Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефлектори ветробрани.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Дефлектори ветробрани.

    Напиши в гуглето ветробраните и ще ти излезе един саит там има доста марки и модели аз там търсих за мен...
    Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

    Коментар


    • #47
      От: Дефлектори ветробрани.

      Намерих полски "ХЕКО", от тук tuningstore.bg и ги поръчах! Хванах промоция 10% и са на цена 72,00лв. за комплект 4бр. Момчетата са много учтиви и отзивчиви на въпроси, добре си продават стоката! Нещо сложно при монтаж, не че не предложиха видео...!?

      Коментар


      • #48
        От: Дефлектори ветробрани.

        Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
        Намерих полски "ХЕКО", от тук tuningstore.bg и ги поръчах! Хванах промоция 10% и са на цена 72,00лв. за комплект 4бр. Момчетата са много учтиви и отзивчиви на въпроси, добре си продават стоката! Нещо сложно при монтаж, не че не предложиха видео...!?
        Аз съм с такива на киата,и съм доволен.Монтажа не е сложен,ще се справиш гаранция.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #49
          От: Дефлектори ветробрани.

          +1 за Хеко
          Cherokee WJ 4.0L- NP242
          Honda Africa Twin XRV 750

          Коментар


          • #50
            От: Дефлектори ветробрани.

            Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
            Намерих полски "ХЕКО", от тук tuningstore.bg и ги поръчах! Хванах промоция 10% и са на цена 72,00лв. за комплект 4бр. Момчетата са много учтиви и отзивчиви на въпроси, добре си продават стоката! Нещо сложно при монтаж, не че не предложиха видео...!?
            Вярно е, че разликата в цената на два предни и четири- комплект е малка. Аз, преди 4-5 години също си купих четирите, в комплект, за три от колите. Мииии, само предните сложих и ползувам.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X