Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

    Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
    А и като гледам пича няма...... (та май и.... и опит) за 400-ката!
    Ето тука е разковничето..... Всички се метате на големите кубици без да се замисляте дори и малко за изграждането на един човек като моторист....

    И нещо друго - годините никога не са били проблем за един моторист. Проблема е "неспособността" а нея може да я има както на 10г. така и при 30 и 40 годишни. Може да си на 15 години, а да разтриваш 450ка по-добре от много уж изявени карачи, може да си на 30 години и с един ХР 250 да станеш за смех

    И въобще въпроси като по-горния дето е подхваната темата са строго условни и трудно може от клавиатурата да обясним на човека за какво иде реч и как да постъпи. Всеки човек е индивидуален, всеки схваща по различен начин, всеки има в различна степен вродено да управлява двуколесно, на всеки съчмата в главата играе с различен ритъм и още много др. неща с които можем само да си чешеме езиците(пръстите) тук и на края да не допринесем за нужния резултат....

    Коментар


    • #17
      До: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
      Ето тука е разковничето..... Всички се метате на големите кубици без да се замисляте дори и малко за изграждането на един човек като моторист....

      И нещо друго - годините никога не са били проблем за един моторист. Проблема е "неспособността" а нея може да я има както на 10г. така и при 30 и 40 годишни. Може да си на 15 години, а да разтриваш 450ка по-добре от много уж изявени карачи, може да си на 30 години и с един ХР 250 да станеш за смех

      И въобще въпроси като по-горния дето е подхваната темата са строго условни и трудно може от клавиатурата да обясним на човека за какво иде реч и как да постъпи. Всеки човек е индивидуален, всеки схваща по различен начин, всеки има в различна степен вродено да управлява двуколесно, на всеки съчмата в главата играе с различен ритъм и още много др. неща с които можем само да си чешеме езиците(пръстите) тук и на края да не допринесем за нужния резултат....
      Напълно подкрепям !!! +1
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #18
        До: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

        привет на всички хондаджи ,аз карам една хонда хр-600 много корава машина но азсьм кьм 85кг имие малко тежичьк итова му е малко минус защото карам предимно екстрим .та моят сьвет е взимаи хр-400 по силният мотор може дасе кара и леко.
        [CENTER][IMG]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/IMG][/CENTER]

        Коментар


        • #19
          До: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

          Аз съм напълно съгласен,но килограмите са от значение.

          Коментар


          • #20
            До: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

            така че и аз сьмсе насочил кьм хр-400
            [CENTER][IMG]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/IMG][/CENTER]

            Коментар


            • #21
              До: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

              Не знам... сигурно глупаво ще прозвучи, но до скоро бях решил точно такъв да си взема... сега обаче след като си покарах 125-цата се сетих това онова... пък и едно е да сменяш лагера на камилата, друго е да сменяш части на напилен мотор... Всички мислят 400-ката за тип "камила"... но нещо не го виждам така... 10-12 дена за доставка на части от "Бултрако" не моята мечта в живота...

              Коментар


              • #22
                До: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

                На мен май ми се кара вече Хонда ама ЦР 250.

                Коментар


                • #23
                  До: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

                  Да изкажа и моито мнение 2-години карах 250 4т мотор и му се кефих много ама сега като си взех ХР 400 деда знам ама ми пасна много може и бързо може и бавно но винаги може и повече от по слабия мотор ,но всичко зависи от колко пари си готов да отделиш че разликата в цената на двата е около 1000лв и нагоре така че сам решаваи.На по слабия ще свикнеш бързо и ще ти се ще да го смениш което няма лошо че до тогава ще излязат и други модели и ще падне и цената и ще си вземеш по голяма кубатура.
                  ----------Moto lud-Troyan----------
                  няма непреодолим път за упоритите

                  Коментар


                  • #24
                    До: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

                    Мерси за съветите, сега май май всичко зависи от това кое ще намеря! мерси още веднъж!
                    09 YZ290F Athena BB

                    Коментар


                    • #25
                      До: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

                      Бих искал да споделя малко и аз от моя опит.
                      Преди това да поясня - Висок съм 175 см- тежа 75 кила. Не съм изключително добре подготвен физически но съм средно ниво. Уменията са ми също някъде към средното ниво нито съм начинаещ нито съм страшен карач. Според мен факторите за това кой мотор ще ти допадне повече са страшно много и са абсолютно персонални. Трябва да пробваш.
                      Карах около 3 години Хонда хр 250. Ужасно ужасно се кефех с този мотор. Венците му бяха 13 преден и 52 заден. Мотора се качваше почти навсякъде според моите възможности кара се леко и не мори. На мен поне никога не ми е липсвала мощност.
                      Отскоро акрам Хр 400 - за съжаления опита с него ми е малко. по тежък е и се кара по различно. Изморява повече но съответно ти надава повече шутове в задника...
                      Зависи според мен и на какъв терен обичаш да караш. Във форума на Thumpertalk Имаше много хубаво описание на трите модела 250, 400, и 600....ако се кефиш ан малки пътечки 250....ако се кефиш на каране тип Баха...600 и 650.....и от двете ако иксаш....400
                      Засега мотора ми се вижда тромав....имам предвид като управление...и според моите способности....виждал съм хора които си го карат каото колело....но се замислям дали да не се върна на по малка кубатура съответно по малко килограми...
                      моят съвет би бил....ако нямаш много опит....и сикаш да се развиваш вземи си 250....прощава много но е достатъчен за да те научи на много....Ако имаш опит техника и сила....скачай на 400.
                      Аз съм привърженик ан тероията с постъпателното качване на кубиците и мощността....Но най важното е според мен че човек сам си усеща кога е взел максимума от един мотор....Най добре става когато караш с хора по добри от теб и виждаш че имаш възможности да акраш с тяхното темпо но мотора не ти го позволява...тогава минаваш в по горния клас)
                      За мен най важно е колко е голям процент на удоволствие ще изкарам от един мотор с минимално борба))
                      Успех с избора...
                      [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

                        Дотук мнението на Валекс_82 е най-меродавно! Имал (а не само карал) е и двата модела, дал е точно мнение! Това е!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Хонда ХР 250 и ХР 400 ?

                          Здравейте, търся колега с Хонда ХР 400, който има технически познания, за да му задам няколко въпроса. Благодаря предварително, телефона ми е 0888796303.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X