Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на наш'те джипки! :)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на наш'те джипки!

    202 кончета.2006г бензин с нова газова романо,много върви ,много харчи.Има дребни забележки ,които се отстраняват една по една,но все още съм в еуфория и съм
    страшно очарован.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180313_151615.jpg
Прегледи:1
Размер:306.0 КБ
ID:5783851
    Последно редактирано от venci tr; 15-03-18, 21:44. Причина: допълнение

    Коментар


    • От: Представяне на наш'те джипки!

      От онзи ден собственик на TLC 95, 3.4 бензин, 178к.с., 5VZ-FE, Full Time с блокаж на междуосовия, задно LSD не знам дали има засега, като "легна" под нея - ще разбера мисля. ГръЦка е...ръжди ньет никуда. Има лифт 5см - Oldman Emu окачване - гръка си го е правил, аз не съм много фен на дорабтките но тая си заслужава...вътре има DVD, дисплеи, събуфер под шофЙорската, все екстри дето с времето една по една ще сдадат багажа и няма да бъдат подменени с нови такива ...Имаше 4 зловещи фара отгоре, но бяха премахнати лично от мен поради това че не влизаше в гаража с тях, няма ДУПКА в купето за захранването им....а и няма да ги ползвам... - ще ги пусна за продаване тези дни ...а да има шнорхел...също няма да го ползвам, но няма и да го махна за него са пробили дупка вече
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:2
Размер:815.9 КБ
ID:5784012

      Коментар


      • От: Представяне на наш'те джипки!

        Предимно се използва за планински пешеходен туризъм.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180303_144719.jpg
Прегледи:1
Размер:489.5 КБ
ID:5784576Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171022_101827.jpg
Прегледи:1
Размер:560.4 КБ
ID:5784578Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171021_181235.jpg
Прегледи:1
Размер:148.5 КБ
ID:5784577

        Коментар


        • От: Представяне на наш'те джипки!

          Здравейте, искам да отбележа, че съм нов в форума. Ето я и моята машинка 1.7I 2008г

          Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • От: Представяне на наш'те джипки!

            Моята първа любов , Исузу Тропер 2001 г. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Исузу.JPG
Прегледи:1
Размер:205.2 КБ
ID:5794162

            Коментар


            • От: Представяне на наш'те джипки!

              Боабаб 2011 сняг не виждал,5.7 мотор с бавни и блокаж на дифа



              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Представяне на наш'те джипки!

                Цццццццццццц......там какво беше......
                -Завиждам благородно!....
                Да ти е честита Босе.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • От: Представяне на наш'те джипки!

                  Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                  Цццццццццццц......там какво беше......
                  -Завиждам благородно!....
                  Да ти е честита Босе.
                  Ти докато завиждаш благородно аз тук правя списък с въпроси,че с такова не съм си играл,а то като Лего баси и ще трябва да помагате с идеи за които предварително БЛАГОДАРЯ

                  Иначе най-доволни от джипката са децата / тати много е яка / и жената / пууууу най-после / а аз се чудя кой модел лежанка на тьркалета да си взема,че ще се лежи под това спокойно,няма как да ти падне на главата като Бенци.

                  Пьлна сервизна история от ден 1 и само 1 собственик.Мен поне ме мързи да смятам кое кога и колко мили има по него,кога какво е сменяно и я почвам все едно нищо не знам - всичко което мьрда и тече на боклука и от нулата.Имам притеснения леки как ще се монтира бул бар,че има лазер за автопилота и сензора баш там са го набили ма ако трябва сензори ще местя,колко му е.

                  На първо четене и трябват гуми,днес малко легнах под нея и за 250 000 километра доста добре изглежда,как пък нищо не тече и не е омазано,това ако беше Бенц да цьрцори поне от 5 места баси.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Представяне на наш'те джипки!

                    УУУу Босее, ай честита!!! Да кара, да кара безгрижно докле ти писне от скука!!
                    Смени само чорбалъка - и то ако не си сигурен кога е сменяна, другите работи не ги барай освен ако не си поискат.

