Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тампон на двигателя

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: тампон на двигателя

    П.С цялата работа ми отне около 1 час може и малко от горе да е но най-важното сега е че като го направиш това вече ще можеш да си сменяваш тампона когато поискаш и то само за 10 минути .Демек вдигаш двигателя развиваш тампона от Москича и слагаш нов ако има нужда де . Успех на всички .
    Добре е човек да има и в пъкала приятели.:)

    Коментар


    • #32
      До: тампон на двигателя

      Имах тресене в купето беше все едно карам Дизел каде ли не ходих и какво ли не прегледах докато остановя че е от този тампон При мене разликата е голяма вече си карам бензинова Фронтерка и се наслаждавам на тишината и спокойствието на мотора с 2 думи родих се.
      Добре е човек да има и в пъкала приятели.:)

      Коментар


      • #33
        До: тампон на двигателя

        Браво колега! Гордеем се с теб!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • #34
          До: тампон на двигателя

          Дано съм бл полезен
          Добре е човек да има и в пъкала приятели.:)

          Коментар


          • #35
            До: тампон на двигателя

            Чета,чета и констатирам,че доста колеги имат един и същи проблем с гумения тампон /левия/ на двигателя.Днес направо на майтап проверих въпросния тампон и познайте какво констатирах!?...Просто беше съдран!И така пак на майтап го свалих и отново познайте с какъв тампон съм в момента!?..Мисля,че стана супер и още повече,че ми изглежда надежден,а цената му е 3.20лв.Общо времетраене на работата ми отне около един час.Весели празници и почивни дни!.....

            Коментар


            • #36
              До: тампон на двигателя

              май здрав такъв тампон на фронтера няма
              до изпускателните тръби е и доста топло,колко и трябва на тази гума да се опече,има някаква метална пластина да го предпазва,ама май не играе никаква роля



              Поздрави

              Коментар


              • #37
                До: тампон на двигателя

                Имам едно уточняващо питане- при смяната на тампона когато повдигате двигателя само дефектният тампон ли освобождавате или е необходимо да се освободи и втория за да се повдигне двигателя нагоре със крика?
                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                Коментар


                • #38
                  До: тампон на двигателя

                  Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                  Имам едно уточняващо питане- при смяната на тампона когато повдигате двигателя само дефектният тампон ли освобождавате или е необходимо да се освободи и втория за да се повдигне двигателя нагоре със крика?
                  Само дефектния!Вдига се около 3-4см.и излиза като по книга.И ти ли си за смяна?....
                  Последно редактирано от STEF BMW; 03-05-08, 07:50. Причина: ?

                  Коментар


                  • #39
                    До: тампон на двигателя

                    Ами имам едни съмнежи и за това питах, за да мога да проверя при полеви условия.
                    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                    Коментар


                    • #40
                      До: тампон на двигателя

                      Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                      Ами имам едни съмнежи и за това питах, за да мога да проверя при полеви условия.
                      Моя го смених пред блока където живея.Не е нужен канал или други приспособления!Успех..Сега мисля по въпроса за приспособяване на тампона на скоростите...и даже имам блестяща идея!Когато съм готов ще пиша веднага."Фронтерите"страдат много често и от този тампон особенно при натоварване /дере,скърца,лостовете мърдат и какво ли не още/...

                      Коментар


                      • #41
                        До: тампон на двигателя

                        Каква е идеята за този тампон на скоростаната кутия?виждал съм го на снимки в този форум






                        Поздрави

                        Коментар


                        • #42
                          До: тампон на двигателя

                          Идеята ми е да монтирам поредния тампон от "Москвич"само,че от 408.Присажда се една планка с дебелина окола 10мм.или с някакъв Т-образен винкел с дебелина около 7-8мм.заварят се две нови шпилки и се решава проблема.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #43
                            До: Тампон на двигателя

                            Колеги забелязвате ли,че по оригиналните части за нашите джипки освен холограмите има една синя маркировка/точка/...Някой знае ли какво точно символизира?....

                            Коментар


                            • #44
                              До: Тампон на двигателя

                              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                              Колеги забелязвате ли,че по оригиналните части за нашите джипки освен холограмите има една синя маркировка/точка/...Някой знае ли какво точно символизира?....
                              Не се сещам точно за какво говориш.?
                              Не че аз слагам изобщо части за фронтера де.
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • #45
                                До: Тампон на двигателя

                                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                                Не се сещам точно за какво говориш.?
                                Не че аз слагам изобщо части за фронтера де.
                                Примерно ето това... И това.....
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от fanatic; 13-06-08, 07:58.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X