Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на наш'те джипки! :)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Карам Сузуки Самурай с лек "сиромашки" тунинг,гуми Малатеста НТ 235/15,двигател 1000куб.

    Сузуки Самурай-старт от скрапа
    0885192667

    Коментар


    • #17
      Моята Нива е 1.7 инжекцион.

      Казва се Тухличка (огнеупорна) заради аеродинамиката, маневреността и цвета. Огнеупорна е, заради рекордните температури вътре през лятото.

      Засега все още всичко й е напълно стандартно. Тунинг... като се замисля май само ароматизатора.
      Е, затъмних й малко стъклата и стана малко по-хладно вътре през лятото (или просто времето захладня) и един що годе приличен касетофон й сложих (че сидитата не влизат под такъв ъгъл, пък и скоростния лост пречи) и да - стандартната аларма с централно.
      Тая кола е голяма радост за душата.

      Снимки нямам, защото обикновено аз съм човека с фотоапарата, а както се знае на обущаря обикновено му се случва бос да ходи. Днес я измих, малко преди да засадя нещо по натрупаната върху нея кал (нали все пак е нива) и съм амбициран скоро да я щракна, преди да се е маскирала пак на хълмче.
      За съжаление добродушният й външен вид е далече от същността й на офроуд-звяр и не знам дали има смисъл изобщо да я показвам - повествованието ми трябва да е било достатъчно описателно (и най-вече многословно)
      Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

      Коментар


      • #18
        По предложение на колегата Kinex, любезно ви приканвам да посъживим тази тема, която в много други 4х4 портали е из основните.

        Приканвам всеки да даде кратко описание на машината си, модел, комплектация, извършени и планувани ъпгрейди и подобрения. И това разбира се със снимки!!!

        Също така, нека да е конструктивно и по темата, разширените дискусии ще ги изместваме в нови теми..

        Коментар


        • #19
          Jeep Grand Cherokee WJ Limited, 4.7V8 бензин, 231кс 410нм.
          Така я взех с 235/70/16


          А така е сега:
          2.5" лифт с подложки на пружините, амортисйори KONIspx, 3см фланци H&R, гуми 31"


          За малко беше и така. С гуми 32" но опират.

          Но основно е така.


          ПС:
          Присъединявам се към призива на Яро да подържаме темата прегледна като картотека.[/img]

          Коментар


          • #20
            ето и моята "корейска кошница" Хюндай Галопер 2.5ТДИ 98кс 1998г

            секси отзад


            доста по-добре отстрани



            а тук минута невнимание, 10 минути вадене с лебедка /звъннаха ми по телефона да ми кажат да внимавам /





            тук дишам във врата на Алекс /може би заради ЛСД-то минах с лекота/:



            на кал /не мога да се оплача от друго освен малкия клирънс - за това място достатъчен /



            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #21
              това е за Яро - да си ги припомни

              Дифендъра



              Патрола
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                Аз имам Газ-69А произведен 1969г.

                Доработки:

                сменен двигател с Нисов, главата изпилена с 2мм., газова уредба
                Сменена скоростна кутия с 4-степенна
                сменен е пода- скара, рифел
                усилени степенки, нови брони
                ролбар против обръщане( засега само един)
                амортисьори от Газ53
                дискови спирачки отпред
                серво на спирачките
                лагерни шенкели
                самоблокиращи диференциали от БТР
                гуми зимни- Малатеста Кобра 215R16
                летни- руски225R16

                Планирани доработки:

                колани
                лебедка
                шнорхел
                електровентилатор на радиатора
                втори ролбар
                серво на волана
                демпфер на волана
                стойка за пушки(това не касае офроуда но е голямо удобство)

                Снимки:









                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #23
                  Hyundai Galloper II, дълга база
                  Двигател: D4BH 2.5 TDI, 99 к.с. (основно ремонтиран)
                  Стандартно окачване,
                  Гуми: Toyo Open Country AT 265/75/R15
                  Двузонов климатик, АБС

                  Украшения: булбар (правен от предишния собственик) и допълнителни светлини на него, които наистина стават само за украшение.
                  Присъдата на гореспоменатите вече е подписана

                  Фабрични степенки. Вече влизали в бой, поради което не са особено праволинейни. Те ще си стоят, щото по-добре те, отколкото праговете ... Освен това, в джипката се возят и хора, по-ниски от мен


                  Планирани подобрения:
                  Хайлифт 48"
                  Замяна на брони отпред и отзад, с цел подобряване на ъгли на влизане/излизане и възможност за ползване на хайлифт
                  Лебедка
                  Смяна на стандартното окачване с по-подходящо
                  Допълнителен комплект гуми за офроуд.