                    Коментар


                    • От: Представяне на наш'те джипки!

                      Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                      УУУу Босее, ай честита!!! Да кара, да кара безгрижно докле ти писне от скука!!
                      Смени само чорбалъка - и то ако не си сигурен кога е сменяна, другите работи не ги барай освен ако не си поискат.
                      Всичко човек,последно е била в дильра преди 4 000 мили,масло сменяно,заден диф чорбата,предния не помня кога беше сменян ........и поне само това ми е на главата си сменям всичко па каквото става още като ремък примерно,крушки,свещи,термостат........ще останат за дълбока резерва,не може без резерви.
                      Тия са луди,свещи на по 100 000 мили сменят някои,то па чак толкова баси,сменям аз на вЕлико,че и Бенци ще метна,че там капака не съм му отварял над година,само масло.

                      Бой,всичко у лигенЯ и я почвам с тефтерЯ,от 250 хиляди съм АЗ,дильра ще го види през крив макарон,тя механика ми рядко ще вижда,че както казах под това не ме е страх да лежа,няма къде да пада.

                      Това ако държи ще се кара поне 10 години,да му мислят децата,мойта я карам 12 години вече,бавно мисля аз.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Представяне на наш'те джипки!

                        Честито Босе!
                        Не се занимавай с глупости. Смени чорбите и газ.
                        Само дай задача на другия Ник да дебне за гуми на оферта. (Баси още немога да повярвам как купихме 4 чисто нови гуми със оригиналните джантите от Тундара 2018 за 600$)..

                        Коментар


                        • От: Представяне на наш'те джипки!

                          Босе, Честит камьон!
                          Има ли предно това чудо?
                          Поне половината по сайтовете са 2 wd


                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • От: Представяне на наш'те джипки!

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            Честито Босе!
                            Не се занимавай с глупости. Смени чорбите и газ.
                            Само дай задача на другия Ник да дебне за гуми на оферта. (Баси още немога да повярвам как купихме 4 чисто нови гуми със оригиналните джантите от Тундара 2018 за 600$)..
                            Раздал съм задачите аз та чак и първа помощ оказа оная вечер - как можеха при толкова желязо да се налага сваляне на фар за смяна на крушка,пулих се като Мерцедесаджия на Тойота.Нагласянето им същата работа,отвертка ти трябва вместо да си врьткаш врътките с пръсти.......дърво голямо и Ники помогна,че аз не вярвах колко тъпо са го спретнали.Гумите тегава работа,тия които харесвам едва ли ше дойдат за тия пари ма съм раздал задачи де,знае ли човек.



                            Има задно,предно,средно - каквото искаш това има,няма кроул контрол като на ТЛКто ма другото си му е еднакво под тенекиите.Повечето тук са само задно,че няма закьсване пред бакалията,тая ходихме до Финикс в Аризона / 6 часа каране магистрала / да я вземем и има,вече дали работи ще пробвам като и сменя каквото там има за смяна,гресирам и хвана другите двама с подобни камиони да са свободни та като се окопам да има кой да ме тегли.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Представяне на наш'те джипки!

                              Браво и честито!
                              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                              Коментар


                              • От: Представяне на наш'те джипки!

                                Ето и моята джипка. Купиха я на 21.03.2019г. Това ми е първата кола с повишена проходимост и изобщо 4х4, която имам. Исузу Трупър- декември 2001г. Внос от Италия. 3 литра комън рейл дизел. 160 кс.с 3900 об./мин. Въртящ момент 333нм/2000об. мин. Смених и всичките масла и няколко ремъка. Купих и нов акумулатор. Трябва ми като втора кола, защото до вилата лека кола не може да стигне. Около 500 м. багажът се мъкне на ръка. Някакви сериозни подобрения няма да правя, а само необходимата поддръжка като за всяка кола.
                                Ето и една снимка.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190321_123315.jpg
Прегледи:1
Размер:1.53 МБ
ID:5812141

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X