Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазерна корекция на зрение......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Лазерна коррекция на зрение......

    Преди години беше 1000долара на око.бях се навил но страх лозе пази.
    деда знам може и по лошо да стане.тва е се пак око.

    Коментар


    • #17
      До: Лазерна коррекция на зрение......

      Абе като знам, че професор Фьодоров (основателя на лазерната корекция в Русия) така си отиде човека с очила, а дъщеря му която го наследи в клиниката също носи очила се замислих!! И се отказах!!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #18
        До: Лазерна коррекция на зрение......

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Абе като знам, че професор Фьодоров (основателя на лазерната корекция в Русия) така си отиде човека с очила, а дъщеря му която го наследи в клиниката също носи очила се замислих!! И се отказах!!
        Аз съм с очила от как се помня и не ми минавало през главата да се оперирам. Но техника от времето на Фьодоров се е променила не много, а невероятно много. Едно време само подготовката за операция беше няколко дни, а възстановяването беше няколко месеца. Сега отиваш сутринта. " Светват " те и вечерта си на собствен ход.
        Номера е в " светват ". Зад тези кавички се крие много учене, много трупан опит и много пари за техника. Поне по мнения на хора дето са в тоя занаят " Св.Петка" може би е най-доброто в България. Но Алекс е прав. Избора е личен, особено когато е козметична операция. Моята счетоводителка беше с -8 и -9. Приличаше на изгубен прилеп. След операцията вче е съвсем друго нещо. Но за корекция от 2 или 3 диоптъра не знам.
        В края на краищата няма да " светват " моите очи.
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • #19
          До: Лазерна коррекция на зрение......

          Не забравяйте ,ч е все пак става дума за ,,естетическа '' корекция и не всеки се възприема без очила.Не всеки с крив нос си го оперира.Има и други причини доцент Митов да си ходи с очилата(Св.Петка).Това е може би най- не рисковата интервенция.(вадене на зъб е по-опасно ) .Ако аз, имах нужда от тази корекция ,няма да се замисля и секунда. Познавам хората и наистина са на световно ниво , а техниката им е най-доброто в бранша.(за малко неща в БГ може да се каже).
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #20
            До: Лазерна коррекция на зрение......

            абе къде е Петьо-белята?
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #21
              До: Лазерна коррекция на зрение......

              Пътува към къщи
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #22
                До: Лазерна коррекция на зрение......

                Клиниката във Варна е реномирана открай време - не се притеснявай да осъществиш интервенцията там.
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • #23
                  До: Лазерна коррекция на зрение......

                  Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                  Клиниката във Варна е реномирана открай време - не се притеснявай да осъществиш интервенцията там.
                  и петьо дава касов бон!
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #24
                    До: Лазерна коррекция на зрение......

                    До тук само един от вас уточни, но май за всички случаи, за които говорите става дума за диоптри в "-" или късогледство. А далекогледство оправят ли по този начин?
                    Да ме прощавате, че е абсолютно безопасна тази процедура! Когато разполагаш само с едно око е мнооого трудно да се решиш...

                    Коментар


                    • #25
                      До: Лазерна коррекция на зрение......

                      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                      До тук само един от вас уточни, но май за всички случаи, за които говорите става дума за диоптри в "-" или късогледство. А далекогледство оправят ли по този начин?
                      Да ме прощавате, че е абсолютно безопасна тази процедура! Когато разполагаш само с едно око е мнооого трудно да се решиш...

                      само след лекарски преглед.

                      излишен въпрос :а-ако намаш две ръце с коя посягаш?
                      ама нейсе.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #26
                        До: Лазерна коррекция на зрение......

                        Всички офталмолози които недовиждат ходят с очила. Никой не носи ни лещи, ни се завира под лазера.
                        Медицината е пълна с казуистика, така че нищо в нея не е 100%. И издънка може да стане винаги. А иначе там не пипа човек. Компютърът следи окото и постоянно мърда обектива много бързо. Като в лазерния грамофон. Да не цапардоса нещо ненужно. Понеже тъканта просто изчезва под тоя лъч. Фотодисоциация. Иначе вярно е просто методиката на Фьодоров, но доведена до истерична субмикронна точност.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Лазерна коррекция на зрение......

                          Ами така е сигурно - науката и техниката постоянно напредва! Ама шубето си е голям страх! Пък и си купих нови очила наскоро!!
                          А както писаха за 2-3 диоптъра май не си струва!!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #28
                            До: Лазерна коррекция на зрение......

                            Мулдашев май присажда ретина успешно от доста години

                            Коментар


                            • #29
                              До: Лазерна коррекция на зрение......

                              На ретината не можеш да и направиш нищо, освен да я заваряваш с аргонов лазер като тръгне да се отлепва. Става от некомпенсиран диабет и големи претоварвания. Сега под път и над път има разни диодни лазери вместо аргоновите. Това е садизъм, свинство и скандал. За да си турят на вратата табелка "лазер", идиотите купуват за стотинки ментета с които варят очи вместо да лекуват.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Лазерна коррекция на зрение......

                                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                                На ретината не можеш да и направиш нищо, освен да я заваряваш с аргонов лазер като тръгне да се отлепва. Става от некомпенсиран диабет и големи претоварвания. Сега под път и над път има разни диодни лазери вместо аргоновите. Това е садизъм, свинство и скандал. За да си турят на вратата табелка "лазер", идиотите купуват за стотинки ментета с които варят очи вместо да лекуват.

                                Хмм, аз за Мулдашев друго знам, но предполагам трябва да се пие вода от извора.

                                Всеки е грешен, та аз ли не съм

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X