Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риск клуб Габрово организирани разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Риск клуб Габрово организирани разходки

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Не може колега, те габровци веднъж са се отпуснали а ти се жалваш.
    Иначе ги пускат едни голями колкото аватар щото да не си хабят мониторите
    Стига бе Чинел стига си ни правил такава антиреклама,може да сме малко скрънзи ама малко.Чу ли?

    Коментар


    • #17
      До: Риск клуб Габрово организирани разходки

      Eми нали и ние малко трябва да се отсрамим.Нашата група този път в доста голям състав видяхме малко хубаво време и гас за Севлиево където се срешнахме с Краси модератора,който беше с още три момчета и ни чакаше на моста на река Росица.След дълго умуване се разделихме на две групи от които едната запраши към трасето на Горна росица а ние по пътечките към яз АЛ.Стамболииски.Краси поведе групата и естественно познаваше пътя перфектно.Не разбрах защо само реши да снима тук.Очакваше се някоя ексцесия но нали сме печени.И само да кажа понеже сме готини и жените с нас.



      Тука малко почивка и газ към язовира.



      Тука снимки на азовира страхотни скали-красота.А аз и още двама умници се бяхме загубили,нали сме умни.


      И малко екстриим леко.






      От някъде се появи и спортен трактор.Я кой бил той Краси Колев.

      Eхе кой с този синия мотор ама и без каска, ако го видят полицаите и без книжка


      Накрая яка почивка в което сме майстори и гас че стана ракиено време.

      Много съжалявам че Краси-модератора не фигурира на нито една снимка но това е тежката съдба на снимащите.

      Коментар


      • #18
        До: Риск клуб Габрово организирани разходки

        Много съм доволен от видяното, даже не съм учуден как така габровци са изхабили толко бензин да отидат до Севлиево.. РЕСПЕКТ и на дамите или дамата...

        Коментар


        • #19
          До: Риск клуб Габрово организирани разходки

          Браво добро каране сте направили евала на дамата

          Коментар


          • #20
            До: Риск клуб Габрово организирани разходки

            Джартов преварил си ме
            ама едва сега отварям форума, много задачи изкочиха сутринта .....

            Иначе разходката беше супер, все още не на оборот защото несме в подобаваща форма след зимната пауза. Надявам се вече времето да е все добро и ще се кара яко
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #21
              До: Риск клуб Габрово организирани разходки

              сори че спамя но тъкмо има габровци които може да ми отговорят на въпроса къде в габрово крипвали маркучи някъде около шаваров мост било но инфото ми стига до тук
              ще съм много благодарен ако ми помогнете да ги намеря тези хора че иначе оставам без предна спирачка и няма да мога да карам с вас и севлиевската групичка
              евала за разходката а на дамата свалям шяпка
              Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

              Коментар


              • #22
                До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                Пичове, всичко е ОК, чудя се обаче защо на по-тегавите места карате без каскиНещо нова мода или квоНедейте, така стават сакатлъците
                0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                Суперскан България www.decbg.com
                Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                Коментар


                • #23
                  До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                  Кики това беше просто една шега, не е поза от карането а лека закачка в една от почивките и местото беше безопасно. Е съгласен съм че не е редно и всичко става ама понякога така се получава
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #24
                    До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                    Кики това беше просто една шега, не е поза от карането а лека закачка в една от почивките и местото беше безопасно. Е съгласен съм че не е редно и всичко става ама понякога така се получава
                    Шегувайте се Вие, шегувайте, то от такива шегички без предпазни средства освен сакатлъци и що деца се народиха...

                    Коментар


                    • #25
                      До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Много съм доволен от видяното, даже не съм учуден как така габровци са изхабили толко бензин да отидат до Севлиево.. РЕСПЕКТ и на дамите или дамата...
                      Недей да приказваш много че да не ти цъфнем и на тебе там в Рила и Пирин че ще се чудиш какво да ни правиш.Аз не знам каде си ама Краси знае.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Шегувайте се Вие, шегувайте, то от такива шегички без предпазни средства освен сакатлъци и що деца се народиха...
                        А ти в неделя такава ли я направи а
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #27
                          До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          А ти в неделя такава ли я направи а
                          Аз съм СЕРИОЗЕН

                          Коментар


                          • #28
                            До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                            Към тези 3 снимки има и едно интересно клипче което дава по ясна представа за трасето ала ерзберг







                            ето го и него
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • #29
                              До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                              Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
                              сори че спамя но тъкмо има габровци които може да ми отговорят на въпроса къде в габрово крипвали маркучи някъде около шаваров мост било но инфото ми стига до тук
                              ще съм много благодарен ако ми помогнете да ги намеря тези хора че иначе оставам без предна спирачка и няма да мога да карам с вас и севлиевската групичка
                              евала за разходката а на дамата свалям шяпка
                              Колега като тръгнеш от Шавара към центъра по еднопосочната срещу магазин САМУРАЙ
                              Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                              тел. 0898327627
                              Радослав

                              Коментар


                              • #30
                                До: Риск клуб Габрово организирани разходки

                                Всички който са навити да покарат, да заповядат в събота в 10.00 на бензиностанция ОМВ.Който иска да идва, няма да има специални покани.
                                Ще има едно момче от Шумем с АТВ трябва да направим интересно маршрутче.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X