                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    Здравейте,при мен положението засега е така:
                    Jeep Wrangler TJ 2005 sahara auto,4.0L 6cyl.190кс
                    Bi-xenon,winch WARN 6000lbs,Rancho демпфер,31/10.5/15 BF Goodrich All-terrain
                    Планиран тунинг/живот и здраве от другата седмица/
                    Окачване-пълен комплект 3" Currie enterprises+усилени пружини и амортесьори Rancho 9000 с 9-степенен реглаж от купето,Antirock sway bar+съответните промени по РК,СК и управление.
                    Гуми:TSL Radial Super Swamper 33/10.5/15
                    Джанти: 8x15 Mickey Thomson

                    Коментар


                    • #25
                      Просто Grand Cherokee 93г 4.0L 175K лифт 50мм.скоростна AW4
                      Допълнителни:общо фарове(620W) и каравана('').
                      Планирани:Гуми(Malatesta Kobra 235/75 15)

                      Коментар


                      • #26
                        Ето я и моята "жипка"




                        Това беше преди , а сета е това :

                        Коментар


                        • #27
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=3140

                          Това е досегашната
                          А сегашната е TLC80 4.2ТД сега се работи по нея, като стане ще пиша повече
                          Последно редактирано от Веско; 24-05-08, 23:40. Причина: загубени линкове

                          Коментар


                          • #28
                            Към момента по асвалта карам Mitsubishi L200 2.5 DI-D (commanrail) 140 hp, 314 Nm/2000 оборота
                            стандартен 4х4 блокаж на раздатката, блокаж на задния мост гуми BF Goodrich All-Terrain 245/65 R 16 и стандартни асвалтови BRidgestone.

                            Снимки на пикапа:









                            За в гората подготвям един Samurai (някои дори ми писаха относно идеята ми да го направя на пружини) .
                            Планувани промени:
                            Повдигане (независимо дали ще остане на ресори или ще е на пружини)
                            Преправяне на купето
                            Джанти 16" и гуми М/Т (не съм решил още какви)
                            Лебедка
                            Седалки
                            Колани
                            и др.

                            Коментар


                            • #29
                              Моят джип.

                              Моят е МЕРЦЕДЕС 300 Дизел, 90 к.с., къса база. Единствените подобрения, ЗА СЕГА, са гумите и джантите - BF GOODRICH MT 31х10.5х15. В момента работя по въпроса за лебедка, шнорхел и окачване.

                              Снимки на джипката:









                              Коментар


                              • #30
                                При мене положението за сега е следното:

                                - '00 Chevi Blazer ZR2, 4.3 Vortek 215 hp - чип тунинг и отворен филтър К&Н, 3 инча лифт - дилърски пакет, 31/10.5/15 АТ гуми, LSD и май че имаше още работи, не помня. Планирани промени - никакви, подарих го на жена ми, за нея така си е ОК.





                                - Диването - моята любима играчка - ' 74 Тойота Ландкрузер FJ40 - 3.9 F двигател с вебер карбуратор и К&Н филтър, безконтактно делко и електронно запалвана Crane Cams, кс - неизвестни, 3 инч лифт ОМЕ, 9000 лебедка Dayton, 31/10.5/15 BF AT гуми,Warn хъбове, бикини топ и софт топ, СВ радиостанция, по удобни седалки, яка музика и други дребни сгоди. Планирани промени - проекта временно се замразява





                                - и най новата ми придобивка - само на седмица - '02 JEEP TJ Sport, 4.0, 190 ks, stock, K&N филтър, хард и софт топ, музика, алу джанти, LSD, СB радио. планирани подобрения: 4 инча лифт на Roght Countri, заръчан е, пътува;33/12.5/15 BF MT - има ги в магазина; лебедка - Dayton; блокажи, брони - предна и задна и квото още друго се сетя по натам.





                                * цъкни върху снимката ако искаш да я видиш на цял екран
                                Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                                http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                                http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X