Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спирачки на УАЗ без сервоусилвател /УАЗ-469/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Благодаря на всички за мненията, нещата звучът оптимистично, скоро ще разберем дали е така и на практика при мен.
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #47
      Бе ти отваря ли цилиндърчетата преди да ги монтираш? Да не би някой прорез да не е срещу обезвъздушителя? Тече ли чиста струя от всичките?

      Коментар


      • #48
        От никъде нищо не тече щото е студено, но като се сгрее времето ще разберем.
        Сага съм на бира и свинско па спирачките ще ги мислим по натам.
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #49
          Старата ми джипка беше ГАЗ-69.Монтирах и педали и серво от москвич 408.Трабите - медни от газова уредба-6мм диаметар.Системата работеше базупречно.

          Коментар


          • #50
            Re: Спирачки на УАЗ без сервоусилвател /УАЗ-469/

            всичко се оправи след смяната на маркучите

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от icenceto2005 Преглед на мнение
              Защо като спирам винаги се налага да помпам един път и хваща на втория налягането в системата се задържа за около 15-20 секунди т.е.в рамките на това време спокойно спираш втори път аслед това педала се втвърдява на около еддин пръст от пода.Омръзна мида обезвъздушавам като въздух не излиза от никъде/вначалоито имаше малко взадно дясно/помпата държи налягане течове няма от никаде няма загуба на спирачна течност накладките са отрегулирани!!!???Възможно ли е това да е от стари маркучи става въпрос да не би да са се разложили във вътрешноста.Моите силно се съмнявам някога да са сменяни купих нови но още се назландисвам да ги сменя ли/травичката почна да се усуква име е страх дане я скъсам че после олеле мале/между другото като спира джипа не занася/дърпа/на никаде.
              колега имам същия проблем натискам 1-2 пъти и краи спирачките остават натегнати направо ме побърква докато не легна да обезвъздоша помпата няма отпускане,та мисалта ми ече наистина може да имаш запушен маркуч,аз имам УАЗ 469 теимат 3 спирачни маркуча 2 отпред и един отзад може и другите модели даса така не съм запознат много,моят задният направо себеше разложил смених ги всичките несе оправи,развих всички трабички и маркучи продухах цялата система пак несе оправи,смених 4 спирачни помпи 6-7 пъти смених гумичките смених накладките смених и цилиндрите освободих и исцентриците нанакладките смених и клапанчето на спирачната помпа всичко коетосе сетя и са ми казвали и проблема не се оправя ако някои може да помогне и знае нещо моляда пише благодаря предварително.Колега при теб проблема нее сериозен според мен,смени маркучите и гумичките и ''О'' пръстена на боталото на помпата като и клапанчето на помпата нее за подценяванеи смятам че ще си решиш проблема,има се продават в комплект клапанче гумички иако несе лъжа и боталото е вътре,УСПЕХ!

              Коментар


              • #52
                От: Спирачки на УАЗ без сервоусилвател /УАЗ-469/

                Регулирай хода на буталото на помпата ( ако си с долна помпа), моята я регулирах и няма проблем. От първият път спира и педала не пропада .

                Коментар


                • #53
                  От: Спирачки на УАЗ без сервоусилвател /УАЗ-469/

                  Изхвърли клапанчето от помпата и всичко се оправябрах същите ядове изхвърлих клапанчето и се оправи
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X