случаи винаги умрелите поемат вината. Това е порочна практика , още повече ако има отговорен някой "неслучаен" или принадлежащ към "тия" или "ония". Аз дори съм убеден , че ще изкарат тях виновни , ненапразно споменаха за купон в едно от купетата , а защо са били заключени или защо е имало само един едва действащ пожарогасител , виж това или ще се покрие , или за него ще изгърми някоя пионка. Ти наистина ли се надяваш , че в тая корумпирана територия може да изкарат истината наяве? Аз - не...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

                    Мой познат е пътувал в спалния вагон и ми разказа доста подробно какво е станало (причината не му е известна).

                    Както и с боклука, събитието има две страни.
                    Мръсно е понеже не пазим, но е мръсно и защото тези на които плащаме да чистят не го правят.

                    Да, вратите на кушет вагона са били заключени с катинар (против правилата). Да, в ЦЕЛИЯТ влак е имало само един изправен пожарогасител. Да, служителите на БДЖ са карали хората да си стоят по купетата.

                    Следствието ще покаже от какво е възникнал пожара. Но вината на служителите от БДЖ е безспорна - те са отговорни за обезпечаване на противопожарната безопасност във влака и за евакуирането на пътниците - независимо от причината за пожара.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

                      Незнам но според мен , неможе такъв пожар да стане от лампа или късо.
                      Влака е горял като факла - намирисва ми на бензин или нещо подобно.
                      088455338две
                      "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                      Джамбазов 2010г..

                      Коментар


                      • #12
                        До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

                        Не знам как е лумнал пожара,но нали влакът е спрял?Защо служителите не са евакуирали хорат?Как може пожара да се разпростре толкова бързо,така че хората да не могат да избягат от вагоните?
                        Има нещо гнило и дано тия,които са отговрни да имат доблестта да си понесат последствията за нелепата смърт на хората имали нещастието да пътуват с БДЖ!
                        Р.Р.На времето четох някъде,че министъра на транспорта на Япония бил готов да си подаде оставката,защото.........влаковете в страната имали за Цяла година засънение от някалко минути!?
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • #13
                          До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

                          Е нашият министър на транспорта е бил там на мястото на трагедията.Но не казаха по телевизията какво е правил .Пък и никой от самоспасилите се не каза с какво е помогнал.Пълна трагедия.Всеки се е спасявал сам а държавата показа пълна безпомощнос.А бе.............
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • #14
                            До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

                            Някой да очаква нещо друго в тази държава?
                            Ами да не се случват подобни работи, че всичко е на този хал...
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #15
                              До: Осем души изгоряха във влак управниците неадекватни във форума трайко

                              Професор Рашев, един от най-видните български археолози, е сред загиналите. Вече е потвърдено със сигурност .
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X