Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на джип/SUV - VW Touareg/ TLC/ Nissan Patrol?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    ...така се запомняло това, което се забравя най-често - съответно или номера на автомобила, или годината на раждане....

    Коментар


    • #77
      при малко повечко късмет Туарега ще ти служи вярно и след модата на рожденните дати в номерата

      Коментар


      • #78
        Първоначално публикуван от inox
        ами купи си NISSAN PATFINDER,много по ниска цена,бърз е,достатачно екстри,и си е добър и извън пътя.навъртях му 20000 така че ако искаш -питай

        inox,
        бих искал да ми кажеш нещо за NISSAN PATFINDER-а, т.к. в момента той е една от възможностите, които обмислям за покупка. Имал ли си някакви проблеми до момента.
        Предварително - Благодаря!

        Коментар


        • #79
          Май се включвам доста късно но поне ще споделя мнение от опит....Имам TLC 120 и мисля ,че неслучайно е най-продавания 4х4 в БГ.Луксозен,проходим като истински 4х4 а не SUV и не на последно място удобен за дълъг път.Последно ходи до Германия,навъртях 5000км магистрали и даже се изненадах./разход и комфорт/.За Touarega нямам думи.....със сигурност няма вразка с джиповете и единствено става за магистрала./личен опит в голямата черна и кална гора с Touareg,ML и милата ми TLC.....еми дърпах ги и двата джипа.З амагистрала по добре както писаха по горе - SUBARU........това е другаата ми кола.......няма проблеми на плажа и на 40см сняг.....и не на последно място съотношението цена / качество...
          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

          Коментар


          • #80
            Първоначално публикуван от Софианитка
            при малко повечко късмет Туарега ще ти служи вярно и след модата на рожденните дати в номерата
            Май не си прочела класацията на ненадеждните автомобили - скъпият на сърцето ти Туарег държеше почетното 5 място
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #81
              наи добре land rover range rover tdv6 spotr има и бензин аз сам мн доволен
              Нямам време да се държа прилично !

              Коментар


              • #82
                Първоначално публикуван от ergo
                наи добре land rover range rover tdv6 spotr има и бензин аз сам мн доволен
                Ааа сега се сещам. Тва беше спортния дизел.

                Коментар


                • #83
                  доста е добар и комфортен става за магистрала за по лек оффроуд (планински пат)мн екстри и системи за сигурност
                  Нямам време да се държа прилично !

                  Коментар


                  • #84
                    LR Sport e Discovery3 отдолу,иначе е доста приятна кола......само дето е два пъти по 70000лв....а за тия пари Форд и пластмасов салон мисля ,че пак отидохме на TLC
                    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                    Коментар


                    • #85
                      Мисля мисля и не мога да се сетя какво са искали да кажат с тоя спортния Ланд Ровер. Има нещо сбъркано в тая кола. С тая цена би трябвало да се конкурира с ХамърН3 Порше Кайен и ГрандЧероки STR8.
                      И аз бях изомен от пласмасата в салона. Всеки който има такъв Ланд Ровър с дизелов мотор трябва собственоръчно да си махне емблемата SPORT от задния капак.

                      Коментар


                      • #86
                        Хамър 3 е доста по-евтин от другите изброени! А иначе, за Спорта не знам, но според мен Ренджа с дизела е доста спъната машина! Заслушайте се как звучи мотора - звука наподобя излитане, а машината тръгва съвсем леко!
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • #87
                          е нали и бедния трябва да е гъзар......принципно колата е измислена със съвсем друг двигател....Supercharged.....който си е доста спортен близо 500к.с.,но за съжаление си е толкова пластмасов колкото и евтиния и арабелите не му се изкефиха......
                          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                          Коментар


                          • #88
                            Не е близо 500, а близо 400, но пак е друго
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #89
                              До: Съвет за избор на джип/SUV - VW Touareg/ TLC/ Nissan Patrol?

                              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                              От горе изброените автомобили, NISSAN PATROL е с най-бедно вътрешно обзавеждане и най-лош комфорт. Но за сметка на комфорта при него окачването и въобще трансмисията са в "добрите стари" традиции, т.е. по здрав и много по-надежден. Но тъй като това няма да е изискване при вас можете спокойно да го премахнете от списъка. Остават Toyota и Touareg. От двата автомобила Toyota-та ще стои по лошо на пътя и ще е по-бавна, но според мен е по-надеждна и изпипана като реализация. Като "стойност на притежание" и съвкупни качества за целите които сте обявили, изберете Toyota-та и няма да сбъркате
                              И аз бих избрал Toyota и не мисля,че Taureg седи по добре на пътя

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X